Kako da vratim svoj hackovan Facebook profil nazad

Član
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
2
Pre par dana neko mi je hakovao Facebook profil. Promenio password i vise nemam pristup svojoj stranici.



Imao sam i ja slicni poblem kod drugarici ali sam se borio do kraja ................................ali opet pobedio on .........
resenje : u mestu sa mail adrese podpunite sve mailove ima ih 3 adrese, znaci morate da upucate vasih 3 mail adresa u prostoru kod mail adresa, tako vi ste potpunili full adres barr i nemoze niko da resetuje ili menja pass. na vas facebook profil................
Ja nisam uspeo zacuvt profil - server ga je unistio(izbrisao)
Ne garantiram sigurnost da je ovo pravo resenje.............
:assassin:
 
Član
Učlanjen(a)
16.01.2012
Poruka
1
Postoji varijanta sa kljucem "0" samo treba dodati na kraju passworda nije garancija ali uspeva pod uslovom da nije hakovan mejl
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2012
Poruka
1
Imam problem oko emaila,napravila sam facebook profil i kada sam ga pravila imala sam odredjen email,ali u medjuvremenu sam zaboravila lozinku i sada taj email ne mogu da povratim a on mi i dalje stoji na fejsu,da li neko moze da mi pomogne da to zamenim imejlove?
 
Član
Učlanjen(a)
29.03.2010
Poruka
32
Momci, ako bih moglo bez prepirke da pomognemo čovjeku :)
1. Moguće je da ima virus koi , trojan, ili Phishing koi je preuzeo automatski klikajuci na linkove,

Virus se sam siri i linkom putem facebook ćaskanjakrade , odnsno ne krade, već postojeci paword nego postavi novi, onaj koi je postavio

tvorac virusa :( U svakom slučaju bih ti toplo preporučio:

-skeniranje računara

-pokusaj povrata pasworda od e maila, preko sigurnsonih pitanja, kontaktiranja administracije itd

-ako nista ne upali pravi novi fb i sa novog fb kontaktiraj facebook admine, da je to tvoj stari facebook i da nemas pristup, oni ce razmotriti, dali je

logovan hakovani facebook sa iste ip adrese sa koje im šalejs zahtev za povrat, i mozda ce bti jos nekih uslova, koje bih trebao ispunis :D
 
Natrag
Top