Izbor za SF Miss šarma

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Mlado-ludo, otkačeno-opičeno, može 3 porcije ćevapa da exira. Gledo sam je kad se svađala sa Konstruktorom. Za par ljeta ima da bude ko PIGGY, muda u mašnice da zavezuje. Moj glas za B&B.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Borba se intenzivirala... :D


Tabela:

Ceca - 3 glasa
BLACKandBLOND - 3 glasa
Nensi - 2 glasa
Erika - 1 glas
Blueangel - 1 glas
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Moj glas ide za BLACKandBLOND... :yea:

Mlada, luda (u najpozitivnijem mogucem smislu), duhovita... ne moze covek da je ne voli... yes3

(Glasao bih za Draganu ali ona je za mene van svake konkurencije... ne bih bio objektivan...)
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Promena na tabeli... :D


Tabela:

BLACKandBLOND - 4 glasa
Ceca - 3 glasa
Nensi - 2 glasa
Erika - 1 glas
Blueangel - 1 glas


(Glasao bih za Draganu ali ona je za mene van svake konkurencije... ne bih bio objektivan...)

Vešto si se izvukao, iskusan potez. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Zelela bih prvo da se zahvalim osobama koje su me spomenule u ovoj anketi, jer ste me bas prijatno iznenadili lepim misljenjem o meni. Kao drugo, sto se tice glasanja za najsarmantniju osobu na forumu, moram reci da moj glas ide jednoj veseloj, divnoj i zabavnoj osobi, koja zraci optimizmom i veselim duhom i o kojoj mislim sve najlepse. Dakle, moj glas ide...Dragani yes3
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Tabela:

BLACKandBLOND - 4 glasa
Ceca - 3 glasa
Nensi - 2 glasa
Erika - 1 glas
Blueangel - 1 glas
Dragana - 1 glas
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Glasam za BlackandBlond,jeste da se nismo sretale u postovima,ali vidim da zraci pozitivnoscu.Vesela i duhovita devojka.
Ima jos nesto,tako mi zao tih drva,nikako da ih ispili,izblanja i poslaze da sam morala i ovum putem da izrazim solidarnost sa njom.
Ima muza a sama slaze drva.;)
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ima jos nesto,tako mi zao tih drva,nikako da ih ispili,izblanja i poslaze da sam morala i ovum putem da izrazim solidarnost sa njom.
E meni u glavi sad ona pesma: Ja imam brentu, a imaš i tiii... :dance2: :lol: Jeste luda i šarmantna B&B, žao mi je što je nisam pomenuo u postu ranije, promaklo mi...sorry I definitivno vodi zasluženo. yes3


Tabela:

BLACKandBLOND - 5 glasova
Ceca - 3 glasa
Nensi - 2 glasa
Erika - 1 glas
Blueangel - 1 glas
Dragana - 1 glas
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Hvala vam svima...rasplakacu se sad bas ko one misice...tek sad ih razumijem,a mislila sam glume:cray:
Ako pobjedim u ovom natjecanju ja se necu boriti za mir u svjetu to je Cecin zadatak...:)
Ja cu da se borim za ravnopravnost polova koja me je dosla glave pa sad moram da baratam Zdrvima...:stupid:ali i dalje cu cvrsto da se drzim svog stava eto cisto da ne ispadne glupa...opet...
Sto se muza mog tice...nema 'ljeba od njega...to je stoka neraspisana i evo Rus ga odlicno poznaje...bas takav je...zna se samo zaroviti u spajz(obozava tu rijec) i traziti neko vince ili radzu pa da baca bombe i valja gluposti...
I ne mislim da zasluzujem titulu miss sarma sinoc sam rekla...Mogu biti miss cevapa,bureka,sarme,velike livade sa puno drva...ali bas miss sarma:???:
Ali hvala vam mLogo...svJEMA...:heart:
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii idemo...."Ja imam brentac,a imas i tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...ja imam brentac...."Znjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic...ozezi....:dance:
 
Natrag
Top