Izbor za SF Miss šarma

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
B&B razvaljuje, već se odlepila na tabeli. :D

BLACKandBLOND - 8 glasova
Ceca - 5 glasova
Nensi - 3 glasa
Erika - 1 glas
Blueangel - 1 glas
Dragana - 1 glas
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
To zato sto ljudi ne vide kvakicu iznad slova s pa misle da je sarma u pitanju:lol:(s cim se ja vise slazem):D
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ma ko te pita dal se slažeš, ćuti tu i trpi. yes3 Ako pobediš, umesto Zonkijeva žena tu će ti piše Miss Šarma, da svi vide. yes3 :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Tri prisutne ženske osobe na forumu su me oduševile:
-Ljube, fascinantna žena, kojoj bi (hipotetski) bez straha povjerio svoju djecu (iako joj je vjerovatno već i njene navrh glave)
-Piggy, mind mastersica broj 1 ovoga foruma, strah i trepet za neke članove………(tu ide muzika iz Petak 13)

Za treću osobu ću glasati.

Osoba sa stavom, pametna, senzibilna, draga, tolerantna, duhovita (ko da sebe opisujem, pardon).
I to ne za 7, kako joj piše u nicku, već za 10.

Moja pobjednica je E r i k a.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Evo prijatelju Kantona, ja požarni još par minuta, glasaj pa da te ubeležim. Mada nema žurbe, može do nedelje uveče, a ako treba produžićemo rok.
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
312
U ovom skoru... ja svoj glas dajem Ceci... mada ga sve devojke podjednako zasluzuju.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Tabela:

BLACKandBLOND - 8 glasova
Ceca - 6 glasova
Nensi - 3 glasa
Erika - 2 glasa
Blueangel - 1 glas
Dragana - 1 glas
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Moja omiljeTa BlekendBlesice ,menjaj lokaciju posto si zasluzeno dobila titulu Miss Sarma u " malo u loncu ,malo u tanjiru ,malo kod Zonketa medju zubima " :D

Ljuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubim te bre !!!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Emotivna, potpuno neiskvarena, pleni svojom iskrenošću i vedrim duhom. Ne pokušava da se dopadne muškom svetu glumeći ono što nije, ne flertuje sa svakim muškarcem koji se pojavi na forumu, ne priča bajke o idiličnosti svoje ljubavne veze nego iskreno i prirodno iznosi sve svoje životne probleme i dileme. Stvorenje koje se ne pravi pametnije nego što jeste, svesno svojih i dobrih i loših osobina, jednom rečju ne pokušava nikome prodati "muda pod bubrege" što je izuzetna retkost među ženama i u životu i na forumu (o muškim palamudijama drugi put).

Glas za BLACKandBLOND
 
Natrag
Top