Judaizam

Učlanjen(a)
03.12.2011
Poruka
41
[video=youtube_share;rCBQM1pfMPs]http://youtu.be/rCBQM1pfMPs[/video]
 
Učlanjen(a)
03.12.2011
Poruka
41
[video=youtube_share;GdDJ7sDYuO4]http://youtu.be/GdDJ7sDYuO4[/video]
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Zamolio bi nekoga da postavi link za ceo Talmud na nasem jeziku,da sve ovo proverimo.
Ako nekome treba ja imam Talmud od Eugen Verbera sa komentarima i izabranim tekstovima,ali nista od gore iznetoga nisam pronasao u njemu.
 
Učlanjen(a)
03.12.2011
Poruka
41
"Kada bi Nejevreji pronikli u Talmud,oni bi nas otvoreno poubijali".Da li zaista misliš da ćeš negde naći Talmud u prodaji,na internetu,itd?Razmisli malo,rekao si "Ako nekome treba ja imam Talmud od Eugen Verbera sa komentarima i izabranim tekstovima,ali ništa od gore iznetoga nisam pronašao u njemu "...Znao je taj Eugen šta sve piše u Talmudu ali ga je strah nadvladao da bi to objavio.Hehe,sada sam primetio da je dotični Jevrejin,pa mi je sve jasno.Zamisli da taj Eugen stavi ceo Talmud,ali CEO,šta bi tek tada bilo?Šta bi bilo da ceo svet sazna da Jevreji smatraju sebe bozijim narodom,da smo stvoreni da im služimo,da su sve Nejevrejke kurve,da su kuće Nejevrejske životinjske kuće,da se sme skrnaviti Nejevrejka koja ima tri godine i jedan dan?Što se ovog zadnjeg tiče,pogledaj perverzne filmove Jevrejina Vudija Alena koji je oženio svoju usvojenu Azijatsku ćerku koja sada ima oko dvadeset godina.Ili Jevrejina Čarlija Čaplina,koji je seksualno zlostavljao svoje usvojene maloletne ćerke od kojih je jedna imala samo 13 godina,koja je kasnije i svedočila da joj se to desilo,naravno,kada je Čaplin već bio pokojan.Moralni neki ljudi.Zapita se čovek posle svega,zašto proganjaju te Jevreje kroz celu istoriju?Gde god su se nastanili,ubrzo se primećivao njihov parazitski uticaj.Evo podataka:60% Ruskog Kapitala je u Jevrejskim rukama,tj,12 Jevrejskih porodica kao najobičniji parazit izgladnjuje nama bratski Ruski narod.80% političke moći Amerike je u Jevrejskim rukama,da negovorimo o medijima koje kontrolišu:CNN,BBC,FOX,MTV...Kod nas je to Bee92 Jevrejina i direktora fonda za otvoreno društvo Dzordza Soroša.Većina srpskih televizija je takodje pogubna,koje nefinansiraju Jevreji,čisto da nebude da ih ja lično sve branim.Hrišćanin Wolt Dizni je upozoravao na Jevreje i njihov krajnje parazitski mentalitet ali je ostario i preminuo pa su njegovi divni crtani filmovi zamenjeni ovim modernim koji ispiraju Srpskoj i drugoj beloj deci mozak.Pogodite ko je preuzeo Wolt Disney?Jevreji Michael Eisner i Robert Iger.Uostalom,pogledajte klipove koje sam postavio i trudiću se da ih još stavim,da se upoznate sa "dirigentima NOVOG SVETSKOG (JEVREJSKOG) PORETKA".Drugar,nepravim se ja pamet i neželim da me pogrešno shvatiš,kao i ostali koji ovo čitaju.Neželim niti imam nameru da te napravim glupim i tako slično,OVO SU ČINJENICE,želim sve da vas upozorim i ujedno upoznam sa najvećim neprijateljem ne samo Bele rase već čitavog čovečanstva.2000 godina Jevrejsko pleme svađa bratske narode i stvara krvoprolića,neće moći to tako više.DRUŽE,TALMUD TI GARANTUJEM DA NIGDE NEĆEŠ NAĆI,NEĆEŠ NI POLA NJEGA.Ako išta nadješ,naćićeš neke druge citate,neke komentare,ali nikad CEO TALMUD.Zapamti šta sam ti rekao,zaista dobronamerno.Preporučujem ti kao i svim ostalima knjigu "Srpski narod u kandzama Jevreja" od Milorada Mojića,kucaj na guglu,ubrzo ćeš je naći u pdf formatu,skini je i čitaj.Znam da sam napomenuo negde gore već.SKINIMO JEVREJSKI JARAM SA NAŠIH LEĐA.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Aco14, ovo što ti pišeš liči mi na antisemitizam, a antisemitizam je mržnja ili predrasuda prema Jevrejima kao religijskoj grupi. Naravno, nisi ti nikakva iznimka. Otvoreni antisemitizam se javio još u srednjem vijeku, a kulminirao je u dvadesetom, kada je Hitler izvršio pravi genocid nad ovim narodom, ubivši u koncentracionim logorima oko 6 milona Jevreja.
Postavlja se, međutim, pitanje, koliko je opravdana ta fama o Jevrejima i svjetskoj jevrejskoj zavjeri? Sve govori da je to predrasuda koja nema nikakvo faktičko utemeljenje u ljudskoj istoriji, izuzev u činjenici da su razapeli Isusa i, po mnogima, izdali Boga, koji se jedino njima i javio kao izabranom narodu. Sve se opet svodi na religijsku netrpeljivost, odnosno, antagonizam zasnovan na religijskoj različitosti, s jedne, a s druge strane, može se govoriti i o običnoj zavisti, koja, kao što je poznato, proizvodi i mržnju, a zavist proizilazi iz činjenice da je danas značajan broj Jevreja među velikim svjetskim finansijakim magnatima. Jevreji su raštrkani po cijelom svijetu i zahvaljujući svojoj povezanosti i poslovnoj umješnosti, mnogi su stekli veliko bogatstvo i ostvarili značajan društveni uticaj. To, međutim, nije niti može biti razlog da ih se mrzi, pogotovu ako se ima u vidu činjenica da je kroz istoriju, ogroman broj najvećin svjetskih umova - u nauci, umjetnosti, ekonomiji..., bio i jeste jevrejskog porijekla.
 
