Izlasci i provod u Novom Sadu

Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Pre neki dan stojim ispred katedrale, čekam drugaricu i gledam lica i slušam priče...koje su to lobanje i koje su to nebuloze....!? STRAŠNO!!!

Kao da sam u nekoj planinskoj selendri a ne u voljenom Novom Sadu gde sam rođen i gde živim....

Zaista nisam neki ostrašćeni lokal patriota ili sl. ... ali ovo je užasno....



Takvi su i izlasci ... (čast retkim izuzecima - par kafića i restorana...)

:beee:
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
2
Ja pošto i nisam baš u fazonu bučnih i zadimljenih mesta sam otkrio klub-kafe Valhala. Prijatno je, muzika je neutralna u pozadini. Ono što ga čini različitim od mnogih sličnih je što tamo imaju razne društvene igre. Tako da ja pokupim društvo pa tamo provedemo lepo veče uz neku igru. Moram priznati da je to prijatna promena od uobičajenog sedenja u kafiću i pričanja istih priča.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Pre neki dan stojim ispred katedrale, čekam drugaricu i gledam lica i slušam priče...koje su to lobanje i koje su to nebuloze....!? STRAŠNO!!!

Kao da sam u nekoj planinskoj selendri a ne u voljenom Novom Sadu gde sam rođen i gde živim....

Zaista nisam neki ostrašćeni lokal patriota ili sl. ... ali ovo je užasno....



Takvi su i izlasci ... (čast retkim izuzecima - par kafića i restorana...)

:beee:

Upravo tako...:vorred:.Potpisujem.
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
81
ja nisam iz NS....ali imam tamo prijatelje i rodbinu....i meni je bilo lepo kad god smo izašli :p

u Mystic, Amnesia-u....Ex ( tu mi se dopada muzika ).....e da, i brat me jednom vodio u Rujnu zoru....haos je tamo....hahahahha.....ali ugl.: meni je svaki put bilo lepo :D
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2010
Poruka
4
kad u pola jedanaest pocinju da mi prilaze i krisom pitaju pitanje na koje sam se prosto yes3

ma zekis da ne volis da te pitaju pitanje wacko2
ja sam "malo"iz novog sada:)...tj.svratim kadkad,i mogu da kazem da nije lose,bar za promenu i na kratko:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2011
Poruka
11
Kad se zatvaraju likali u Laze Telečkog ulici suvišno je bilo šta govoriti o noćnom životu u novom Sadu.....pogodila nas je kriza:(
 
Natrag
Top