Jehovini svedoci!

Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Ko spamuje?

DOKAZI MI PIRAMIDOM 1914. GODINU, KAO VAS OSNIVAC!

Ako to ne mozes, to znaci da nisi upucen u svoju veru, i da ne znas kako je vas osnivac dosao do te godine, niti znas da racunas!

I sad bi ti nas da ucis!?

A kako je dosao do te godine, procitajte u knjizi - "BOZANSKI PLAN VEKOVA KAO STO JE PRIKAZANO U VELIKOJ PIRAMIDI":

BookReaderImages.php
Hahahaha,
Pa ti se ponasas ko malo dete
Smesan si sa tim propalim teorijama zavere piramidologije...
Kao prvo i osnovno najveci piramidolozi su tvoji mentori vodje takozvanih hriscanskih crkvi.
Pa znas li ti na koliko velikom broju crkava postoje iscrtane piramide?
Pa znas li da je piramida cak i na novcanici od 1 $?
Da ih nije mozda Carls Rasel tamo postavio?
Ali evo za pocetak mala video prezentacija kako kokoska igra fudbal sa jajetom
Poenta je da ne verujes svemu sto vidis ,niti da verujes onome sto cujes ,pogotovo od svojih mentora.
A sto se piramidologije tice i danas mnogi tvoji popovi veruju u te bajke ,naprimer za planinu Rtanj kako ima kosmicko zracenje itd.
Ali hajde malo neka slike pokazu u sta veruju tvoji mentori i dan danji,u piramide.
hahahaha
americki dolar.jpgBozje ime 4.jpgJHVH Austria 1745-Piligramage church-hafnerbergb7.JPGJHVH-Slovenia-radovoljc-1300-radovljica3.JPG
A kolko piramida vidis na ovim slikama crkava takozvanog Hriscanstva.
Pricaj mi malo o tome. Od kuda da je i tvoje hriscanstvo puno teorije o piramidologiji???
.
Pa tek onda ces mozda da razumes da je Carls Rasel bio pripadnik vaseg takozvanog Hriscanstva .Poceo je da oseca smrad u njemu i poceo je da odbacuje sve lazi i prevare vasih mentora ,dok njegovi sledbenici nisu odbacili svaki komadic tog smrada takozvanog hriscanstva.
E tek tada kad uvidite da ste nacisto naglavacke preokrenuli Isusovu nauku ,tek onda ti nece trebati uciteljica da ti pomaze da saberes 607PNE + 2520 =1914NE.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Hahahaha,
Pa ti se ponasas ko malo dete
Smesan si sa tim propalim teorijama zavere piramidologije...

Zaverama?

Da podsetimo, vas osnivac C.T.Russell je PIRAMIDOM DOKAZIVAO 1914. GODINU!

Budi dobar student biblije, pa nam pojasni kako je on to piramidom dokazivao?

Sta mi dajes bibliju? Pa ako me piramidom ne uveris nicim neces!

Pa znas li ti na koliko velikom broju crkava postoje iscrtane piramide?

Znam ja, TROUGAO je Hriscanski simbol i predstavlja Trojstvo! Ukrali su nam ga masoni i izokrenuli! Vi nemate trougao vec PIRAMIDU!

To nije isto i ne dokazuje nista!

Mi nismo piramidom dokazivali, a vi jeste!

Pa znas li da je piramida cak i na novcanici od 1 $?
Da ih nije mozda Carls Rasel tamo postavio?

Masonska satanisticka piramida nije TROUGAO! Mi nemamo piramide MI IMAMO TROUGAO!

Poenta je da ne verujes svemu sto vidis ,niti da verujes onome sto cujes ,pogotovo od svojih mentora.

Hoces da kazes da vas osnivac Russell nije "1914. godinu dokazivao uz pomoc piramide"???

Evo jos jednom u njegovoj knjizi pod naslovom: "BOZANSKI PLAN VEKOVA KAO STO JE PRIKAZANO U VELIKOJ PIRAMIDI" --->

BookReaderImages.php
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Zaverama?

Da podsetimo, vas osnivac C.T.Russell je PIRAMIDOM DOKAZIVAO 1914. GODINU!

Budi dobar student biblije, pa nam pojasni kako je on to piramidom dokazivao?