Učlanjen(a)
03.12.2011
Poruka
41
Gore je knjiga Milorada Mojića "Srpski narod u kandzama Jevreja".Sada vam ostavljam "Protokole Sionskih mudraca" zbog koje se posle Boljševičke Oktobarske revolucije 1917 u Rusiji ubijalo,pa makar imali i fotokopiju ove knjige,bili biste likvidirani.Stoga da su pokretači te revolucije bili Jevreji Lenjin,Trocki i ostali,kasnije sve to nastavlja Jevrejin Staljin,nije ni čudo što su se ubistva odigravala.Nezaboravimo da je otac komunizma Karl Marks (pravo ime Mozes Mordiči Levi) bio sin Jevrejskog rabina.Dakle,Jevrejski komunizam je usmrtio 60 000 000 Ruskih nacionalista posle te krvave revolucije.Svako ko je uvidjao komunizam kao zlo bio je likvidiran.Još da napomenem,200 000 000 Belih ljudi se poubijalo za vreme prvog i drugog svetskog rata,upravo zbog komunista.Da se vratim na knjigu,bila je strogo zabranjena (danas ništa drugačije nije,samo vas neubiju već zatvore ako ste previše glasni o govoru protiv svetskog Jevrejskog terora),kćer Ruskog cara je ovu knjigu dobila u Parizu od jednog Jevrejina,koji nije bio svestan kakvu je grešku napravio.Sami Jevreji tvrde da je knjiga "nevazna".Samo ću vam reći,pogledajte kakav je svet danas i lako ćete utvrditi ko je odgovoran za to.
"PROTOKOLI SIONSKIH MUDRACA"
Scribd
Georgije Pavlović "POD ŠESTOKRAKOM ZVEZDOM"
Scribd
Dr. Laza Prokić "KO SU ONI"
Scribd
"ZABALKANSKI JUDEIZAM"
Scribd
Jaša Tomić "JEVREJSKO PITANJE"
Scribd
Holokaust se nije dogodio i Jevrejske podle laži izlaze na videlo.
Scribd
"ĆUDNIJE OD FANTAZIJE",ŠOKATNO OTKRIĆE DA IZA RUŠENJA KULI BLIZNAKINJA U NJUJORKU 11 SEPTEMBRA STOJE JEVREJI DA BI KRENULI U NOVI RAT NA AVGANISTAN,OPTUŽUJUĆI BIN LADENA,ČOVEKA KOJI NEPOSTOJI.
Scribd
Ditrih Ekart "GROBARI RUSIJE"
Scribd
Rihard Vagner "JUDAIZAM U MUZICI"
Scribd
Laza Prokić "JEVREJI U ENGLESKOJ,FRNCUSKOJ I SSSR-U"
Scribd
DRUGI O JEVREJIMA
Scribd
Henri Ford (osnivač i izumitelj automobila Forda,da se tako izrazim) "HOĆE LI SE UKORENITI ANTISEMITIZAM U SJEDINJENIM DRŽAVAMA"
Scribd
Henri Ford "Jevrejsko pitanje kroči put u revijama"
Scribd
Henri Ford "Jevreji:karakter i produktivnost"
Scribd
Jevrejstvo i boljševizam
Scribd
J.K.Begunov "Bernski predmet:Sionski Mudraci"
Scribd
Ditrih Ekart "Boljševizam od Mojsija do Lenjina"
Scribd
Branimir Maleš "Sefaridi i Aškenazi"
Scribd


