Šta je novo?

Izbor za MisterA Šarmantnog SF

Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Pošto izabrasmo običnog Mistera,koji nestade sa sve titulu,treba nam jedan reprezentativni,jel' tako,
primerak od muškog roda da šarmira ceo svet u ime SF-a.
Pošto je bilo primeDaba da je prošlo glasanje bilo kratko ajd' sad čemo glasati do nedelje u 19h.
Bilo bi željno,msm poželjno da uz svoj dobar glas ostavite i obrazloženje zašto ste ga ostavili tome kome ste ga stavili wacko2

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.648
Dragana opet nemas anketu pa ne znam da li je sve regularno..:dntknw:
Ali eto i bez ankete ja cu da dam svoj predlog za najsarmantnijeg Mistera..yes3
Izbor je vrlo tezak jer ima toliko sarmantnih na ovom forumu da se dvoumim..troumim..i tako dalje i tako blize..ali ako moze samo jedan glas da se da..a ja bih najvise volela da moze bar tri..:roll:
Moracu da se odlucim..yes3

Mada cudno zvuci..da ga ja nekome stavim..:vorred:
ali moj glas ce dobiti Tito Pulo ..:girl_in_love:
Covek koga obozavam od prvog dana kada je dosao na forum..yes3
Mislim da je sarmantan..duhovit..inteligentan..pazljiv..druzeljubiv..uvek mi je napravio drustvo i za salu i za zabavu..za razgovor ozbiljan i neozbiljan..:blum3:
On je moj veliki prijatelj..ali mislim da je napravio i veliku pometnju medju zenskim svetom..tako da ce se sigurno zenski tim sloziti samnom da on zasluzuje sve moguce pohvale za svoje lepo ponasanje.. postovanje koje ukazuje svima i znanima i nepoznatima..odabir muzike..koja u srce dira..recitost a ume da ga kaze bas kako treba..vedar duh kojim odise..optimizam kojim zraci..maa jednostavno je savrsen yes3
p.s.Toliko od mene..a mogla sam jos sto sta da napisem..nego ajd..da skratim pricu ;):D

Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
668
Cecilija ovo je jedinstvena prilika da mi nekome stavimo . :D

Mislim da bi mogucnost visestrukog glasanja bila daleko bolja ,tada bi imali realniju sliku ukoliko bi svaka od nas mogla da svoje glasove podeli minimum na tri clana .

Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Slazem se potpuno sa Cecom,....:acute:.... mada bih i ja imala jos nekoliko kandinata da pridodam na listu.....Ali, kad mora jedan glas, onda je on za Tita Pula........:give_rose:

Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
*ebi ga ..nisam do sad nikom stavljala..msm pravila anketu..pa sam se zaglavila.Ajd prvi mačići u vodu se bacaju,
zabodite ga nekom jednom pa kom' uleti najviše biće Mister.:vorred:

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.648
Cecilija ovo je jedinstvena prilika da mi nekome stavimo . :D

Mislim da bi mogucnost visestrukog glasanja bila daleko bolja ,tada bi imali realniju sliku ukoliko bi svaka od nas mogla da svoje glasove podeli minimum na tri clana .

Volim kako to zvuci visestruko..:roll:
ali kad vec ne moze tri ..neka bude jedan ali vredan..yes3 TITO!!!!!

Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.016
Ja bih svoj glas dala destruktivnom frajeru jer mene je s nogu oborio-definitivno...ono pravo sam pala kad mi rekao da mi ruke smrde na kopita mog konja(dakle MOG-mada jos nikad ne skontah kako je to osjetio u pm jos uvjek nosim rukavice sta bi tek bilo da ne nosim):D
Ali ne dam njemu jer nije tu...tako da moj glas ide Zonkiju...Zasto?Pa...on me jest' fkt sarmirao i oborio s nogu (nazalost samo figurativno:D),zato mi i jeste bio muz...Moj glas ide Zonki:):heart:

Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Za sad Tito 2 glasa Zonki 1

Blue a ti?Nesi ga nikom zavalila..msm..dala? :vorred:

Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
668
:lol: :lol:

Ja sam resila da svoj glas da dam samuraju NintenduTNT jer ima samotakovrhostru(rec izgooglana u vukajliji strana 1634 -urbanoserbski) katanu a ni ketridzi mu nisu losi . :D

Neka mi ne zamere Retorta i Pyc-ko skakutavo plavo cudoviste ,ja sam se svim silama borila ali je skupstinski odbor foruma odlucio da postoji samo jedan klik za mistera . :roll: