Izbor za SF Miss šarma

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Pošto je počeo izbor za SF mistera šarma, red je da bude izbor i za SF Miss šarma (ravnopravnost polova, jelte). :mrgreen:

Predlažite svoje kandidatkinje (uz obrazloženje zašto baš ona), glasanje traje do nedelje u 19h. Nisam pravio anketu da ne bi neku devojku slučajno zaboravio.

Počmite. yes3
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Eto ja predlažem Nensy iz razloga što do sada nije menjala avatar. Svi se nešto trudimo da na neki način privučemo pažnju na sebe, pa i samim avatarom. Njoj to nije potrebno, našla je put i svoje mesto na veoma diskretan i fin način. Za mene je to veoma šarmantno. Pored toga mislim da je jedna nežna i inteligentna osoba, voli lepe stvari (slike).U društvu je zabavna, ima nivo.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Sjajan izbor, Nensi je sve to što si opisala i više od toga. yes3

Nensi - 1 glas.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ja predlazem Eriku...Zamisljam je kao malenu i sarmantnu,jako inteligentnu i simpaticnu...jos onda kad imala avatar Zvoncice takvu sam je zamislila...posle njen "snala" avatar je to dodatno potvrdio a o avatarima "Zoro" da ne pricam...eto natjerala me da mislim tako:mrgreen:
Pored toga prava je raja,voli da se sali,a kad treba jako je ozbiljna...prava zeMska:mrgreen:
Zato moj glas ide njoj...
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Nešto te matemetika ne služi: ako sam ja Nensy dala 1 glas i ti si dai 1 to bi bilo 1+1=2

Nensy-2 glasa

Ne, ja se nisam još izjasnio, samo sam pohvalio tvoj izbor i krenuo sa evidencijom glasova. Ja ću kasnije da dam svoj glas.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Zato je bolje napravis anketu i ljudi glasaju. Samo to glasanje da bidnem bez mene. :D
 
Natrag
Top