Sta mi dajes bibliju? Pa ako me piramidom ne uveris nicim neces!



Znam ja, TROUGAO je Hriscanski simbol i predstavlja Trojstvo! Ukrali su nam ga masoni i izokrenuli! Vi nemate trougao vec PIRAMIDU!

To nije isto i ne dokazuje nista!

Mi nismo piramidom dokazivali, a vi jeste!



Masonska satanisticka piramida nije TROUGAO! Mi nemamo piramide MI IMAMO TROUGAO!



Hoces da kazes da vas osnivac Russell nije
"1914. godinu dokazivao uz pomoc piramide"???

Evo jos jednom u njegovoj knjizi pod naslovom: "BOZANSKI PLAN VEKOVA KAO STO JE PRIKAZANO U VELIKOJ PIRAMIDI" --->

BookReaderImages.php
Izvini ali piramida se predstavlja trouglom.
a i na slici ove knjige ja vidim trougao.
Nadalje izgleda da je Carls Rasel bio odlucujuci faktor da Ameri stave piramidu na svoju novcanicu od 1$.
One $.jpg
Tu piramidu su postavili isti tvoji mentori koji su i tada i sada zagovarali tu suludu piramidalnu nauku.
E sad sto bezite da su piramide na vasim crkvama trouglovi koji predstavljaju trojstvo to je i dokaz da ste mnogobosci jer verujete u minimum 3 Boga.
I naravno da su ti trouglovi na vasim crkvama predstavljali piramide,
Ali kolki ste vi masoni ima bezbroj dokaza,
evo vam i crkve na Novom Beogradu koja pored krsta cak ima i zvezdu sa 6 krakova. (poltronstvo do kraja) pa krst sa polumesecom i sa Suncem itd...
Crkva na Novom groblju-Beograd sa Davidovom zvezdom.JPGKrst sunca na jednoj grobnici na Novom groblju-Beograd.jpgkrst sa polumesecom.jpgkrst sunca u Srbiji-grobni.jpgsv.petka- krst i piramida.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Izvini ali piramida se predstavlja trouglom

Piramida ima 3 ili 4 strane, dok je trougao "jednakostranican" objekat! To nije isto!

Samo masoni i satanisti imaju PIRAMIDU! Hriscani i jevreji imaju TROUGAO!

A ti ako mislis da nesto ovim dokazujes i da nam smetaju ti TROUGLOVI na nasim crkvama, grdno se varas! Iste imaju i jevreji!

Dakle, ne radi se o identicnom simbolu! Da vi koristite TROUGAO, niko vam nista ne bi prigovorio, ali vi koristite PIRAMIDU! To je prvo!

Drugo, ja zelim da mi ti piramidom dokazes 1914. godinu! Zasto se ti uopste stidis piramide kad je tvoj osnivac racunao i dokazivao uz pomoc iste?

Sve je to zapisano u njegovoj knjizi pod naslovom: "BOZANSKI PLAN VEKOVA KAO STO JE PRIKAZANO U VELIKOJ PIRAMIDI" --->

BookReaderImages.php


DAKLE, VASA RACUNICA SE ZASNIVA NA MERENJU HODNIKA VELIKE PIRAMIDE! A TI KAO DOBAR VERNIK SI DUZAN DA MI DOKAZES TU GODINU NA OSNOVU ISTE! A NE DA MI TU TUPIS O BIBLIJI!

Ali kolki ste vi masoni ima bezbroj dokaza,
evo vam i crkve na Novom Beogradu koja pored krsta cak ima i zvezdu sa 6 krakova. (poltronstvo do kraja) pa krst sa polumesecom i sa Sunce

Zvezda je prvo judejski simbol, Davidova zvezda ima 6 krakova! (Hoces da kazes da je David bio satanista?). S druge strane pentagram ima 5 krakova koji simbolizuju "pet rana Hristovih", dok Jevrejima simbolizuje "pet knjiga mojsijevih" ili "pentateuh"!

To nisu satanisticki simboli!

Masoni i satanisti su nam ukrali te simbole i predstavljaju ih svojim, izokrecuci njihovo znacenje, praveci "rogove" i slicno od istih!

