Jose Mourinho

Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Slazem se u potpunosti!
On je bre covek koji moze svaki tim da dovode u vrh. Mislite da bi Inter uradio ove sezone nesto u LS da nije njega!? Ne lupajte!
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Ne znam ko je pisao clanak,ali mi stvarno ne deluje kao veliki fudbalski znalac.

Murinjova igra je x puta kompleksnija od Barsine,uzivam u njegovim taktickim zamislima isto koliko i u Barsinom fensi fudbalu.

Gvardiola je po meni toliko slabiji trener od Murinja da je to neverovatno.

Xavi Hernandez je trener Barse vise nego Gvardiola.Igru Intera smislja Murinjo...Ko smislja igru Barse?Xavi Hernandez.

Pep je u rukama imao najbolji tim na svetu vec kada je stigao na mesto trenera,a uspeo je samo da ga ucini malo gorim nego sto je bio.Prvo prodaja najboljeg centarfora u istoriji moderne Barselone na vrhuncu karijere,zatim najboljeg defanzivnog veznog stavlja na klupu i igra sa Buskecom koji je u poredjenju sa Jaja Tureom prosecan fudbaler.

Ima on i dosta kvaliteta,oucavanje potencijala npr.Instalirao je Pedra u prvu postavu,odlican potez,kao i dovodjenje Alvesa i Jaje Turea.

Ali po meni ima jos mnogo da uci da bi se merio sa Murinjom.


kod murinja nema taktike, napisao ti je covjek gore dva reda po cetri igraca ispred sesnaesterca i ubitacna kontra.
gvardiola se rijesio eto-a i ronaldinja zato sto su poceli da misle da nista nemoze bez njih. i reci da xavi smislja igru barce je tacno , jer ko smislja igru nego vezni igraci. barcelona ima najbolji vezni red na svijetu xavi -iniesta.
i nije pep imao najbolju barcu kad je stigao prije njega je bio rajkard i sta je uradio, pep je uzeo sest trofeja. to o busketsu se apsolutno slazem sa tobom.
najbolji centarfor u istoriji moderne barcelone je ronaldo, pa rivaldo pa tek onda bi se mogao tu negdje naci eto. i ko je stavio krkica u prvu postavu da nije rajkard. e sada kao navijac intera napisi mi koliko italijana igra u prvoj postavi intera . kod gvardiole nema tucnjava u svlacionicama. ko bi bacio barcin dres samo bi sutradan mogao pokupiti kofere i napolje jer barca je svetinja.
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
kod murinja nema taktike, napisao ti je covjek gore dva reda po cetri igraca ispred sesnaesterca i ubitacna kontra.
gvardiola se rijesio eto-a i ronaldinja zato sto su poceli da misle da nista nemoze bez njih. i reci da xavi smislja igru barce je tacno , jer ko smislja igru nego vezni igraci. barcelona ima najbolji vezni red na svijetu xavi -iniesta.
i nije pep imao najbolju barcu kad je stigao prije njega je bio rajkard i sta je uradio, pep je uzeo sest trofeja. to o busketsu se apsolutno slazem sa tobom.
najbolji centarfor u istoriji moderne barcelone je ronaldo, pa rivaldo pa tek onda bi se mogao tu negdje naci eto. i ko je stavio krkica u prvu postavu da nije rajkard. e sada kao navijac intera napisi mi koliko italijana igra u prvoj postavi intera . kod gvardiole nema tucnjava u svlacionicama. ko bi bacio barcin dres samo bi sutradan mogao pokupiti kofere i napolje jer barca je svetinja.

Kod Murinja nema taktike...Pa to da si izjavio negde medju ljudima smejali bi ti se svi u glas.

A ne kapiram kako si krunisao za najboljeg centarfora Barselone ikad nekog ko je proveo u Barsi jednu sezonu,a za drugog Rivalda,koji uopste nije centarfor?
Jedini koji moze da se meri sa Etoom po tom pitanju je Patrik Klajvert.

Krkic uopste nije u prvoj postavi,i ne znam kako si zamislio da ga Rajkard stavi u prvu postavu kad je Krkic imao 16 godina kad je ovaj bio trener.

Dobro si primetio da nema Italijana u Interu,razlog za to mozda saznas kad odes na google i ukucas Internazionale.
Mozda si i primetio da trenutno nema dovoljno dobrih Italijana,zasto bi neko kupio losijeg Italijana ako ima boljeg stranca.

