Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
Мени је невероватно да неко може да верује у тако нешто, али данас је све могуће, па и таква веровања...

Ti si, kazes, vjernik? Sta znaci onda "neverovatno"?

Не, антихристи су они који оспоравају Сина Божијег, а неће се опростити онима који хуле

Meni je vazno sta Isus o tome kaze, a ne Jovo, Ivo, Pavo, Ibro, rabin i ostali...


По теби сам ја антихрист, а по Библији су они који оспоравају Сина Божијег
A, ne! Ja tebe ne poznajem! Isus u Bibliji tako kaze, ja nema nista s tim. E sad sto vise vjerujes nekom patrijrahu ili papi nego Isusu, zaista nije moj problem.

Pogledaj samo koga citiras!

Jos jednom: pogledaj koga citiras umjesto Isusa!

I jos jednom: pogledaj koga citiras umjesto Isusa!

A kazes da si krascanin (Isusov sljedbenik)?
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Знам ја кога цитирам, сигурно нећу неког лажног пророка који се појављује после седам векова и чији живот апсолутно не сведочи да је добијао Божије објаве. Али свако нека гледа своје и до доласка Христовог видећемо ко је слушао праве људе, а ко преваранте. Знам ја и сада, довољно је да се види колико је оспоравање Божијих људи и самог Христа да се магла расчисти. Узалуд цитираш Библију јер она вама служи само против Христа и хришћана, ни за шта друго. Кажеш да слушаш Христа, а чије ти речи читаш? Неко је боље упознат са Христовом науком од Његових ученика?

Стварно немамо ништа заједничко, иако многи кажу да имамо истог Бога. То никако не може бити истина, тако да је прича око Курана и Библије губљење времена. То је као да говоримо на два различита језика, где неке речи имају сличан изговор и др. Суштина је потпуно другачија, с тим што ви користите нашу Библију да је оспорите, што довољно говори шта је циљ ваше религије. А када се укаже на огромне грешке у Курану ви скачете као опарени, више скачете за вашег "пророка" него за Христа.

Нема никакве разлике између мухамеданаца и осталих прохришћанских секти које су настајале за ових 2000 година. Сви имате неког водећег "пророка" и учитеља кога гледате као Бога и убијате и гинете за њега, што је врхунац идолопоклонства и култа личности. За мене не постоји нико други до Христа и браће моје, а они су кроз векове остали исти, почев од апостола, до мојих пријатеља који се Христа не одричу и не унижавају Га.
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2012
Poruka
76
Nema Boga osim Boga!

Vjerujem u Allaha (Boga)
vjerujem u Bozje andjele
vjerujem u Bozje poslanike
Vjerujem u Bozje knjige
vjerujem u Sudnji dan
i vjerujem da se ne dogadja nista bez Bozjeg odredjenja
Псалам 53, стих 1
1. Рече безумник у срцу свом: Нема Бога; проневаљалише се и загрдеше у безакоњу, нема никога добро да твори.

Псалам 14, стих 1
1. Рече безумник у срцу свом: Нема Бога; неваљали су, гадна су дела њихова; нема никога да добро твори.

Kao i svi tvoji ucitelji islamofobi, zaboravio si dvije stvari:
1. predhodni ajet u kojem se govori o nasilju mnogobozaca (zakopavanju zivih novorodjencadi, genocidu i krvoprolicu itd...)
2. da se ovi ajeti odnose na zauzimanje Kanaana od strane Josue

Аиатат сам написао само едим - такозвани стих са Хандзхар. Очигледно збуњена у тачки један.

Сура 9, аjaт 5
5 Kada prođu sveti mjeseci, ubijajte mnogobošce gdje god ih nađete,zarobljavajte ih, opsjedajte i na svakome prolazu dočekujte! Pa ako se pokaju i budu molitvu obavljali i zekat davali, ostavite ih na miru, jer Allah zaista prašta i samilostan je.

Ja vjerujem da su svi Bozji poslanici muslimani (odani Bogu!) a ne zidovi, hriscani itd.
Eto kako se postaje musliman!