Dakle sve su to nasi simboli koje su oni ukrali! I mi nemamo problem sa ovim znakovima, jer oni su samo naizgled slicni masonskim, dok se u sustini veoma razlikuju! Ako proveris videces da nijedan ovaj simbol nije isti kao masonski, a to je slucaj i sa "piramidom", jer kod nas je to sve drugacije i ovo je "trougao"!

Djavo sve kopira! Isto to rade i sa krstom, izvrcu ga naopacke! A ne bi izvrtali da krst nije Hriscanski simbol! Znaci samim tim priznaju da je to sve nase, a vi se krsta bojite i odricete, sto je pokazatelj kojeg ste duha!


Hahahaha,
ma nije to piramida...ma to je samo trougao koji predstavlja trojstvo simbol mnogobozaca
hahahahaha

Ucenje masona i jeste da je nase Trojstvo "egipatsko Trojstvo", da smo mi to preuzeli od njih! Na temelju tog ucenja Russell odbacuje Trojstvo kao i zagrobni zivot!

Biblija tu nije igrala nikakvu ulogu, vec masonizam, i tvrdnje satanista, okultista i spiritista!

Tek kasnije su ovo uskladjivali sa biblijom, pa su menjali tekstove, izbacujuci i prekrajajuci stihove u kojoma pise da je Hristos Bog!

Tako ste uklapali i 1914. godinu, prvo ste pogadjali godinu piramidom i vračali a potom uklapali biblijom da se to slozi!

Zato vi imate "svoju tacno prevedenu bibliju", koju niko na svetu ne priznaje! I masoni takodje imaju "svoju bibliju"! Dakle, radite njihov posao!

E sad sto bezite da su piramide na vasim crkvama trouglovi

ETO MI OBOZAVAMO TROUGLOVE! IMAMO IH PO CRKVAMA! TACNO! ZATO JA I HOCU DA MI TI KAO TVOJ OSNIVAC, PIRAMIDOM DOKAZES 1914. GODINU, ONDA CU TI VEROVATI!

STA CE MI BIBLIJA, ZAR NIJE PIRAMIDA MERODAVNIJA?


ZAR NIJE ON MERIO HODNIKE I PIRAMIDE I TAKO RACUNAO?

U CEMU JE PROBLEM? ZASTO SE VI STIDITE PIRAMIDOLOGIJE VASEG OSNOVACA? PA ON
LEPO PIRAMIDOM RACUNA A VI NECETE!?
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Dakle, ne radi se o identicnom simbolu! Da vi koristite TROUGAO, niko vam nista ne bi prigovorio, ali vi koristite PIRAMIDU! To je prvo!

Istina je tamo negde......

Vidi brate, ne radi se tu o korištenju piramide ili trougla ili ovoga ili onoga, ne, nego o o zamisli koja je vodila ka korišćenju istih.

A zamisao je spoznavanje, kalkulisanje, nečega što niko (kao ni dan svoje smrti, ovozemaljske smrti) NIKO NE ZNA.

Mileritski "pamentjakovići" (a trgovac suknima C.T.Russel je bio Milerit, posednut s "holly bible") ne mogu a da ne kalkulišu. A, kako im je samo Sveto Pismo za takve debilnosti i posao "dokonih" nedovoljno, jer ma koliko ga silovali, debilnosti ono potvrditi neće, posežu za svime što ima veze ili dodira s hebrejima, pa tako koriste čas Kabalu, čas Talmud, a ni Egipat, koji se jelte po broju spominjanja u Svetom Pismu (Starom Zavetu, jer ovi "veleumnici" - židovi koji to nisu, Novi Zavet i ne drže Bogom inspirisanim i "pisanim") na drugom mestu, odmah iza Boga samog, okreću se i piramidama (koje se o gle čuda i ne spominju u Starom Zavetu, uprkos činjenici da su hebreji boravili u Egiptu punih 400 godina) za koje veruju da su ih gradili Israelci i da sadrže nekakve tajne poruke (masonska mantra o tajnama skrivenim u građevinama)....


Danas, ovaj soj Mileritski ("proroci" i "proročice") gataju po bolestima, ratovima, fudbalskim utakmicama, golovima, gataju po svemu i u svemu nalaze "poruku" Božiju koju naravno, histerično moraju preneti drugima.

