Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.392
Pa bi im ti prod'o vjeru "samoobješenog Martina". Odlazi ......

Ne pričaj neproverene stvari. Martin se nije obesio..to je priča jezuita..taj sluga tobože došao i ispričao katoličkom kapelanu..šta već. To je sumnjiva priča i niko to ne veruje. Verovatno teorija zavere protiv Martina. Kada nađeš, protestantske izvore da o tome govore a ne neki katolički kapelan kome je tobože došao Martinov sluga da ispriča, onda to pominji. Treba da ti je neprijatno što iznosiš ovakve neproverene činjenice za istinite.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Ne pričaj neproverene stvari. Martin se nije obesio..

Je, Martin ti se objesio, k'o Juda. A istu stvar je i napravio k'o Juda.

Treba da ti je neprijatno što iznosiš ovakve neproverene činjenice za istinite.

Koliko li tek treba biti neprijatno tebi koji veličaš i koji si sljedbenik čovjeka kojega je đavlina "nagradio samovješanjem". Đavliji plodovi su tu i očiti su: Veličaš Judu, i onda ti đavlina pošalje "proročicu" bogohulnicu i alkoholičarku. ;)
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.392
Koliko li tek treba biti neprijatno tebi koji veličaš i koji si sljedbenik čovjeka kojega je đavlina "nagradio samovješanjem". Đavliji plodovi su tu i očiti su: Veličaš Judu, i onda ti đavlina pošalje "proročicu" bogohulnicu i alkoholičarku.

I šta spamuješ temu...nije tama Martin već Islam. A Balkan jeste prepun vernika samo na rečima. To videsmo u ratu 1991-1995 a i pre...
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.392
Naravno da imam, i naveo sam ih.

Samo katolčka izmišljanja..ni jedan drugi. I ja mogu reći da sada naš Željko Š. zapravo pali po Hrvatskoj i Crnoj Gori...jer evo dotrčao mi neko tvoj i javio mi..e takvi su tvoji argumenti. PA ko će reći da ti ne pališ šue po Hrvatskoj?

Značui, uživaš u izmišljanju i iznošenju netačnih tvrdnji.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Samo katolčka izmišljanja..ni jedan drugi.

Je, ćaća Martin ti se ubio, j.b.g.

I ja mogu reći da sada naš Željko Š. zapravo pali po Hrvatskoj i Crnoj Gori...jer evo dotrčao mi neko tvoj i javio mi..e takvi su tvoji argumenti. PA ko će reći da ti ne pališ šue po Hrvatskoj?

Značui, uživaš u izmišljanju i iznošenju netačnih tvrdnji.

Tvoj 'bracek', bracek po obješenom Martinu i alkoholičarki Jeli, zvani "kurvometar", rekao bi kako ti je ovo projekcija. Govoreći o meni govoriš o sebi.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.392
Zagađuješ ovakvim tekstovima ovaj deo foruma koji nisi do sada...

Nema za Martina nikakvih izvra osim ovih tvojih izmišljenih..oni koji su izmišljali pa pisali o nekakvom sluzi..haos od izvora. Bolje ih ne pominji. Smešni su. Nemaš ni jedan relevantan.

"У зиму 1546. године Лутер је замољен да разреши спор између два млада грофа која су владала у подручју Мансфелда, где се родио. Иако веома стар и болестан, кренуо је на пут, разрешио спор и умро 18. фебруара 1546. у Ајслебену."https://sr.wikipedia.org/sr-ec/Мартин_Лутер

Znači ne zanosi se lažima više....Čovek je umro i nigde ne piše da se obesio osim u tvom izvoru koji izmišlja.
 
Natrag
Top