kakav bi odgovor dali

Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
Jedan prijatelj mi skoro rece,da sam lud,sto dosta slobodnog vremena provodim na ovom forumu.Doduse,ne zato sto je forum los nego zato sto je to,po njemu,gubljenje vremena.Sta bi ste mu odgovorili?:acute:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Nista... Ima i on sigurno neku njegovu zanimaciju gde gubi vreme... Recimo,gleda "Farmu"! Ja bih radije ovde "visio" nego gledao pomenutu "emisiju"!
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Pa svako na svoj nacin gubi svoje vreme,neko gubi vreme uz "Farma" ili uz "Moja desna ruka" a neko na serbianforumu,jedino sto mi na forumu i pomazemo drugima :D Ko se slaze samnom? :D
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
Potpuno se slazem,jer kad ima neki prost problem oko komp. on dodje kod mene i ja mu ,uglavnom, resim problem a kad i ja neznam onda neko sa ovog foruma sigurno zna.Jos bih dodao i ono "ko nema svoj zivot on kreira tudji".To sam cuo negde i mislim da je istina.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Potpuno se slazem,jer kad ima neki prost problem oko komp. on dodje kod mene i ja mu ,uglavnom, resim problem a kad i ja neznam onda neko sa ovog foruma sigurno zna.Jos bih dodao i ono "ko nema svoj zivot on kreira tudji".To sam cuo negde i mislim da je istina.

Pa ovde ima toliko ljudi koji su orni da pomognu,i bar ce se jedan naci da pomogne! :)
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Jos bih dodao i ono "ko nema svoj zivot on kreira tudji".To sam cuo negde i mislim da je istina.

"Kada vidjamo uvek ista lica,na kraju ona postaju deo našeg života. A kada postanu deo našeg života, onda žele i da nam ga izmene. I ako ne bude po njihovom, nije im pravo. Jer, svaki čovek ima tačnu predstavu kako bi trebalo da živimo svoj život.A nikad nemaju pojma kako treba da prožive sopstveni život."

Jedan od meni omiljenih citata Paola Koelja! smile3
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
Nista... Ima i on sigurno neku njegovu zanimaciju gde gubi vreme... Recimo,gleda "Farmu"! Ja bih radije ovde "visio" nego gledao pomenutu "emisiju"!


dobro je da jos uvek ima normalnih ljudi na ovom svetu pa se ne bave tim glupostima!
pozdrav za sve koji ovako misle!!!
 
Natrag
Top