IPTV Android aplikacije

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.656
Aplikacija je za android a tvoj okrugli, zaobljeni, poluzaobljeni, kockasti ili ravni Samsung je Tizen. Nikako bez android uredjaja.
Moze... napravi Develop Acc za OttPlayer na Samsung TV.... predhodno napravi Acc na
Kod:
https://ottplayer.es/
i peglaj.. ja imam takav tv....

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Može li malo da pojasniš za Samsung tv kako ide instalacija i free gledanje programa.Samsung poluzaobljeni kupljen prije par mjeseci.
Npr. aplikacija 'Smart IPTV' se više ne nalazi u Samsung trgovini. Ali još uvijek se može instalirati na TV (barem na OS Tizen) na način da skineš aplikaciju sa službene stranice, staviš je u root direktorij USB-a, ubodeš u TV i instaliraš, bez problema. Pretpostavljam da i ostale aplikacije mogu ići na sličan način, nisam probao. U stvari ne koristim ni ovu Smart IPTV jer mi je DuplexPlay miljama ispred nje.
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
ja sam tako instalirao duplex(preko usb) al ne znam tačno na koje modele moze a na koje ne,zaboravio sam...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
ne i trgovine...sa usb-a ubacis...procackaj po yt

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
ok ja sam to radio na samsung koji je star preko 5 godina..
ako mislis da sam glup pa nisam znao da nadjem u store-u,onda silno gresis :)

p.s. ne bih dalje na tu temu jer je ovo tema iptv android aplikacije

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
30.01.2010
Poruka
143
Jel može neko uraditi smart app za samsung tv, nešto slično kao siptv a da je free. Ovih android app ima koliko hoćeš. Smart app skoro da nema, i ono šta ima uglavnom se plaća. Meni lično ne treba jer koristim siptv koja je odlična i najbolja, al možda nekom i zatreba.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Jel može neko uraditi smart app za samsung tv, nešto slično kao siptv a da je free. Ovih android app ima koliko hoćeš. Smart app skoro da nema, i ono šta ima uglavnom se plaća. Meni lično ne treba jer koristim siptv koja je odlična i najbolja, al možda nekom i zatreba.
uradili smo u poslednje vreme mnogo toga za javni deo foruma......sf vip plejer i raznorazne aplikacije za win......razne aplikacije za android i sf emulator......u izradi su kodi aplikacije.......

mozda na red dodje i app za samsung i lg......a ko to zna......ovi divni ljudi iz vipa rade neprestano i zasluzuju postovanje pre svega moje a i svih ostalih clanova....

1.png2.png3.png4.png
 
Natrag
Top