Ха-Ха-Ха-Ха!
Шта мислите да је ирелевантно!
То је оно штоје Аллах рекао!!!

Аллах не мисли као ти!!!
Знам како Бог мисли.
Али нећу рећи!
Кафир /неверник/су рођен и да ће умрети кафир!

А ако сте и 50 молитве дневно да уради ...
И цео пенис одресхесх - иако његова Кафир!
Можете да пололисх хришћанин и прихвате крштење, јер у Аллах хришћани иду право у Рај!
У супротном, ти остани каффир и они очекују проклетство Аллаха - ВАТРА

Slicno je rekao Isus: ako ne v jerujete Mojsiju, kako cete vjerovati meni?
On ce vas tuziti!
Таква ствар у Кур'ану Иисусу није рекао!
Неко је лагао!


Dakako! Nisam nikom odgovoran osim Bogu Svemogucem!
A ako bih nekoga vodio putem neistine i obmane, bio bih odgovoran i za njega, iako njegova odgovornost ne bi bila umanjena za njegova nedjela.

I tebi Krume Strasni predlazem da sagledas sta pises i o cemu i kako govoris, meni svakako nisi odgovoran nego jedino Allahu Uzvisenom.
Pred Njim cemo odogovarati i ti i ja.

Ја сам хришћанин и мој Бог захтева врло мало да уђе у Рая!
Сура 5, аjат 12
12. Allah je prihvatio zavjet sinova Israilovih – a između njih bili smo postavili dvanaest starješina – i Allah je rekao: "Ja sam s vama! Ako budete molitvu obavljali i milostinju davali, i ako budete u poslanike Moje vjerovali, pomagali im i drage volje zajam Allahu davali, sigurno ću preći preko hrđavih postupaka vaših i uvešću vas u džennetske bašče kroz koje će rijeke teći. A onaj među vama koji ni poslije ovoga ne bude vjerovao – s Pravog puta je skrenuo."
Само три ствари које треба да урадите -
види:
1. Зелена
2. Плава и
3. Црвена.

И ја очекујем Џенет као хришћанин.
И ово је обећање Аллахово.

А мюсюлманите ги очаква огънят на ада!
Сура 19, аjати 70 и 71
70. jer Mi dobro znamo one koji su najviše zaslužili da u njemu gore.
71. I svaki od vas će do njega stići! Gospodar tvoj se, sigurno, tako obavezao!


Само ватра је обећање Аллахово за Муслимане!
Да би зарадили прави Алаховииат пожара!!!

Брате Адриан!
Хари КАФИР / неверник по арапском, турском гиаоур /.
Арапи нису рекли шта да уради да постане муслиман и сада чека алоховииа ватра.


quote_icon.png
Prvobitno napisao harrybonnot

Ja vjerujem da su svi Bozji poslanici muslimani (odani Bogu!) a ne zidovi, hriscani itd.
Eto kako se postaje musliman!
Оно што сам рекао није имало никакве везе са исламом.
Арапи лагао!
Ислам је религија душе Харри!
Ислам је Сатана.


Преклињем вас, браћо, да се посвети у тајну крштења водом! Он је рекао да очекује да ће спасење од Христа!
Ово ће омие од греха до данас и да ће ући у Рај.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Kolko sam ja naucio Bog se na arapskom kaze Alah.
Takodje kolko sam naucio Bog je najvisa od svih titula koje postoje,kao car,knez,vojvoda,sultan itd...
Posto je Bog samo Jedan,ne treba mu ime,ali da bi se razlikovao od mnogih drugih bogova koji su naravno lazni on je sam sebi nadenuo ime koje se na srpskom pise i izgovara sa Jehova.
Mene zanima kako se na arapskom pise Bog Zevs,Bog Oziris,ili bilo koji drugi Bog.
Dal se pise Alah Zevs,Alah Oziris itd?
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Бог као именица може да се употребљава за било кога, тако да превод речи Алах ништа не значи ако се оспоравају библијске истине. То наш Бог сигурно не би радио за Своју реч: да дозволи да је неко оспорава тринаест векова. Очигледно да то није учинио наш Бог, већ неки други "бог".

