Kako đavlina laže i podvaljuje i o Ocu i o Sinu

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Jovan Prezviter je napisao(la):

Pa ko je stvorio svemir ako nije Bog?


Ovde kažeš ovako

Otac našega Boga i Spasitelja Isusa Krista.

Ali
Moj Bog nije "The great Architect".


Dakle, Boga ne smatraš Tvorcem. Dobro, ne moraš baš toliko da si protivnik Boga..tako direktan. Mislio sam da imaš ipak mere..ali ti najdirektnije kažeš da ti ne veruješ da je Bog iz Biblije Tovrac svemira. Pa ti nisi ni vernik ni hrišćanin onda.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Sotono, zajaši s Albertom Piko-om i Jelenom na "The great Architect-a" i odlazi.


Nisi ti hrišćanska duša...čim toliko manipulišeš.

Dakle, napravio si grešku..u tvrdnji. Kriviš nekoga što kaže za Boga da je "Velik Arhitekta"..manipulišeš sa tim nazivom i time zapravo sam svoju veru opovrgavaš..jer Bogu nedaješ pravo uprave u svemiru..kažeš nije to Bog...

Zato kao što si ti uputio primedbu da kada neko pogreši treba da prizna evo ti si na potezu..da priznaš da si pogrešio i sve je ok.

Nemoj ostati u zabludi i drugima spočitavati nešto što zapravo na kraju ide protiv tebe samoga.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Nisi ti hrišćanska duša...čim toliko manipulišeš.

Ja uopće ne manipuliram, a ti si notorni i bolesni manipulator.

Dakle, napravio si grešku..u tvrdnji. Kriviš nekoga što kaže za Boga da je "Velik Arhitekta"..

Nisam ja napravio nikakvu grešku. Dapače, već desetine puta sam ispravno ustvrdio da je vaš kabalističko-subotarski bog "Veliki Arkitekt" (The great Architect"). Kao argument ovoj svojoj tvrdnji prilažem i orden koji tebi šalje Albert Pike osobno:


1611735156491.png
Vjernom Jovanu od Alberta

Zato kao što si ti uputio primedbu da kada neko pogreši treba da prizna evo ti si na potezu..da priznaš da si pogrešio i sve je ok.

Vidjesmo, ja nisam pogriješio nego sam točno detektirao vas kabalističko-subotarske klanjatelje.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ja uopće ne manipuliram, a ti si notorni i bolesni manipulator.



Nisam ja napravio nikakvu grešku. Dapače, već desetine puta sam ispravno ustvrdio da je vaš kabalističko-subotarski bog "Veliki Arkitekt" (The great Architect"). Kao argument ovoj svojoj tvrdnji prilažem i orden koji tebi šalje Albert Pike osobno:


Pogledajte prilog 137543
Vjernom Jovanu od Alberta



Vidjesmo, ja nisam pogriješio nego sam točno detektirao vas kabalističko-subotarske klanjatelje.

Ne želiš priznati grešku. Ok...Bogu niječeš da upravlja svemirom..ok
Neka ti bude
 
Natrag
Top