kako deinstalirati program koji se nije zapisao u ad remove?

Član
Učlanjen(a)
10.12.2009
Poruka
15
uf boki evo jednog "problemcica"za tebe ...vidi ovako ovo sam par puta odradio besprekorno a sad mi krenulo naopako pa sam zapeo imam krekovani eset smart security 4 v 4.0.417.0 koji se sam apdejtuje i besprekorno radi kod prijatelja sam deinstalirao istu tu verziju koja je morala jednom mesecno da se traze paswordi i ubacuju ...elem kada sam ubacio i instalirao krekovan nod znas da na kraju instalacije kaze da se treba restartovati i ceka tvoje uputstvo i tada se prvo krekuje pa restartuje e ovog puta mi je sam komp odmah posle instalacije restartovao i tek onda me za dalje pitao da li cu strict protection o ono dalje sto ide ja tu nisam do kraja odradio nego X samo izasao posto sam svestan da nije pravilno odradio hteo sam da deinstaliram i opet ga instaliram zato sto se sam restartovao...i na moje opste iznenadjenje kad sam potrazio u ad remove njega nije bilo a ima ga u program files i u start programu...u start programu ima i uninstal za njega ali tu kad kliknem on mi kaze da nepodrzava tu radnju zato sto nije pravilno instaliran a kad sam probao da sa funkcijom SHREDER-fast delete(znas od tune up utilitues programa)u program filesu da obrisem dao mi upozorenje da nece sve obrisati i kasnije ce problem da pravi imam i revo uninstaler ali on uninstalira samo ono sto vidi u ad remuve...e pa sad me zivo interesuje kako da deinstaliram takav program koji se do kraja nije instalirao kako treba i nema ga u ad remuve...uf malo opsirno ali nadam se da sam ti lepo objasnio problem...i da cemo jos nekom pomoci sa slicnim problemom ...unapred hvala za trud.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pokusaj instalirati Unlocker.....i njime ubi proces ako je aktivan....Zatim pokusaj ga pronaci pomocu recimo Your Uninstaller 2008! koji brise tragove i iz registra,te ako su ostali tragovi u c/ProgramFiles obrisi i tamo normalnim brisanjem....i pokusaj nanovo instalirati Nod.....
 
Član
Učlanjen(a)
10.12.2009
Poruka
15
e hvala boki i tebi Mr Pajo ovih dana idem do njega cim probam javicu vam rezultat a zaboravio sam reci da nod sa paswordom i usernemom tako instaliran radi a nema ga u ad remuve...sta reci?hvala jos jednom.
 
Član
Učlanjen(a)
11.09.2009
Poruka
0
Pokusaj instalirati Unlocker.....i njime ubi proces ako je aktivan....Zatim pokusaj ga pronaci pomocu recimo Your Uninstaller 2008! koji brise tragove i iz registra,te ako su ostali tragovi u c/ProgramFiles obrisi i tamo normalnim brisanjem....i pokusaj nanovo instalirati Nod.....

Izvinjavam se sto ovako upadam u temu ali mi je ovo podsetilo da vas pitam. Unlocker mi nikako ne radi na visti probao sam instalaciju i kao administrator i ne ide. Takodjer imam mnogo file koje nemam dostup. Hvala
 
Natrag
Top