Мухамеданци оспоравају Јевреје који су били изабрани народ, изврћу историјске чињенице (и то веома провидно), још тврде да су они Израиљ (потомци Јакова), а не Јевреји и хришћани. То би било смешно да нема милијарду следбеника таквих јеванђеља и откривења. Ми смо лепо упозорени да ће се то десити, тако да не видим што уопште да се оптерећујемо. Они су Алахови, ми смо Божији (ЈХВХ), а превод не значи ништа.

И ја лично могу да измислим религију, а да се позивам на библијског Бога и да тврдим да је Библија исправљана и нетачна. То може свако. Управо се то дешавало за ових 2000 година, ђаво је на све могуће начине покушао да раздвоји Цркву, отуда и толико деноминација, лажних пророка и јереси. Али као што је речено, саблазни морају да дођу, али тешко ономе преко кога те саблазни долазе.
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2012
Poruka
76
И ја лично могу да измислим религију, а да се позивам на библијског Бога и да тврдим да је Библија исправљана и нетачна. То може свако. Управо се то дешавало за ових 2000 година, ђаво је на све могуће начине покушао да раздвоји Цркву, отуда и толико деноминација, лажних пророка и јереси. Али као што је речено, саблазни морају да дођу, али тешко ономе преко кога те саблазни долазе.

Кур'ан потврђује истинитост Библије.
Постоји трицхифрено укључујући аиати који кажу да морају да муслимани верују у Библији.
И ускоро ћу представити аиати хришћане.
Сура 46, аиат 12
12. Knjiga Musaova je bila putovođa i milost prije njega. A ovo je Knjiga na arapskom jeziku koja nju potvrđuje da bi opomenula one koji rade zlo i da bi obradovala one koji čine dobro.

Сура 5, аиати 46 и 47
46. Poslije njih poslali smo Isaa, sina Merjemina, koji je priznavao Tevrat prije njega objavljen, a njemu smo dali Indžil, u kome je bilo uputstvo i svjetlo, i da potvrdi Tevrat, prije njega objavljen, u kome je također bilo uputstvo i pouka onima koji su se Allaha bojali,

47. i sljedbenicima Indžila smo bili naredili da sude prema onome što je Allah objavio u njemu. Oni koji nisu sudili prema onome što je Allah objavio – pravi su grješnici.

Од Арапски -
Иса = Исус;
Тевра = Тора;
Индјл = Јеванђеље;
Муса = Мојсије
Мaриам = Богородица


Брате!
Да ли знате највећу грешку у Кур'ану?

Марија /Богородица/ је била сестра Мојсију и Арону!


Аллах каже да је Мојсије и Арон ујак су Иисус!

Ово је апсурдно!

///

Ја могу да га поднесу, али прво мора да поднесе хришћанима, арапским еквиваленти пророка који су укључени у овај фалсификат.
Могу да пишем овде или Форум "Хришћанство" ...
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
ADRIAN BG
Знам ја кога цитирам, сигурно нећу неког лажног пророка
Zato citiras laznog proroka koji je zivio u Isusovo vrijeme ili malo poslije Isusovog uzdignuca.

Узалуд цитираш Библију јер она вама служи само против Христа и хришћана
I ti je uzalud citas.

А када се укаже на огромне грешке у Курану ви скачете као опарени, више скачете за вашег "пророка" него за Христа.
U Kur'anu nema gresaka.
Moze biti da ti se nesto ne svidja, da ti ne odgovara ili da ne vjerujes, ali gresaka nema.

За мене не постоји нико други до Христа и браће моје, а они су кроз векове остали исти, почев од апостола, до мојих пријатеља који се Христа не одричу и не унижавају Га.
Da si sljedbenik Isusov znao bi da ako lijepo pozdravis svoga suvjernika da nisi nista posebno ucinio, ni ti ni tvoja braca.

KRUM STRASNI
Псалам 53, стих 1
1. Рече безумник у срцу свом: Нема Бога; проневаљалише се и загрдеше у безакоњу, нема никога добро да твори.

