Izbor za MisterA Šarmantnog SF

Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Pošto izabrasmo običnog Mistera,koji nestade sa sve titulu,treba nam jedan reprezentativni,jel' tako,
primerak od muškog roda da šarmira ceo svet u ime SF-a.
Pošto je bilo primeDaba da je prošlo glasanje bilo kratko ajd' sad čemo glasati do nedelje u 19h.
Bilo bi željno,msm poželjno da uz svoj dobar glas ostavite i obrazloženje zašto ste ga ostavili tome kome ste ga stavili wacko2
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Dragana opet nemas anketu pa ne znam da li je sve regularno..:dntknw:
Ali eto i bez ankete ja cu da dam svoj predlog za najsarmantnijeg Mistera..yes3
Izbor je vrlo tezak jer ima toliko sarmantnih na ovom forumu da se dvoumim..troumim..i tako dalje i tako blize..ali ako moze samo jedan glas da se da..a ja bih najvise volela da moze bar tri..:roll:
Moracu da se odlucim..yes3

Mada cudno zvuci..da ga ja nekome stavim..:vorred:
ali moj glas ce dobiti Tito Pulo ..:girl_in_love:
Covek koga obozavam od prvog dana kada je dosao na forum..yes3
Mislim da je sarmantan..duhovit..inteligentan..pazljiv..druzeljubiv..uvek mi je napravio drustvo i za salu i za zabavu..za razgovor ozbiljan i neozbiljan..:blum3:
On je moj veliki prijatelj..ali mislim da je napravio i veliku pometnju medju zenskim svetom..tako da ce se sigurno zenski tim sloziti samnom da on zasluzuje sve moguce pohvale za svoje lepo ponasanje.. postovanje koje ukazuje svima i znanima i nepoznatima..odabir muzike..koja u srce dira..recitost a ume da ga kaze bas kako treba..vedar duh kojim odise..optimizam kojim zraci..maa jednostavno je savrsen yes3
p.s.Toliko od mene..a mogla sam jos sto sta da napisem..nego ajd..da skratim pricu ;):D
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Cecilija ovo je jedinstvena prilika da mi nekome stavimo . :D

Mislim da bi mogucnost visestrukog glasanja bila daleko bolja ,tada bi imali realniju sliku ukoliko bi svaka od nas mogla da svoje glasove podeli minimum na tri clana .
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Slazem se potpuno sa Cecom,....:acute:.... mada bih i ja imala jos nekoliko kandinata da pridodam na listu.....Ali, kad mora jedan glas, onda je on za Tita Pula........:give_rose:
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
*ebi ga ..nisam do sad nikom stavljala..msm pravila anketu..pa sam se zaglavila.Ajd prvi mačići u vodu se bacaju,
zabodite ga nekom jednom pa kom' uleti najviše biće Mister.:vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Cecilija ovo je jedinstvena prilika da mi nekome stavimo . :D

Mislim da bi mogucnost visestrukog glasanja bila daleko bolja ,tada bi imali realniju sliku ukoliko bi svaka od nas mogla da svoje glasove podeli minimum na tri clana .

Volim kako to zvuci visestruko..:roll:
ali kad vec ne moze tri ..neka bude jedan ali vredan..yes3 TITO!!!!!
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ja bih svoj glas dala destruktivnom frajeru jer mene je s nogu oborio-definitivno...ono pravo sam pala kad mi rekao da mi ruke smrde na kopita mog konja(dakle MOG-mada jos nikad ne skontah kako je to osjetio u pm jos uvjek nosim rukavice sta bi tek bilo da ne nosim):D
Ali ne dam njemu jer nije tu...tako da moj glas ide Zonkiju...Zasto?Pa...on me jest' fkt sarmirao i oborio s nogu (nazalost samo figurativno:D),zato mi i jeste bio muz...Moj glas ide Zonki:):heart:
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Za sad Tito 2 glasa Zonki 1

Blue a ti?Nesi ga nikom zavalila..msm..dala? :vorred:
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
:lol: :lol:

Ja sam resila da svoj glas da dam samuraju NintenduTNT jer ima samotakovrhostru(rec izgooglana u vukajliji strana 1634 -urbanoserbski) katanu a ni ketridzi mu nisu losi . :D

Neka mi ne zamere Retorta i Pyc-ko skakutavo plavo cudoviste ,ja sam se svim silama borila ali je skupstinski odbor foruma odlucio da postoji samo jedan klik za mistera . :roll:
 
Natrag
Top