Izlasci i provod u Novom Sadu

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Novosađani da malo diskutujemo o mestima za izlaske u N.Sadu, a za one koji nisu tek da znaju sta ih gde ocekuje.:)

Koje je mesto dobro za izlaske?
Gde izlazite?
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2009
Poruka
2
izlasci u ns-u su katastrofa.. zivim u ns-u ceo zivot i ne secam se da su izlasci bili ovako loshi tj. ima previse ljudi koji nisu iz ns-a i ponasaju se kao da su kod kuce ... devojke su prsle a i momci takodje sve je otislo nekim drugim putem (putem bez povratka) haha al kenjam,al sve u svemu situacija je losha !
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Da znaš,slažem se s tobom,takođe rođena u ns-u znači novosađanka,a Novi sad ko da više ne poznajem,sve se promenilo,mnogo ljudi je došlo sa strane,u suštini jako malo pravih novosađana ima,svi nešto glime,devojke izlaze posebno momci posebno...i jedino mesto u Ns-u gde ono mogu da se opustim i osećam dobro je Foxtrot.
A ovi novi kafići ne znam ne sviđaju mi se uopšte,jednostavno se ne osećam prijatno.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Mogu da nabrojim gde sam nekad izlazila, sad mi je sve bez-veze. I ja sam rođena u Novom Sadu i blago sam očajna u kom pravcu ide naš grad... Već odavno ne idem u neke velike izlaske jer mi na tim nekadašnjim mestima nije prijatno. To su sve mesta gde sam ja matora a moj muž premlad;), svira neka muzika koju ne volim i srećem ljude koji su bahati, nekulturni, primitivni i prosti!

Moje dete za koju godinu treba da počne da izlazi... A gde!
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ja nisam iz Novog Sada ali sam dolazio više puta i dolaziću pošto tu imam rodbinu.
Zanima me zbog čega je sve to tako kao što kažete? Poznato mi je u kom pravcu se tokom devedesetih promenila demografska struktura grada ali koje su to najvažnije stvari koje je grad imao a kojih sada nema?
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Zbog čega je tako ne znam,vremena se menjaju,možda zato....a Novi Sad kao grad kojeg ja obožavam je imao dušu u bukvalnom smislu te reči,e to je ono što je počelo da se gubi i nedostaje.
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
evo npr ... Route 66, tamo znaju da budu dobre svirke , ili RST nekad ako sam pod uteicajem alkohola .... :)
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
2
lale,nemoj biti tako strog prema rst... moze se i bez alkohola.tamo idem sa prijateljicama skoro svakog cetvrtka,volim muziku s kraja osamdesetih i nacin na koji je sviraju.prilicno sam zatrpana obavezama i ne mogu cesto da izadjem,a ovo mi je sjajan "izduvni ventil",uvek je super zurka.cula sam da je dobro i ostalim danima.upad se ne placa,znaci-nista ne kosta da proverite...
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
13
Hm pa lepi nas NS se izgubio na putu da ostane svoj al' sa zeljom da bude kopija BG-a! Pogledajte ko su vlasnici lokala gde ljudi izlaze i nista vise necu reci! Ne izlazim vec par godina jer stvarno nema gde (glupo zvuci ali je stvarno tako). Kontao sam da otvorim sa drugarima lokal al ko ce dolaziti tu kad je grad pun stranaca + klinaca (nadobudnih tipa znas li ti ko je moj tata)! Malo je onih koji bi dosli gde je druga muzika osim one tuc tuc harmonike (nazalost). Slazem se sa Ana_ana-om jedino je fox ostao pri sebi cak se i Bistro pokvario :))) Imam zelju da otvorim lokal sa disko pop rock reggae muzikom onako po danima i zeljama kako bi vec islo ali bojim se da ideja ide u startu u fijasko. Ne mogu da zaboravim situaciju od pre jedno cetiri godine kad me neki prijatelj DJ takodje pitao da li bi hteo da odradis NG zurku gosti su fini mamini i tatini klinci imaju kesa a muzika ono miks '70+'80+'90 kulturica. Naravno prihvatim to oberucke ceo se decembar spremam sa muzikom da napravim ludu i pravu zurku (znaci sati dani preslusavanja miksanja itd itd).Al' crv sumnje cuci u meni i cisto iz ne znam kog razloga odem do nekog lika i uzmem muziku jedno tri CD-a sa narodnjacima i trubacima ono kao trenutni hitovi itd itd razlog mi nije jasan ni danas do jedino objasnjenje je intuicija :) Pocne zurka razmrdavam ih od devetke kad u pola jedanaest pocinju da mi prilaze i krisom pitaju pitanje na koje sam se prosto najezio Kad ce trubaci? pao sam u nesvest skoro i pogadjate ona tri cd-a su odradila noc posle dvanaest a ja sam jutro docekao u neverici.Jos me lik koji je pravio zurku castio sa 50-ak evrica jer je to najbolja njihova zurka i ako bih hteo da radim kod njih wtf naravno odgovor je bio Neverujem da cu moci jer sam zauzet vikendom, uglavnom
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
160
Pocne zurka razmrdavam ih od devetke kad u pola jedanaest pocinju da mi prilaze i krisom pitaju pitanje na koje sam se prosto najezio Kad ce trubaci? pao sam u nesvest skoro i pogadjate ona tri cd-a su odradila noc posle dvanaest a ja sam jutro docekao u neverici.Jos me lik koji je pravio zurku castio sa 50-ak evrica jer je to najbolja njihova zurka i ako bih hteo da radim kod njih wtf naravno odgovor je bio Neverujem da cu moci jer sam zauzet vikendom, uglavnom

Ma truba je zakon. I za ples i za opuštanje. Znaju deca šta valja, ma nisu ni oni više naivni da im uvališ frenk sinatru i tom džonsa. sex bomb. ma kakvi,,,

Ja nisam iz Novog Sada ali sam dolazio više puta i dolaziću pošto tu imam rodbinu.

Ma ne moraš se truditi. Ima nas i ovako previše :)
 
Natrag
Top