ČITAJTE KNJIGE POSTAVLJENE U OVOM POSTU,KNJIGE NISU PISALI TEK NEKI LJUDI,VEĆ NAJVEĆI LJUDI SVOG VREMENA.SVE JE DOBRO DOKUMENTOVANO,DA NEBUDE "OTKUD TI TO ZNAŠ"?MISLITE SVOJOM GLAVOM.VODIO SAM SE DOBROM VOLJOM I ŽELJOM DA VIDITE PRAVE NEPRIJATELJE SRPSKOG NARODA,ZNAM DA ĆE MNOGI SA NEVERICOM ČITATI OVE TEKSTOVE GORE,ALI KAKO ČITANJA BUDU PROLAZILA JEDNA ZA DRUGIM,ISKRISTALIĆE VAM SE SVE TJ DOĆIĆE SVE NA SVOJE MESTO,"ŽIVI BILI PA VIDELI" KAŽE DIVAN SRPSKI NAROD.BIĆU TU DA ODGOVORIM AKO IMATE NEKE NEDOUMICE.


ZA SRBIJU SVE,SRBIJU NIZAŠTA!
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
03.12.2011
Poruka
41
Tek sada sam primetio tvoj post Jurivaka.Ne,nevodim se nikakvom mržnjom prema Jevrejima,već samo ljubavlju prema istini,te sam priložio dokaze gore.Gore pisci tih knjiga (da ih tako nazovem) su Srpski ali i svetski intelektualci i da kazem veliki ljudi svog vremena.Faraoni su prvo primetili Jevrejski uticaj kada su pustili iste te Jevreje da žive sa njima.Naravno,proterali su ih.Isto važi i za Persijskog kralja (H)Amana,Jevrejka Jestira ga je obmanula da bi ovaj bio obešen zajedno sa njegovih deset sinova.Potom kreće pokolj 750 000 Nejevreja.Jevreji to slave i to se zove Purim.Tada im je Talmud dozvolio opijanje i peče se kolačići koji simbolišu tog Hamana,jedući te kolačiće izgovara se:"Ubili smo Hamana".Kako istorija teče dalje,nailazimo na osnivača protestanske crkve Martina Lutera koji je jedan od hrabrijih ljudi koji je pronikao u Talmud,te je zgražen time zahtevao da se Talmud javno spaljuje.Tada je bilo ljudi koji su znali za štetnost Jevrejstva.Pogledaj sam klip šta kažu slavne Evropske ličnosti o Jevrejima.Dok se nije Katolička crkva "iskvarila",takodje je zahtevala izbacivanje i spaljivanje Talmuda.Sada protestanti i katolici neznaju ništa o tome.Naravno kada papa ide i pali sveće za praznik Hanuku (vidi klip gore),nazalost,tu je i partrijarh i moram reću ustaša i plaćenik Tadić.A nekada je Aleksandar Karadjordjević proterivao Jevreje i likvidirao njihovu imovinu.Pre toga je to učinio i knez Mihajlo ako se nevaram,sve to na pritisak senata.Prvi svetski rat vodjen je zbog toga što je politika Engleske bila da više izvozi a manje uvozi a Nemačka da više ima za sebe dok bi manje da izvozi (time se čuva domaća hrana,tj,Nemačka hrana za Nemački narod PRE SVEGA).Ubistvo Franca Ferdinanda je bila kap koja je prelila čašu.Nemci gube rat zahvljujući tome što Amerika ulazi u rat.Postaviću klipove Benzamina Fridmana,Jevrejina kome je dozlogrdilo Jevrejsko divljanje u prvom svetskom ratu.Necu pisati sada razlog kako je Nemačka izgubila rat,pogledaćete i čuti razlog iz Jevrejskih usta,zaprepastićete se.