kakav bi odgovor dali

Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Jedan prijatelj mi skoro rece,da sam lud,sto dosta slobodnog vremena provodim na ovom forumu.Doduse,ne zato sto je forum los nego zato sto je to,po njemu,gubljenje vremena.Sta bi ste mu odgovorili?:acute:

Lično, ja bih bila vrlo direktna - šta te boli.... gde ja gubim svoje vreme! Mogu da ga gubim gde hoću, kad hoću i sa kim hoću!

Vidim da si ti fin i da želiš fin i da ostaneš ali sa nekim ljudima jednostavno to nemožeš!
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Prijatelj ti je u pravu. Bolje knjigu u ruke i uči školu nego da se zevzečiš po forumu.:acute:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Jedan prijatelj mi skoro rece,da sam lud,sto dosta slobodnog vremena provodim na ovom forumu.Doduse,ne zato sto je forum los nego zato sto je to,po njemu,gubljenje vremena.Sta bi ste mu odgovorili?:acute:

Odgovor je u mentalitetu ljudi...Zvocaj drugima...ako mnogo zvocash drugima tebi ce manje zvocati...

Donekle je u pravu ,stvarno ne treba preterivati sa kompjuterom...totalno smo se otudjili sa tehnologijama...Ali i zdravo je podeliti koje slovo i mishljenje sa nekim koga i ne vidish niti poznajesh.
Na kom mestu ti mozhesh da komunicirash sa 100 000 ljudi a da svi svakoga chuju?

PS nadam se da ne preterujesh sa netom ,u suprotnom je chovek u pravu i ne treba da mu odgovorish nishta.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
da nam se pridruzi u gubljenju vremena. cilj opravdava sredstvo. ovde bar znam zasto gubim vreme
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ja bih mu rekla da mi se pridruzi pa da zajedno gubimo vreme. Sto vise, to bolje!
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Rekla bih mu da je bolje visiti ovde nego za facebookom kao 99 posto ljudi danas!!!! :)

Ja kada sam imala face,znalo mi se dešavati da se ulogujem i smorim nakon 10 minuta,a ovde mi je uvjek zanimljivo.


Kada ne postavljam teme ili ne odgovaram onda čitam tuđe postove i tako....
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
rekla bih mu da je bolje visiti ovde nego za facebookom kao 99 posto ljudi danas!!!! :)

ja kada sam imala face,znalo mi se dešavati da se ulogujem i smorim nakon 10 minuta,a ovde mi je uvjek zanimljivo.


Kada ne postavljam teme ili ne odgovaram onda čitam tuđe postove i tako....

amin! . . . .
 
Natrag
Top