A, sve to samo i isključivo samo jer žele armagedon. Mileriti su naime milenijaristi, katastrofičari, materijalisti, posednuti krajem vremena.

No, ni u tome nisu konzistentni, ni u tome ne pokazuju osnovno znanje, totalno su anahronistični, sve mere svojim vremenom, dok nas istorija (ma kakva da je) uči, arheologija nas uči, da je mnogo većih katastrofa bilo u prošlosti, mnogo većih u odnosu na prokletu 1914, pa se kao i u slučaju 1914, ništa NIJE DOGODILO.

Hrist se nije vratio.

Na pitanje zašto se nije vratio, odgovor je samo jedan, JOŠ NIJE VREME, uostalom, zar ne reče da će doći kao "lopov u noći"? Dakle iznenada.

Ali, ovi "veleumnici" to nikako ne mogu da shvate, te onda izmišljaju, bulazne, o nekakvoj "duhovnoj prisustnosti", o "čišćenju Svetinje" i slične debilnosti iz uma posednutih histerika.

Da li je takvo bulažnjenje novo?

Ne, nije, bilo ga je i ranije tokom dvomilenijumskog postojanja Crkve. Naime, uvek su se tokom teških vremena pojavljivali pojedinci, grupe čak, koje su mantrale o skorom kraju vremena, No, nikada ti pojedinci, te grupe, nisu stvarali kultove od svojih mantri. Nikada.

Da bi se to dogodilo, trebalo je da se pojavi Lutherovo "samozadovoljavanje", da dođe do "reformacije", i da se takvi pojedinci, takve grupe nađu na mestu u kome će njihove debilnosti biti moguće širiti.

To se upravo dogodilo u SAD, toj kolevci, materici čak, svih sekti, kultova posednutih "krajem vremena", opsesijom judejštinom i mržnjom prema Crkvi.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Piramida ima 3 ili 4 strane, dok je trougao "jednakostranican" objekat! To nije isto!

Samo masoni i satanisti imaju PIRAMIDU! Hriscani i jevreji imaju TROUGAO!

A ti ako mislis da nesto ovim dokazujes i da nam smetaju ti TROUGLOVI na nasim crkvama, grdno se varas! Iste imaju i jevreji!

Dakle, ne radi se o identicnom simbolu! Da vi koristite TROUGAO, niko vam nista ne bi prigovorio, ali vi koristite PIRAMIDU! To je prvo!

Drugo, ja zelim da mi ti piramidom dokazes 1914. godinu! Zasto se ti uopste stidis piramide kad je tvoj osnivac racunao i dokazivao uz pomoc iste?

Sve je to zapisano u njegovoj knjizi pod naslovom: "BOZANSKI PLAN VEKOVA KAO STO JE PRIKAZANO U VELIKOJ PIRAMIDI" --->

BookReaderImages.php


DAKLE, VASA RACUNICA SE ZASNIVA NA MERENJU HODNIKA VELIKE PIRAMIDE! A TI KAO DOBAR VERNIK SI DUZAN DA MI DOKAZES TU GODINU NA OSNOVU ISTE! A NE DA MI TU TUPIS O BIBLIJI!



Zvezda je prvo judejski simbol, Davidova zvezda ima 6 krakova! (Hoces da kazes da je David bio satanista?). S druge strane pentagram ima 5 krakova koji simbolizuju "pet rana Hristovih", dok Jevrejima simbolizuje "pet knjiga mojsijevih" ili "pentateuh"!

To nisu satanisticki simboli!

Masoni i satanisti su nam ukrali te simbole i predstavljaju ih svojim, izokrecuci njihovo znacenje, praveci "rogove" i slicno od istih!

Dakle sve su to nasi simboli koje su oni ukrali! I mi nemamo problem sa ovim znakovima, jer oni su samo naizgled slicni masonskim, dok se u sustini veoma razlikuju! Ako proveris videces da nijedan ovaj simbol nije isti kao masonski, a to je slucaj i sa "piramidom", jer kod nas je to sve drugacije i ovo je "trougao"!

