Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Kako izgleda vaš linux desktop?

• Začetnik teme SerbskiSin
  • Datum pokretanja
SerbskiSin

SerbskiSin

Legend
Ovo je tema gde možete postavljati screenshot Vašeg Linux OS-a.

Budite kreativni ljudi, dakle, inspirišite druge, da odaberu Linux kao svoj primarni OS.

:)

Bazlik

Bazlik

Srpski, brate, ne'moj da se naljutis. ..a jel moze od sada slike u .jpeg ili .jpg formatu. Ovo .png zauzima 2mb po slici, ..katastofa. Ima mnogo ljudi neces verovati, al pojede im bandwidth koji uplate na mobilnom. A, i mi smo poznat sajt po ekonomicnosti.
Salim se, ..znas me, ali je .jpg karakteristican za nas soj, pa 'otprilike znas na sta sam mislio. Inace dobra slika Desktopa u svakom slucaju, ja licno sam za slike koje nisu ovako kratke. Hehe, opet jadac, ..mislim slike iz daljine sa puno vise detalja, recimo pustinja, a u pozadini zalazi ili izlazi Sunce i kao putujuci karavan sa hranom u opsednuto gradu, ..iliti zivot na kocki. Dotur siromasima pod ekstremnim okolnostima.
Neme veze, cepaj, ..sve ce to narod pozlatiti.

Bazlik

Bazlik

Jedino sto je ubacen previse blur efekat(zamucenje). Ima fora sa Sharpen inicijalizacijom koje nude savremeni graficki editori. Recimo ova prethodna slika je sasvim citka i lepa, a ova sa ovom Lavom stenom potpuno mutna.
Slika se ubaci u taj graficki editor, izvrsi se Sharpen(ostrenje ivica) poboljsavanje i onda se stavi na Desktop.
Ne pitaj me za program uzgred, hehe.. .mali trening dobro dodje.