Vidis li na djeli Krume koga sluzis?
Sluzis se da izvrnes smisao recenog i da laz proglasis istinom.
Obmanjivaca i opsjenara koji izvrce smisao i sluzi se religijom(djavo najvise boravi u crkvenjacima, tzv, "cistim" vjernicima, onim najpoboznijim - kaze Isus).
Ti si jedan od tih, ocito.

Da li je Isus bio zidov?
Da li je bio krscanin?
Da li je klecao pred Marijom i kipom Mojsija (ni taj kip nije postojao u njegovo vrijeme!)?
Nije!

Dakle, Kome se molio Isus? Kome je bio odan? Samo Bogu!
Kome se molio nicice, licem na zmelji? Bogu!

Isus je moj brat u vjeri!

A ne tvoj.

Ali vidis, Allah zna sta ko radi!

I sta ti radis, dakako. I tvoja placa ti nece uteci, ma kakva da je.

To sto kazes za islam (islam =pokornost Bogu Jedinome) odredjuje tebe licno, odredjuje kome ti licno sluzis. Ostavi se drugih hriscana. Ne razbacivaj se glupim rijecima, nece te spasiti.

RIS BG[

QUOTE]Mene zanima kako se na arapskom pise Bog Zevs,Bog Oziris,ili bilo koji drugi Bog.
Dal se pise Alah Zevs,Alah Oziris itd?[/QUOTE]

Vidis, u islamu ne postoje drugi bogovi, Allah je Licna Imenica. Jednostavno.
Postoje bozanstva i postoje idoli.
Zato ne mozes alah Zevs, ili Oziris ili ista slicno, mozes reci njihovo bozanstvo ili idol itd. (primjeti da sam namjerno napisao malim slovom i nepotpuno. Nisam siguran da nisi isao ne nepotrebnu provokaciju?)
Samo kod musliana nema zabune: Bog je Jedan! (LAILLAHEILLAH!), Samo je Bog - Bog!

ADRIAN BG
Мухамеданци оспоравају Јевреје који су били изабрани народ

Tvoje znanje je kratko, zato pises neistine.
Prvi Jevrej ili Hebrej je bio Ibrahim a.s.(Avraham). svi njegovi potomci su Jevreji ili Hebreji, pa i potomci njegovog prvog sina Ismaila a.s., dakle i Arapi su Jevreji po ocu Avrahamu, kao i Izraleci. Muhammed je Davidov potomak. Ali ti sve nema mnogo veze s odanoscu Bogu, On cini sta hoce.

И ја лично могу да измислим религију,
Ne bi bio ni prvi ni posljkednji, dleimicno to vec cinis.
Ali vjeru i odansot Bogu (islam) ti niti iko ne mozete izmisliti.


Кур'ан потврђује истинитост Библије.
Постоји трицхифрено укључујући аиати који кажу да морају да муслимани верују у Библији.
И ускоро ћу представити аиати хришћане.
Сура 46, аиат 12
12. Knjiga Musaova je bila putovođa i milost prije njega. A ovo je Knjiga na arapskom jeziku koja nju potvrđuje da bi opomenula one koji rade zlo i da bi obradovala one koji čine dobro.

Сура 5, аиати 46 и 47
46. Poslije njih poslali smo Isaa, sina Merjemina, koji je priznavao Tevrat prije njega objavljen, a njemu smo dali Indžil, u kome je bilo uputstvo i svjetlo, i da potvrdi Tevrat, prije njega objavljen, u kome je također bilo uputstvo i pouka onima koji su se Allaha bojali,

47. i sljedbenicima Indžila smo bili naredili da sude prema onome što je Allah objavio u njemu. Oni koji nisu sudili prema onome što je Allah objavio – pravi su grješnici.

Од Арапски -
Иса = Исус;
Тевра = Тора;
Индјл = Јеванђеље;
Муса = Мојсије
Мaриам = Богородица


Брате!
Да ли знате највећу грешку у Кур'ану?

Марија /Богородица/ је била сестра Мојсију и Арону!


Аллах каже да је Мојсије и Арон ујак су Иисус!

Ово је апсурдно!