Što se tiče Hitlera,hteo je da strgne Jevrejske lance sa cele Evrope,sa bankarskim kreditima.Versajski sporazum bio je u principu "predaj sve što imaš i prepusti nama sudbinu".Amerikanci nisu bili raspoloženi za još jedan rat i trebalo ih je nekako pogurati.Tadašnji predsednik Jevrejin Ruzvelt je pustio da Japanci pobiju sve na Perl Harburu da bi Američki narod revoltiran krenuo u rat.Zamisli,pustiš Japanske avione na toj velikoj teritoriji,kao nemoguće je znati da dolaze.I malom detetu je jasno da je to isplanirano i prećutano da vazdušni napad dolazi.Ulazi Amerika u rat udruženo sa komunistima dobija celu Evropu.Komunisti siluju odprilike 500 000 žena iz predela Jugoslavije,oko 2 000 000 žena iz Austrije i Nemačke.Silovali su čak i žene koje su po izlasku iz Aušvica nosile logorsku odeću.Da,da,dobro ste pročitali,biće i klip o tome.Ko je pomno čitao i pratio moje komentare i klipove vidi ko je otac komunizma,ko je tada bio na vlasti u Americi.Još da dodam,Jugoslovenski predsednik Moše Pijade je bio Jevrejin.Postoji još puno činjenica o njima,opet kazem (malo dosadno,znam) evo klipova,knjiga koje pobijaju sve tvrdnje da se o Jevrejima misli kao o dobrom narodu.Oni su suprotnost velika od toga.Grešiš druže Jurivaka,jedini Jevrejski naučnik je Albert Ajnštajn koji je izmislio atomsku bombu i to pitanje da li je to on.Sva tehnologija na svetu,za sve što dodirneš i vidiš u svojoj sobi,na ulici,na nebu čak je delo Belog čoveka.Cela civilizacija je delo Bele rase (Jurivaka,ako si beo,pripadaš toj rasi koja je osnivač svega na svetu,ne tamo neki Jevreji,crnci itd).Zuta civilizacija nebi postojala da nije bele,čak i Egipatska i Indijska civilizacija treba da zahvale što postoje jer su koreni tih civilizacija beli ljudi.Ma gde je ko video crne ljude u laboratorijama,u naučnicima?Isto važi i za Žutu rasu.To samo mogu da stave u Hoolivudskim filmovima i nigde drugde.Pogledajte ovako:ko je izmislio točak,ko struju,ko lokomotivu,ko kameru,ko je imao i ima najveće umove i filozofe,ko je gradio prvi mostove,ČIJE SU ŽENE NAJLEPŠE ALI ISKRENO (ŠTO SE ŽENA TIČE)?To je delo Belih ljudi,bele rase u kojoj spada i najstariji medju njima narod:SRPSKI.NE,NE I NE,JA TO NITI UMIŠLJAM NITI IZMIŠLJAM,ANTROPOLOGIJA NAS UČU KOJI JE ČOVEK NAJNAPREDNIJI,RASOLOGIJA NAM OTKRIVA DUŠE RAZNIH RASA,TJ,KO JE I ZA ŠTA SPOSOBAN.ŠTO SE TIČE KO JE IZMISLIO SVE NA OVOM SVETU,JEDNOSTANO,BELI ČOVEK JE IZMISLIO KOMPJUTER I INTERNET PA KUCAJ I TRAŽI KO JE ŠTA IZMISLIO,SETIĆETE SE MOJIH REČI.VELIKA JE GREŠKA ŠTO JE TEHNOLOGIJA DATA DRUGIM RASAMA I SADA SE MISLI DA SU KINEZI NAJPAMETNIJI ŠTO JE ŽALOSNO.JEVREJSKI KOMUNIZAM I DEMOKRATIJA IM JE TO OMOGUĆILA.JOŠ DA KAŽEM,NEVREDJAM NIKOGA OVDE,VEĆ SU TO ČINJENICE.Mnogi Rusi se gade Jevreja.Zašto je to tako?Jevreji su kao naseljenici Rusije držali obrede gde su PILI KRV I JELI MLAĐE OSOBE,DA BI TE LEŠEVE KASNIJE BACALI.Rusi su te leševe nalazili i nije im bilo jasno ko to radi.Kada su shvatili,proterali su ih.Danas mnogi Rusi ih nepodnose zbog toga.Biće još materijala i dokaza ali je važno pratiti postove i činjenice koje sam stavljao jer zaista želim da shvatite Jevrejsku opasnost.Isključite televiziju,ona zna da otupavi čoveka,naučite nešto pametno,sedite,čitajte.
 
Učlanjen(a)
03.12.2011
Poruka
41
[video=youtube_share;U3VSsStOrFI]http://youtu.be/U3VSsStOrFI[/video]
 
Učlanjen(a)
03.12.2011
Poruka
41
[video=youtube_share;wXIX484aHng]http://youtu.be/wXIX484aHng[/video]
 
Natrag
Top