Djavo sve kopira! Isto to rade i sa krstom, izvrcu ga naopacke! A ne bi izvrtali da krst nije Hriscanski simbol! Znaci samim tim priznaju da je to sve nase, a vi se krsta bojite i odricete, sto je pokazatelj kojeg ste duha!




Ucenje masona i jeste da je nase Trojstvo "egipatsko Trojstvo", da smo mi to preuzeli od njih! Na temelju tog ucenja Russell odbacuje Trojstvo kao i zagrobni zivot!

Biblija tu nije igrala nikakvu ulogu, vec masonizam, i tvrdnje satanista, okultista i spiritista!

Tek kasnije su ovo uskladjivali sa biblijom, pa su menjali tekstove, izbacujuci i prekrajajuci stihove u kojoma pise da je Hristos Bog!

Tako ste uklapali i 1914. godinu, prvo ste pogadjali godinu piramidom i vračali a potom uklapali biblijom da se to slozi!

Zato vi imate "svoju tacno prevedenu bibliju", koju niko na svetu ne priznaje! I masoni takodje imaju "svoju bibliju"! Dakle, radite njihov posao!



ETO MI OBOZAVAMO TROUGLOVE! IMAMO IH PO CRKVAMA! TACNO! ZATO JA I HOCU DA MI TI KAO TVOJ OSNIVAC, PIRAMIDOM DOKAZES 1914. GODINU, ONDA CU TI VEROVATI!

STA CE MI BIBLIJA, ZAR NIJE PIRAMIDA MERODAVNIJA?


ZAR NIJE ON MERIO HODNIKE I PIRAMIDE I TAKO RACUNAO?

U CEMU JE PROBLEM? ZASTO SE VI STIDITE PIRAMIDOLOGIJE VASEG OSNOVACA? PA ON
LEPO PIRAMIDOM RACUNA A VI NECETE!?
Dragi moj Mire,
Carls Rasel je biblijski dokazao da su "vremena neznabozaca" o kojima je Isus govorio u Mateju 24 glave,bas onih 7 vremena iz Danilovog prorocanstva koje su imale vece ispunjenje.To veliko drvo koje je poseceno predstavljalo je i Jehovinu vladavinu jer su svi jevrejski carevi sedeli na Jehovinom prestolu u Jerusalimu. Da li si znao za to?
Sa zadnjim jevrejskim carem Jezekiljem,tj njegovim zbacivanjem i oduzimanjem vlastipocinje 7 vremena.
Da bi saznao kolko traje 7 vremena ,mozda ti pomogne otkrivenje 12:6,14 pa kad shvatis kolko traje jedno vreme ,lako ces izracunati kolko traje 7 vremena.
I po prorockoj reci dan za godinu dodjes da 7 vremena traju 2520 godina.
Kad shvatis da je Jerusalim i Sedekija padose 607PNE ,razumeces da se vremena neznabozaca zavrsavaju 1914.
Eto tako je Carls Rasel dosao do tog otkrica deceniju pre 1914 godine.
A to da je Carls Rasel I piramidoloskim seansama pokusavao da potvrdi ono sto je vec otkrio Biblijom potpuno je glupo i nebitno
.
U to vreme a i pre njega svi su se zanimali i proucavali piramide,pa zasto ne bi i on???
Da li je nekoga ubio?,Da li nekome nesto ukrao,silovao nekoga??? NE.
Hoce li neko da mu zabrani da proucava piramide??? Da sam pronadje neke matematicke formule bez prepisivanja formula sa interneta
Znas li ti formulu za zapreminu piramide,ili pak njenu povrsinu ali bez da trazis formule u knjigama iz geometrije.
Tako da sam ti dao odgovor na pitanje tvojih mentora 100%
Ali tvoji mentori i dan danji veruju u piramide i druge misticne gluposti.
Eto gledaju u Rtanj kao piramidu koja ima kosmicko zracenje itd itd...,a i u druge piramidalne objekte i istrazuju i proucavaju,pa sta je to mene briga. To treba da zabrine tebe i tvoje piramidologe koji jos zivite u 19 veku.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
ETO MI OBOZAVAMO TROUGLOVE! IMAMO IH PO CRKVAMA! TACNO!

Sećaš li se kako je Laodikeja mantrao o tome kako je obelisk u Vatikanu simbol "falusa" Baalovog? Sećaš li se?

