Izbor za MisterA Šarmantnog SF

Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Tito cestitam...
congratualtions.gif

Znam da ce ti tesko pasti da stanes pored mene ali et' pos'o je pos'o:D:D:D
I molim Draganu da mu uruci tijaru zasluzio je...:mrgreen:
Sad ozb...msm da je zbilja zasluzeno,jer ja obozajem njegovu muziku a i u zadnje vrijeme njegov smisao za humor sve vise...
Tito imas cestitke od mene...:air_kiss:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Cestitam Misteru Sarmantnom...od srca...:heart: :D:D:D
Tito..sve cestitke...i da budes i dalje tako sarmantan..yes3
Sve najbolje prijatelju :friends:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Cestitam Tito od srca...:give_heart:....
Sve najbolje ti zelim i da i dalje budes tako sarmantan kakav jesi......
heart-fill-with-love.gif
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Dragi druze Tito ...

Mi ,tvoji piJoniri i omladinci ,cestitamo ti na osvojenom mestu krunisanog kralja sarma (ali ne onih zavijenih dugo-krckanih sa suvim rebarcima i slaninicom ,vec manira sarmantnosti i svih duhovnih kvaliteta koje posedujes-kakav je ovo bio slihtoguz ,divim se sama sebi do imbecilnosti ).yes3
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Hehehe, al se iskomplikovalo ovo "takmičenje", ne zna se ko pije ko plaća. :mrgreen: Nema veze, na kraju je pravda trijumfovala, kao i uvek u životu. :lol: Odmah da vam kažem, mislio sam da imate više ukusa. :blum3: :mrgreen: Ali šta je tu je, čovek se uči dok je živ. :)

Hvala svima na čestitkama i glasovima (odziv je biowacko2wacko2), nisam ni znao koliko šlihtoguz može da prija čoveku... Blue! :lol:

E da, B&B, znam zašto su nas uparili, pa i ja imam avanturu zdrvima ovih dana k'o ti onomad. :mrgreen: To je tajni recepat. yes3 :D

(Nova žvaka za muvanje: 'Oćeš da menjamo brente?) :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.10.2010
Poruka
204
konacno se pojavio mr sarmantni. cestitam ti na apsolutno zasluzenoj pobedi.


vidim da ti je i dalje dobra rima
treba da castis, aj daj flasu piva. :mrgreen:
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Hehehe, al se iskomplikovalo ovo "takmičenje", ne zna se ko pije ko plaća. :mrgreen: Nema veze, na kraju je pravda trijumfovala, kao i uvek u životu. :lol: Odmah da vam kažem, mislio sam da imate više ukusa. :blum3: :mrgreen: Ali šta je tu je, čovek se uči dok je živ. :)

Hvala svima na čestitkama i glasovima (odziv je biowacko2wacko2), nisam ni znao koliko šlihtoguz može da prija čoveku... Blue! :lol:

E da, B&B, znam zašto su nas uparili, pa i ja imam avanturu zdrvima ovih dana k'o ti onomad. :mrgreen: To je tajni recepat. yes3 :D

(Nova žvaka za muvanje: 'Oćeš da menjamo brente?) :mrgreen:

Ima i ja brentac,a imas i tiiiiiiii...necemo mjenjamo samo cemo djelimo...sve...onako prijateljski...i mogu mislit' kako si i ti sad sexy...i ja sam bas sexy kad se bavim zdrvima..."garanat" si i ti...Sad komsinice vise na prozorima i balave...ali kazi im...da ovih dana moras setati "samenome" da sarmiramo sve okolo...Da ti sa'nem:Ovi bas nemaju ukusa u pravvu si...samo šššššš...a vala mogli su nam i nekog kesa dat':mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
konacno se pojavio mr sarmantni. cestitam ti na apsolutno zasluzenoj pobedi.


vidim da ti je i dalje dobra rima
treba da castis, aj daj flasu piva. :mrgreen:

Mile, za tebe ništa ispod gajbe, insistiram. yes3 :mrgreen:


10dgjv6.jpg





Ima i ja brentac,a imas i tiiiiiiii...necemo mjenjamo samo cemo djelimo...sve...onako prijateljski...i mogu mislit' kako si i ti sad sexy...i ja sam bas sexy kad se bavim zdrvima..."garanat" si i ti...Sad komsinice vise na prozorima i balave...ali kazi im...da ovih dana moras setati "samenome" da sarmiramo sve okolo...Da ti sa'nem:Ovi bas nemaju ukusa u pravvu si...samo šššššš...a vala mogli su nam i nekog kesa dat':mrgreen:

Komšinice poispadale sa prozora kad su vid'le 'vakog lambrdžeka. :lol: Al' više bih voleo da su mi spremile sarmu. yes3 :) A ovi organizatori su stvarno mogli da se otvore za neki keš (na onom izboru gde si ti izabrana keš je opravdano potrošen u kafani, nemo' se ljutiš). :mrgreen:
 
Natrag
Top