Kako napisati biografiju (CV)

Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
3
Evo i ja da dodam...radim u jednoj organizaciji i procitala sam gomilu cv-a do sada.

ponekad je jako lepo da stavite sliku u neki od gornjih uglova cv-a, nasuprot vasim licnim podacima. Vazno je da slika bude ozbiljna i ne starija od 6 meseci. Tako ce poslodavac moci da stekne utisak o vama kao osobi i na osnovu vaseg licnog izgleda...
 
Član
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
37
Može li neko da mi da link ili da mi pošalje fajl da snimim neki CV koji bi koristio uz neke prerade
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.980
Može li neko da mi da link ili da mi pošalje fajl da snimim neki CV koji bi koristio uz neke prerade

Pa na prethodnoj strani imate sve što je potrebno za dobar CV. Uz sve navedeno, možete dodati još jedino sliku, koja treba da bude kao za dokumente, ne isečena slika sa nekih slavlja ili slično. Verujte, na jednom od prethodnih radnih mesta sam se svačega nagledala, zato i govorim da treba da bude slika kao za dokumente.
Viđala sam da postavljaju i skenirane dokumente, diplome, sertifikate i slično, ali što je CV veći, to se manje čita. Ono što može da stane na najviše 2 strane je najbolja varijanta.
 
Natrag
Top