Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
ne pljujem nikoga.

Jedino je islam vjera! Napisao sam ti sve.

OK?

Šta se mene tiče, za mene je islam tačno toliko i takva vera koliko i kako si ti o njoj ovde napisao, a da je jedino islam vera - ponovi to više puta, možda i sam poveruješ u to. Islam nije samo vera, islam je svašta nešto a najmanje vera. Postoje čak i dva mesta u Hrvatskoj, Islam Lrčki i Islam Latinski.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
Šta se mene tiče, za mene je islam tačno toliko i takva vera koliko i kako si ti o njoj ovde napisao, a da je jedino islam vera - ponovi to više puta, možda i sam poveruješ u to. Islam nije samo vera, islam je svašta nešto a najmanje vera. Postoje čak i dva mesta u Hrvatskoj, Islam Lrčki i Islam Latinski.
Tako ti kazes
 
LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
Vas dvojica bez prepucavanja na forumu.................pokazite toleranciju inače ja se mešam a to neće biti dobro...
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
A gde si bio do sada?
... kasno Marko na Kosovo stiže ....
 
LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
Za dobre stvari nikada nije kasno tako da ni moje pojavljivanje nije okasnilo od sada ja preuzimam brigu o vašem pisanju i postovanju
svaka čarka ili vređanje donosi trajni ban, i opet ban ,i ban............bez obzira koliko puta budete menjali nik imate ban,,,,,,,,,,Pišite normalno bez vređanja i omalovažavanja drugih...........Jer ima jedne lepa misao.."KAKVE SU TI MISLI TAKAV TI JE I ŽIVOT".
 
LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
UPOZORENJE

Ne zadirite u tuđe teme stvarajući još veću mržnju svako ima svoj deo u kome može iznositi razna mišljenja.............. ne dopuštam bilo kakav pokušaj omalovažavanja druge religije ,sekte ili grupacije tako [ATTENTION][/ATTENTION]što će se to postovati u njihovom delu ,sledi BAN bez upozorenja
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
svako ima svoj deo u kome može iznositi razna mišljenja

.............. ne dopuštam bilo kakav pokušaj omalovažavanja druge religije ,sekte ili grupacije tako što će se to postovati u njihovom delu ,sledi BAN bez upozorenja


Dakle, svako u "svoj" deo ( eto i novine ) pa tamo klimajte glavom jedni drugima, kakva razmena misljenja, forum ne sluzi za to. Svasta.

P.S. A sta ako je samo jedan pripadnik neke sekte na sajtu, da otvori tu negde temu pa da pravi "spomenar" jer niko ne sme drugi tu da pise.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
UPOZORENJE

Ne zadirite u tuđe teme stvarajući još veću mržnjusvako ima svoj deo u kome može iznositi razna mišljenja.............. ne dopuštam bilo kakav pokušaj omalovažavanja druge religije ,sekte ili grupacije tako što će se to postovati u njihovom delu ,sledi BAN bez upozorenja


Izgleda da je ovo napisano samo na pf Islam?

Ja sam ti jako zahvalan Nostradamus jer i ti nalazis da ljudi ne vode racuna kada pisu, posto pisu uvredljive stvari.

Ali s druge strane, mislim da intervencija nije potrebna, jer svako moze da vidi kakav je ko - prikriven ili otvoren, mrzitelj ili onaj koji dijalog smatra potrebnim i korisnim.

Osim toga, ja nisam primjetio mrznju ukoliko mrznjom ne nazivas neciju nesposobnost da brani svoje stavove ili stavove koje zastupa i onda odkliza u podrucje u kojem je sposoban: u podrucje uvreda.

To je dakle slabost njega i onoga sto zastupa, a ne snaga.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Dakle, svako u "svoj" deo ( eto i novine ) pa tamo klimajte glavom jedni drugima, kakva razmena misljenja, forum ne sluzi za to. Svasta.

P.S. A sta ako je samo jedan pripadnik neke sekte na sajtu, da otvori tu negde temu pa da pravi "spomenar" jer niko ne sme drugi tu da pise.

posteno nema logike u onome sto je rekao, ali mislim da znam sta je hteo da kaze ali nije to lepo rakao,
po ovome sto je rekao harry na primer ne bi smeo da ulazi u hriscanske teme a mi u teme islam, sto nema bas logike, posto logicno da ce harry kometarima na hiscanskim temama da omalovazava bibliju na neki nacin a mi ce mo da omalozavamo kuran ili islam na neki nacin
ja jesam za dovodjenje u red ali da se preteruje u tome nisam, ako ce ovako da preteruje onda najbolje da ostavi samo jednu religiju na forumu i da se zavrsi sa tim
 
Natrag
Top