///

Ја могу да га поднесу, али прво мора да поднесе хришћанима, арапским еквиваленти пророка који су укључени у овај фалсификат.
Могу да пишем овде или Форум "Хришћанство" ...

Vidis kada pises ajete da nema zabune!
Zar ne primjecues to?

Ima samo zabuna u tvojoj glavi!

Mojsiju je Biblija bila nepoznata! On nije pisao nista, on je donio 10 Zapovijedi od Boga! Toru.

Isus je porucio svojim ucenicima i svome narastaju: Mojsije ce vas tuziti!

Da, Isus je potvrdio da je Mojsije bio Bozji prorok i prijatelj ljudima. Kur'an potvrdajava obojicu! To znas a ne vjerujes? Stvarno si svadjalica!

I naravno ko ne vjeruje u Jevandjelje grijsan je, kaze Allah!

Samo, Isus nije pisao poslanice! Isus nije pisao ni Jevandjelje, i ono sto se zove jevandjeljima je dobrim dijelom izmisljeno, Jevandjelje je jedno, od Boga, govorio ga je Isus! Cim kazes jevandjelja po Marku, Luki,.. ti vidis da tu nesto nije u redu.


Брате!
Да ли знате највећу грешку у Кур'ану?

Марија /Богородица/ је била сестра Мојсију и Арону!

Cuj majstore obmane, za sve dajes brojeve u Kur'anu ali ovdje ne.
Gdje si to nasao?

Moguce se koristis kao gore, izvrtanjem smisla i znacenja, obmanjivanjem i laganjem.

Ne potosji vjera osim islama (odanosti Bogu) - shvati to. Samo je islam vjera. I to shvati vec jednom. Obmane ti pomoci nece.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.09.2012
Poruka
76
Псалам 53, стих 1
1. Рече безумник у срцу свом: Нема Бога; проневаљалише се и загрдеше у безакоњу, нема никога добро да твори.

Псалам 14, стих 1
1. Рече безумник у срцу свом: Нема Бога; неваљали су, гадна су дела њихова; нема никога да добро твори.
Nema Boga osim Boga!

Vjerujem u Allaha (Boga)
vjerujem u Bozje andjele
vjerujem u Bozje poslanike
Vjerujem u Bozje knjige
vjerujem u Sudnji dan
i vjerujem da se ne dogadja nista bez Bozjeg odredjenja
KRUM STRASNI
Vidis li na djeli Krume koga sluzis?
Sluzis se da izvrnes smisao recenog i da laz proglasis istinom.
Obmanjivaca i opsjenara koji izvrce smisao i sluzi se religijom(djavo najvise boravi u crkvenjacima, tzv, "cistim" vjernicima, onim najpoboznijim - kaze Isus).
Ti si jedan od tih, ocito.


Оно што сам урадио је да сам почео да пишем свој положај два Псалму Дауд /Давид/.
Као што знамо Псалми су песме у славу Аллаха /Бог/.
Писао сам никакав коментар и изтересно зашто сте отишли ​​нешто офанзиву!

Sluzis se da izvrnes smisao recenog i da laz proglasis istinom.
Obmanjivaca i opsjenara koji izvrce smisao i sluzi se religijom(djavo najvise boravi u crkvenjacima, tzv, "cistim" vjernicima, onim najpoboznijim - kaze Isus).
Ti si jedan od tih, ocito.

Ја славим Бога = Аллаха са Псалтира Давидовог / Дауд /.
Осећају увређеним си од Псалтира Давидовог / Дауд /.
Дакле, ви кафир /неверник, гиаиур/ не славити Бога / Аллаха /.



Da li je Isus bio zidov?
Све Стари Завет и Нови Завет патријарси су Јевреји.

Da li je bio krscanin?
Иде ли мисап у вашем уму?
Одакле је дошао на реч хришћански, муслимански острво одакле?

Da li je klecao pred Marijom i kipom Mojsija (ni taj kip nije postojao u njegovo vrijeme!)?
Nije!
Према Исламу, Марија / Маријам / умро након што је Иисус и Мојсије / Муса / је мој ујак Иисус / Иса /!
Опет према исламу у време Мојсија / Муса/ била хришћанска ...
Као што можете погодити - муслиманска религија је пуна таквих срање заблада од неинформисаних и незналице сатанисти.
Не постоји начин да се Исус обожавају живе људе ...

