kako instalirati BOSH ESI Tronic 2013 torent

Učlanjen(a)
29.12.2013
Poruka
39
potrebna mi je pomoc oko instalacije, kad sam skinuo sa torenta esi tronic, raspakovao sam
xzCLYyN.png


pa ne znam dalje da instal, pokusavao sam al ne ide :D
 
Učlanjen(a)
29.12.2013
Poruka
39
kad pokrenem DVD1 onda mi izbaci ovo u levom cosku gore ali se ocitava.

e1Zdjn3.png


I POSLE KAD SE OCITA TAJ DVD 1 OTVORIM GA PREKO DEAMON TOOLS-A I KLIKNEM NA SETUP I NISTA NECE DA GA POKRENE.
fpZDcNQ.png
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
336
Ako ja dobro vidim to što je u levom ćošku, tj ako je to CRC check, onda ti je taj fajl koji si skinuo loš, neispravan part ili čitava kompresija. Ako je tako onda ne vredi pokušavati, skini ponovo.
 
Učlanjen(a)
29.12.2013
Poruka
39
skinuo sam ponovo msm da je 2011 i sad kad odaberem dvd1 pa setup izadje mi ovo
nAXySFk.png
:gl_wacko:
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
336
A jesi li deinstalirao i pobrisao sv eiz prethodnog pokušaja, da li se tada nešto instaliralo? Moguće je da ima ostatak, proveri u 'program files', u pretrazi kucaj ime programa ili kako se već raspakovao, ako se delimično instalirao možda ćeš morati da prečistiš i redzistri bazu. Možeš da pokušaš i da klikneš na 'Reinstall using recommenden settings' iz ponuđenog prozora. Ako je u pitanju Win 7, da li si instalaciju pokrenuo sa administratorskim ovlašćenjima?
Jedno po jedno: pokušaj sa klikom na prvu ponudu prozora koji si ovde postavio. Ako ne radi, skini neki dobar uninstaller, imaš ovde na forumu, recimo, 'Revo' ili neki slični, čekiraj opciju potpunog brisanja tragova i lepo očisti računar od ostataka ovog programa. Ako je potrebno u 'Program files' ručno obriši direktorijum koji je program kreirao. Zatim, kad više nema tragova prethodne instalacije, desni klik na instalacioni fajl i 'Run as administrator'. Svakako, nije zgoreg na sajtu proizvođača proveriti da li verzija koju ti instaliraš podržava OS koji je na tvom računaru.
 
Učlanjen(a)
29.12.2013
Poruka
39
ne znam ljudi, vise stvarno nisam pametan. Skinuo sam i 2011 i 2013 nece ili ja ne znam :D skinuo sam 2013 i sve isto greske one, a 2011 kad kliknem na setup onda mi sigurno 30 min vremena dok ocita pa onda se kao nesto malo krene ocitava dodje do 99 pise molimo pricekajte i nestane odjednom. A i komp moram da nosim kod majstora u totalnom je haosu, kad kliknem na net da udjem ili neku drugu ikonicu 5 minuta cekam da mi udje i zabada mnogo, dizao sam par puta sistem nista. kontam da je nesto crklo, cu da ga :assassin:
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2013
Poruka
161
Ja imam legalan interfejz i softver bosch kts - 570, eci tronic za 2012/1. Iz bosch-a su mi rekli da je bolja verzija od 2013, neznam zbog cega.
Da li i ti imas bosch interfejz, voleo bih da ti pomognem, ali nije lako. Program se zakljucava, a sto je najvaznije tvoj i moj kljc nisu isti.
 
Natrag
Top