Kako iskoristiti kompletnu RAM Memoriju?

Učlanjen(a)
18.09.2014
Poruka
111
E ljudisad imam problem sa windows update-om update-uje se već ceo dan i onda se nešto desi i restartuje se komp i izlazi mi failure to update Windows tako nešto i onda ga vraća na podešavanja pre tog update-a i tako u krug.. Kako da prekinem taj update ako je ikako moguće, hitno je
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Idi na tu zastavicu u task baru,pa na nju desni klik,posle klikni na"Open Windows update".Kada se otvori sledeci prozor,sa leve strane imas komandu "Change setings",klikni na to,kada se otvori sledeci prozor,klikni na strelicu u produzetku gde pise"Install Updates automaclly".Izaci ce padajuci meni i klikni na drugi po redu tekst"Downlad Updates butlet me choose....".Onda ce te pitati da izaberes,hoces li i sta da apdejtujes.Taj automatski apdejt traje 2-3 dana,posto se uradi instalacija novog OS-a.Vecina tih stvari ti je potrebno za rad OS-a i pojedinih programa.Inace kad radi automatski apdejt,on se i instalira i posle 10 min. se restartuje,ako ga ti ne odlozis,ali za neke apdejte su potrebni restarti,jer OS tada pri restartu obradi te apdejte.Nije to nista strasno,nego je dosadno nekoliko dana.Zato bi ti preporucio da pustis da to odradi automatski i kad god primetis da ti komp uspori idi desni klik na tu zastavicu i klikni na open.Tu ce ti pokazati koliko apdejta skida i instalira i ako trazi restart,obavezno restartuj.Dok traje restart primeti ce da nesto odbrojava u procentima,pusti to da sve odradi i sam ce da se upali.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
E ljudisad imam problem sa windows update-om update-uje se već ceo dan i onda se nešto desi i restartuje se komp i izlazi mi failure to update Windows tako nešto i onda ga vraća na podešavanja pre tog update-a i tako u krug.. Kako da prekinem taj update ako je ikako moguće, hitno je

Bre covece kod tebe samo neki problemi nicu ko trava posle kise!:D

Prvo proveri da nemas ove apdejte!
So... If you don't want Windows 10, you're best off avoiding these:
KB2952664
KB2976978
KB2977759
KB2990214
KB3021917
KB3035583

as they're all Windows 10 preparation updates.

If you're worried about being spied upon, I'd give these a miss:
KB3022345
KB3068708
KB3075249
KB3080149

Drugo proveri da nemas famozni kb971033 apdejt za validaciju windowsa!
Ako imas nesto od ovoga onda to ukloni!
 
Učlanjen(a)
18.09.2014
Poruka
111
Kako da ga uklonim kad ne mogu uopšte da pokrenem sistem.. I dalje stoji na onom failure to update Windows reverting changes.. Kako da uđem u desktop lako ću danto uklonim?
 
Učlanjen(a)
18.09.2014
Poruka
111
Probao sam nešto se dugo čeka.. Probaću sutra opet šta da radim onda u safe modu? I ako ne mogu da uđem u njega šta onda?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Probao sam nešto se dugo čeka.. Probaću sutra opet šta da radim onda u safe modu? I ako ne mogu da uđem u njega šta onda?

Otvori cmd kao administrator otkucaj ovu komandu sfc /scannow
kad to zavrsi sa skeniranjem onda kopi paste ovu komandu
Napravice txt falj na desktopu aplouduj taj fajl ovde!

copy %windir%\logs\cbs\cbs.log "%userprofile%\Desktop\cbs.txt"
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
E ljudisad imam problem sa windows update-om update-uje se već ceo dan i onda se nešto desi i restartuje se komp i izlazi mi failure to update Windows tako nešto i onda ga vraća na podešavanja pre tog update-a i tako u krug.. Kako da prekinem taj update ako je ikako moguće, hitno je

Neki update-ovi se ne mogu instalirati u isto vreme kada i drugi, pa zato se to desava. Ukoliko imate dual boot pojedini updateovi za enkripciju ijos po nesto se ne mogu instalirati, dok se ne iskljuci drugi hard disk.

Instalirajte ovo:
Kod:
https://support.microsoft.com/en-us/kb/3020369

Ako vec ima taj update onda samo ovo:
Kod:
http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/updt/2016/05/windows6.1-kb3125574-v4-x64_2dafb1d203c8964239af3048b5dd4b1264cd93b9.msu


Naravno potrebno je da vec imate instaliran service pack 1

To ce update-ovati win sasvim update-ovima do aprila. Nesto slicno service pack-u.
Windows 7 SP1 Convenience Rollup
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Mada pazi ako cekas da zavrsi to i vrati predhodna podesavanja mogu da ti kazem da to zna dosta da potraje!
Brze bi zavrsio reinstalaciju celog OS-a nego sto ce se to zavrsiti!
A ti kako hoces ja na tvom mestu ne bi ni cekao da se to zavrsi!
 
Učlanjen(a)
18.09.2014
Poruka
111
Koliko otprilike traje to? Imam negde oko 270 update-ova.. Prošli put je trajalo oko 3 sata pa ne znam sad jel isto i da li kasnije konačno mogu da uđem u desktop ne interesuju me preterano ti update-ovi to sam instalirao radi boljeg korišćenja OS-a..
 
Natrag
Top