Izbor za SF Miss šarma

Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Eh da ja imam krilatog konja gde bi mi bio kraj, :acute: ovako dok ja okačim sve ove silne šnale :girl_sigh:
:help:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Tabela:

BLACKandBLOND - 9 glasova
Ceca - 6 glasova
Nensi - 3 glasa
Erika - 2 glasa
Blueangel - 1 glas
Dragana - 1 glas
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Moja omiljeTa BlekendBlesice ,menjaj lokaciju posto si zasluzeno dobila titulu Miss Sarma u " malo u loncu ,malo u tanjiru ,malo kod Zonketa medju zubima " :D

Ljuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubim te bre !!!!!!!

Ama nisam ja dobila titulu...Glasanje nije gotovo i dok ne bude...znas nesto sam sad pametno mislila tu ubaciti ali mi mozak stao (kako volim da se pravim da imam mozak):)
Ali je li to sarma malo u loncu malo u tanjiru malo kod Zonketa medju zubima?:vorred:Ili nesto drugo...sta ti ga ja znam...
I eto da znas Ljuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubim i ja tebe ba!!!

Dodato posle 7 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Emotivna, potpuno neiskvarena, pleni svojom iskrenošću i vedrim duhom. Ne pokušava da se dopadne muškom svetu glumeći ono što nije, ne flertuje sa svakim muškarcem koji se pojavi na forumu, ne priča bajke o idiličnosti svoje ljubavne veze nego iskreno i prirodno iznosi sve svoje životne probleme i dileme. Stvorenje koje se ne pravi pametnije nego što jeste, svesno svojih i dobrih i loših osobina, jednom rečju ne pokušava nikome prodati "muda pod bubrege" što je izuzetna retkost među ženama i u životu i na forumu (o muškim palamudijama drugi put).

Glas za BLACKandBLOND

E kad me ovaka zeMska pohvali odmah pomislim :"Bice nekad nesto od mene!":DPiggy mi je sad dala vjetar u ledja...i hvala Piggy...
Nego moram te razocarat'...:(
Da ti pricam...nekad ja imala nekog momka smotanka...imao on pistolj...i kaze meni da me nauci da pucam...(bas da me nauci a ni on nije znao)
I ja pokusala kroz prozor pucat'...Nisam znala da ce mi rukuca poskociti:DI zdrljam lakat,zamalo i da se ukakim potrese me iz temelja:D
I kad se sjetim toga pomislim:"Nikad nista od mene biti nece!"
Je l' da da si se razocarala sad?:vorred:

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Eh da ja imam krilatog konja gde bi mi bio kraj, :acute: ovako dok ja okačim sve ove silne šnale :girl_sigh:
:help:

Os da ti posudim?Ali mi ga moras vratiti i zapamti na ovom konju moras biti gola:D:D:D(a na kom ne moras):D
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Piggy sto si vecito tako frustrirana i ljuta kao meksicki cili vili sos ,pricaj ko te dir`o sa relacije musko/zenskih da mu otfikarimo mooda i sise ? Pozajmicemo katanu od samuraja .;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Kako mi krivo kad nemam hvala a bas mi treba..:stupid:
Nema veze cekacu da mi nadodju..:dance2:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Po mom mišljenju najšarmantnija ženska osoba na forumu je BLACKandBLOND.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Tabela:

BLACKandBLOND - 10 glasova
Ceca - 6 glasova
Nensi - 3 glasa
Erika - 2 glasa
Blueangel - 1 glas
Dragana - 1 glas
 
Natrag
Top