Pretpostavljam da si skorasnji navijac Barse,moras malo bolje da poznajes istoriju svog kluba da bi davao takve izjave.Tj ne moras,ali bilo bi lepo :)
 
Poslednja izmena:
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Murinjo zahteva samostalnost


Žoze Murinjo još uvek nije potpisao ugovor sa Realom iz Madrida, a u izjavi za medije rekao je da će predsednik i rukovodstvo kluba morati da mu daju odrešene ruke u vođenju ekipe. U madridskom klubu je nepisano pravilo da predsednik, generalni i sportski direktor utiču na sastavljanje ekipe.
Portugalski stručnjak Žoze Murinjo izjavio je da će pre potpisivanja ugovora sa Realom tražiti garancije da mu se niko neće mešati u posao i da će moći samostalno da donosi sve odluke vezane za ekipu.
murinjo-222.jpg

Dolazi u Madrid sa titulom prvaka Evrope

U "kraljevskom klubu" postoji nepisano pravilo da treneri moraju da uvažavaju zahteve predsednika, generalnog direktora i sportskog direktora. U razgovoru sa španskim novinarima, Murinjo je rekao da će od predsednika Florentina Peresa tražiti garanciju da će biti potpuno samostalan u radu sa ekipom.
"Pre nego što potpišem ugovor želim da vidim šta će mi biti ponuđeno, jer ne želim glavobolje kada počnem da radim. Predsednik kluba ne pobeđuje, on ne igra, niti može da odlučuje ko će biti na terenu, a ko na klupi", rekao je Murinjo za "As".
"Za te stvari su nadležni profesionalci - trener i članovi stručnog štaba. Uveren sam da je trener izuzetno važan u čitavoj strukturi kluba, jer on mora da drži pod kontrolom sve sektore koji su povezani sa prvim timom", rekao je Murinjo.
murinjo1.jpg

Menja pravila "kraljevskog kluba": Žoze Murinjo

Iako je "Marka" objavila da su Murinjo i Peres usaglasili sve najvažnije stavke ugovora, madridski kub još nije zavnično saopštio da li će raskinuti ugovor sa Manuelom Pelegrinijem.
Nakon što je u subotu sa Interom osvojio Ligu šampiona, Murinjo je rekao da želi da preuzme Real, ali je ipak nagovestio da to možda nije sasvim izvesno.
"Želim da se sastanem sa nekim vodećim ljudima Reala, sa kojima nisam razgovarao. Moram da ih upoznam i da čujem šta oni od mene tačno žele i pod kojim uslovima", rekao je Murinjo.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Kod Murinja nema taktike...Pa to da si izjavio negde medju ljudima smejali bi ti se svi u glas.

A ne kapiram kako si krunisao za najboljeg centarfora Barselone ikad nekog ko je proveo u Barsi jednu sezonu,a za drugog Rivalda,koji uopste nije centarfor?
Jedini koji moze da se meri sa Etoom po tom pitanju je Patrik Klajvert.

Krkic uopste nije u prvoj postavi,i ne znam kako si zamislio da ga Rajkard stavi u prvu postavu kad je Krkic imao 16 godina kad je ovaj bio trener.

Dobro si primetio da nema Italijana u Interu,razlog za to mozda saznas kad odes na google i ukucas Internazionale.
Mozda si i primetio da trenutno nema dovoljno dobrih Italijana,zasto bi neko kupio losijeg Italijana ako ima boljeg stranca.

Pretpostavljam da si skorasnji navijac Barse,moras malo bolje da poznajes istoriju svog kluba da bi davao takve izjave.Tj ne moras,ali bilo bi lepo :)


krkic je poceo igrati za prvi tim barcelone 2007 gordine. kad je igrao dos santos i ronaldinjo . dolaskom gvardiole ronaldinjo odlazi iz barcelone.

pricao si pirjasnjem postu o stvaranju moderne barcelone i tu stavljam kao centarfora ronalda.
i netreba da idem na google kad ima tv komentatora koji to urade umjesto mene i fino mi kazu dok gledam utakmicu.

a skorasnjem navijanju za barcelonu mogu ti reci da imam dovoljno godina cim sam gledao kumana, gvardiolu,luisa enriqea, patrika klajverta,stoickova,krojfa i da ne nabrajam koga sve ne. da ti jos kazem da sam valjda sto sam bio premlad nisam gledao pelea. a od svjetskog prvenstva 1974 pratim fudbal, pa mi reci da li sam skorasnji navijac.
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Pa toliko o tome kad slusas sta pricaju komentatori a nemas svoje misljenje.
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruka
73
Žoze Murinjo tek je poečo da odrađuje trogodišnji ugovor sa madridrskim Realom, ali mu to ne smeta da već razmišlja o narednim koracima u karijeri. Harizmatični Portugalac obelodanio je da će se vratiti u Premijer ligu, gde je predvodio Čelsi u periodu od 2004. do 2007. godine.

- Nedostaje mi Engleska, moj naredni posao biće na Ostrvu. Period proveden u Čelsiju je najlepši u mojoj karijeri, a Engleska specijalna zemlja - rekao je Murinjo za San.

Murinja su mediji spominjali kao potencijalnog naslednika Ser Aleksa Fergusona u Mančester junajtedu, mada se spekuliše da bi mogao da zameni i Roberta Manćinija u Junajtedovom gradskom rivalu Sitiju.

- Polako, imam trogodišnji ugovor sa "kraljevskim klubom". Real je najveći klub na svetu, ali je u Madridu i najteže za rad - poručio je Murinjo.

Sportal.rs

murinjo.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top