Jeste li ga osetili

Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Prvo, moram nesto a primetim. Kada u velikim gradovima sirom SAD nestane elektricne energije, makar na samo desetak minuta, desi se ogroman broj silovanja, pljacki i razbojnistava. U Kraljevu smo svi zajedno nocima stajali u mraku, sa ukljucenim baterijskim lampama, i pokusavali da sagledamo posledice ove katastrofe. Patike koje su ispale iz razbijenih izloga i robu iz rafova koja je lezala razbacana po ulici niko nije ni pipnuo. Nakon sto je svanulo, svi zajedno krenuli smo da pomazemo jedni drugima u sanaciji stete. Solidarnost koju, moram da priznam, nisam ocekivao, ali koja nas cini gospodom u odnosu na zivotinje sa americkog kontinenta. Moze svet da ser* sta hoce, mi smo za njih CIVILIZACIJA.
Drugo, price koje su pocele da kolaju po gradu. Naime, pre samo dve nedelje u gotovo svim okolnim selima Kraljeva je bila ekipa koja je ispitivala zemljiste u potrazi za naftom.

11102010002.jpg


Ove slika napravljena je ispod moje livade pre nekih mesec dana. Masine su stvarale takve potrese ekvivalentne blagom zemljotresu. Danas sam saznao da pet ovakvih masina salje vibracije jacine 10 stepeni u zemljinu koru. Prica se da oni koji finansiraju istrazivanja znaju da ispod zemlje ima nafte, ali, izazivanjem tektonskih poremecaja, pokusavaju da obezvrede cenu zemljista. Istina ili necija bujna masta gladna teorije zavere? Saznacemo uskoro.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
E ja ga nisam osjetila...:mrgreen:
Spavala sam iako sam jako jako bolesTna neki me virus sa'vata...
Probudila se oko 4...pogledam telefon vidim sestra me zvala...cimnem je kad zove...Place,gusi se...ja se prepala...mislila nesto djeci bilo...(ona ima uzasan strah od zemljotresa)...I od 2 do 4 plakala...kad je osjetila krenula da bjezi iz zgrade zaboravila da ima djecu wacko2
Ne mogu da shvatim toliki strah kako ce djecu rodjenu zaboravit':???:
Jos po nesreci muz joj radio trecu smjenu...wacko2

E ja ga nisam osjetila...:mrgreen:
Spavala sam iako sam jako jako bolesTna neki me virus sa'vata...
Probudila se oko 4...pogledam telefon vidim sestra me zvala...cimnem je kad zove...Place,gusi se...ja se prepala...mislila nesto djeci bilo...(ona ima uzasan strah od zemljotresa)...I od 2 do 4 plakala...kad je osjetila krenula da bjezi iz zgrade zaboravila da ima djecu wacko2
Ne mogu da shvatim toliki strah kako ce djecu rodjenu zaboravit':???:
Jos po nesreci muz joj radio trecu smjenu...wacko2
 
Natrag
Top