Sećaš li se kako Raselovačka braća po Milleru, subotari mantraju kako je Nedelja (Dan Gospodnji) idolatrija sunca? Sećaš li se? Sećaš li se kako nas "istraživači Pisama" i "tragači proroštva" optužuju da smo pagani (baptisti nas čak nazivaju i Atonistima)?

E pa postoje stvari koje ovi arogantni "veleumnici" ne poznaju. Mnoge stvari....

Prva je da je pod uslovom da se radi o istom Bogu (a nema razloga da se veruje drugačije), El Elyon, El Shaddai, slavljen na otvorenom, i da se oltar (ovo je važno) nalazio ispred kamenog stuba (stubova). Te iste stubove imamo i u Solomovom hramu. Zatim, ako se pogleda opis "Onoga na Prestolju" u Apokalipsi Ivanovoj - Jovanovoj, autor upotrebljava izraze "kao jaspis i sard" (a oba su stene).

Zatim, u samom Svetom Pismu, Bog često ima solarne epitetete.


Ujedno, pogledaj ovaj rabinski opis:

"There is none like God, O Jeshurun [a name for Israel]
who rides through the heavens to your help and the clouds in His majesty.
“The eternal God is a hiding place, and underneath are the everlasting arms; and He drove out the enemy from you, and said, ‘Destroy!’
so Israel lives in safety, untroubled is Jacob's abode ...
Your enemies shall come fawning to you,
and you shall tread on their backs"."

"Nema nikoga kao što je Bog, O Jašhurun (Uspravni, epitet Israela), koji tebi u pomoć juri nebesina nad oblacima pokazuje svoju svemoć!
Bog večni je utočište i pod njim su ruke nebrojene, , On rasteruje neprijatelje tvoje i govori ti "Uništi!" tako da Israel živi u spokoju, nedodirljiv je rod Jakovljev....
Neprijatelji tvoji moliće te za milost i na leđima ćeš njihovim počivati." ***


Bog se u Svetom Pismu naziva i "pradavnim", "utješiteljem i braniteljem udovica i siročadi".... "suncem i štitom"....
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Luka, glava 21
24 I pašće od oštrica mača, i odvešće se u ropstvo po svim narodima; i Jerusalim će gaziti neznabošci dok se ne izvrše vremena neznabožaca.
Ovo su Isusove reci.,a pitanje je da li vi znate sta su vremena neznabozaca,kad pocinju a kad se zavrsavaju.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Rim. 10
13 Jer koji god prizove ime Gospodnje spašće se.
14 Kako će, dakle, prizvati koga ne verovaše? A kako će verovati koga ne čuše? A kako će čuti bez propovednika?
15 A kako će propovedati ako ne budu poslani? Kao što stoji napisano: Kako su krasne noge onih koji donose glas za mir, koji donose glas za dobro!
Joil 2
32 I svaki koji prizove ime Gospodnje spašće se; jer će na gori Sionu i u Jerusalimu biti spasenje, kao što je rekao Gospod, i u ostatku koji pozove Gospod.
CRO Joel 3:5 Svi što prizivaju ime Jahvino spašeni će biti, jer će na brdu Sionu i u Jeruzalemu biti spasenje, kao što Jahve reče,a među preživjelima oni koje Jahve pozove. (Joel 3:5 CRO)
pa da vidimo na hebrejskom sta pise?
WTT Joel 3:5 וְהָיָ֗ה כֹּ֧ל אֲשֶׁר־יִקְרָ֛א בְּשֵׁ֥ם יְהוָ֖ה יִמָּלֵ֑ט כִּ֠י בְּהַר־צִיּ֙וֹן וּבִירוּשָׁלִַ֜ם תִּֽהְיֶ֣ה פְלֵיטָ֗ה כַּֽאֲשֶׁר֙ אָמַ֣ר יְהוָ֔ה וּבַ֙שְּׂרִידִ֔ים אֲשֶׁ֥ר יְהוָ֖ה קֹרֵֽא׃
A koja to religija ili "crkva" oznacava Boga imenom Jehova?,ko propoveda o Jehovi Bogu i njegovom Hristu???
 
Natrag
Top