Dakle, Kome se molio Isus? Kome je bio odan? Samo Bogu!
Kome se molio nicice, licem na zmelji? Bogu!

Према свим светим књигама Ислам соле Иисуса и Аллах је безгрешан!
Зашто се молити Алаховото Реч Божију, пошто беспрекорно?
Али Мухамед био опседнут ђаволом и грешника.

Isus je moj brat u vjeri!

A ne tvoj.

Ali vidis, Allah zna sta ko radi!

Међутим, Ви, кафир и нису примили крштење воде у Христу.
Дакле, није хришћанин и не могу надати спасењу.
Ваша будућност је Алаховииат ватра према Кур'ану и Огњеном језеру, према Библији.

I sta ti radis, dakako. I tvoja placa ti nece uteci, ma kakva da je.

To sto kazes za islam (islam = pokornost Bogu Jedinome) odredjuje tebe licno, odredjuje kome ti licno sluzis. Ostavi se drugih hriscana. Ne razbacivaj se glupim rijecima, nece te spasiti.

Апсолутно право - Ислам = pokornost / У арапском тексту /.
У енглеском ИСЛАМА = Submission.

Дакле, ислам је религија страха!

Сура 3, аиат 50
50. i da potvrdim istinitost Tevrata, objavljenog prije mene, i da vam dopustim nešto što vam je bilo zabranjeno. I donosim vam dokaz od Gospodara vašeg – zato se Allaha bojte i mene slušajte
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.09.2012
Poruka
76
Кравосмесхателството на Лаjно-пророка Мохамед.


Сура 33 аиат 50
50. O Vjerovjesniče, Mi smo ti dopustili da budu žene tvoje one kojima si dao vjenčane darove njihove, i one u vlasti tvojoj koje ti je Allah dao iz plijena, i kćeri amidža tvojih, i kćeri tetaka tvojih po ocu, i kćeri daidža tvojih, i kćeri tetaka tvojih po materi koje su se s tobom iselile, i samo tebi, a ne ostalim vjernicima – ženu-vjernicu koja sebe pokloni Vjerovjesniku, ako se Vjerovjesnik hoće njome oženiti – da ti ne bi bilo teško. Mi znamo šta smo propisali vjernicima kada je riječ o ženama njihovim i o onima koje su u vlasništvu njihovu. – A Allah prašta i samilostan je.

Нема сумње да је Мухамед измислио ислам да задовољи сексуалне инстинкт!
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
"Isus je moj brat u vjeri!

A ne tvoj.

Ali vidis, Allah zna sta ko radi!

I sta ti radis, dakako. I tvoja placa ti nece uteci, ma kakva da je."

Знам ја добро да би ви све нас по кратком поступку, имамо веома добро забележене историјске чињенице како сте нас "просвећивали" да верујемо у тог вашег Мухамеда и Алаха. Само ти гледај своје и за Христа не брини, јер тај ваш Алах верујем да зна шта ради, али ће му Господ Исус Христ прекинути владавину када дође на облацима са Својом славом, са славом Оца Свога и свих анђела небеских. Неће бити места више за лажне науке и изврнута и измењена јеванђеља. А дотле, ти и ја се можемо држати своје вере без да се мрзимо и свађамо.

Ти знаш да сам ја јеретик и неверник, ја знам да ти следиш лажно јеванђеље и лажног пророка, а ко је у праву видеће се све јасно као дан. Када се Син Божији појави у слави, попадаће сви хулитељи на колена и заплакаће од муке јер су хулили на Њега и име Његово, што су Га унижавали и вређали. Отом потом...


Када се Господ појави са облацима и свом славом и анђелима небеским, шта ћеш Му рећи: "Где си, брате!". Видиш ли колико је то учење Мухамедово ненормално и колико унижава Бога? Када ти заклецају колена и земља се затресе, и даље ћеш мислити да је Исус из Назарета обичан пророк и да је Он најавио некаквог Мухамеда? Нема шансе!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top