Jeste li ga osetili

Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Kod mene se nije toliko osetilo,ali se osetilo,u prvi mah nisam shvatio sta se desava,mislio sam da mi se pricinjava lupkanje stvari po kuci,sreca da sam ja dole juzno...
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Ja sam se tresla na sjeveru Crne Gore. Naime, legla sam ranije, u pola 12 i u snu sam osjetila da se trese krevet. Ukapirala sam da je zemljotres, ali ,pošto mi se spavalo, samo sam nastavila da spavam i na to zaboravila. Ujutro sam se sjetila, ali to nije ništa, poslije onoga što sam doživjela 1979 u H.Novom. To je bio zemljotres za pamćenje.
 
Učlanjen(a)
18.10.2010
Poruka
45
Ja sam spavala, a sestra me je uspaniceno probudila... Ali nisam ga osetila, toliko mi se spavalo da sam joj rekla da tripuje da je lose sanjala i nastavila sam da spavam..
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Nisam ga osetio, a bio sam budan... :dntknw:

Jos sam sestri rekao da ide da se leci, kad me je nazvala da vidi da li sam dobro... wacko2
Tek kad sam ujutro uzeo novine, uvideo sam da se stvarno desio...:vorred:

Secam se samo jednog zemljotresa za zivota... 1998. godine kad sam bio u vojsci u Valjevu.
Tad je bas, bas treslo...
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Naravno da sam osetila zemljotres...Drmusalo je prilično dugo...Toliko sam bila umorna, da sam se okrenula i zaspala...
Međutim, posle pola sata nakon tog potresa probudio me je telefon, i saznala sam da su moji najbliži u Kraljevu doživeli traumu...Srećom, svi su dobro...Imaju neke materijalne štete, ali ništa nije strašno kako su mnogi drugi prošli...
Mislim da se na TV-u ne prikazuje ni deseti deo onoga šta se zapravo sada tamo dešava i kako to stvarno izgleda...
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Veceras je u Kraljevu bio jos jedan,ali slabiji,tako da se kod mene nije ni osetio,na rts-u sam cuo,da je to se u fazi smirivanja.
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Pa s obzirom je epicentar prvog zemljotresa bio na samo 2-3 km od moje kuce... Uh, mamu mu njegovu, taman sam pokrio krov kad jutros ponovo otkrilo (to objavljeno "smirivanje" nocas je iznosilo od 3.9 do 4.4 stepeni Rihterove skale). Samo presipamo iz supljeg u prazno. Doduse, kada pogledam druge, kuca mi i nije nesto mnogo ostecena, jedan dimnjak i par zidova, nesto malo crepa, al zato u komsiluku katastrofa. Ma nek smo samo zivi i zdravi. Valjda ce stici neka pomoc od vlade za one najugrozenije (ne racunajuci sramotnu i ponizavajucu cifru od 5.000.000 dinara). Kad su mogli da puknu tolike pare na paradu umobolnika, valjda ce se naci nesto sredstava i za obnavljanje porusenih kuca u Kraljevu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Код мене су стални потреси од камиона који свакодневно пролазе. Када би било као у Краљеву верујем да би се половина кућа срушило-мислим на моју улицу.
 
Natrag
Top