Kако је богу име?

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
Pa normalno da je po Bibliji,po cemu bi drugom?Samo nemoj da mi kazes da je do 30godine bio u Indiji i tamo naucio vestine po budistickim i hiduistickim manastirima,jer je to odavno deplasirana prica bez ikakvih cinjenica dokaza,koju niko ne uzima za ozbiljno.Evo izvoli i iznesi dokaze,argumente za to sto tvrdis.Ili hoces da kazes da Biblija laze?
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Pa normalno da je po Bibliji,po cemu bi drugom?Samo nemoj da mi kazes da je do 30godine bio u Indiji i tamo naucio vestine po budistickim i hiduistickim manastirima,jer je to odavno deplasirana prica bez ikakvih cinjenica dokaza,koju niko ne uzima za ozbiljno.Evo izvoli i iznesi dokaze,argumente za to sto tvrdis.Ili hoces da kazes da Biblija laze?

Ne neću ti reći da biblija laže biblija je knjiga o kojoj možemo diskutovati,isto kao i o tome gde je bio Buda i Muhamed.
I sam znaš da dokazi ne postoje,čak ne postoje dokazi da je uopšte postojao Nazaret.
Postoji samo vera,a to je nešto sasvim drugo :)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.661
Isus Hrist je Gospod Bog za treću dimenziju,za biološki život.
Pre njega je bio Mojsije,pre Mojsija je bio Jehova,Anu,Enki,Enli,Metuzala....
Nakon Isusa doći će,i to uskoro,novi Gospod Bog za treću dimenziju.
Apsolut,Tvorac je jedan.Njegovo ime je AMMA.
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Pa normalno da je po Bibliji,po cemu bi drugom?Samo nemoj da mi kazes da je do 30godine bio u Indiji i tamo naucio vestine po budistickim i hiduistickim manastirima,jer je to odavno deplasirana prica bez ikakvih cinjenica dokaza,koju niko ne uzima za ozbiljno.Evo izvoli i iznesi dokaze,argumente za to sto tvrdis.Ili hoces da kazes da Biblija laze?

Opet ti sa tvojim dokazima a jos nisi izneo dokaze po cemu je biblija istina.

Isus Hrist je Gospod Bog za treću dimenziju,za biološki život.
Pre njega je bio Mojsije,pre Mojsija je bio Jehova,Anu,Enki,Enli,Metuzala....
Nakon Isusa doći će,i to uskoro,novi Gospod Bog za treću dimenziju.
Apsolut,Tvorac je jedan.Njegovo ime je AMMA.


Eto ti teme da uneses u novi zavet kada ga budes prepravljao.
 
Učlanjen(a)
16.09.2009
Poruka
1
бог је бог. исус христос (месија) је син бога, дакле бог.
 
Natrag
Top