IPTV Android aplikacije

Učlanjen(a)
07.10.2019
Poruka
65
Uz SFVIP plejer koji je besplatan i najbolji ja svima preporucujem IPTV Extreme.

Placena verzija ima sve. EPG sa najvise izvora za ogroman broj kanala koji se odlicno podudara sa svakim kanalom, ubacivanje picona (logo) kanala...

Poslednji apdejt doneo je i opciju gledanja lista za MAG/Salker portale sa MAC adresama. Vredno paznje i koriscenja u svakom smislu za onog ko voli da je sve full.
 
Učlanjen(a)
22.05.2017
Poruka
41
Uz SFVIP plejer koji je besplatan i najbolji ja svima preporucujem IPTV Extreme.

Placena verzija ima sve. EPG sa najvise izvora za ogroman broj kanala koji se odlicno podudara sa svakim kanalom, ubacivanje picona (logo) kanala...

Poslednji apdejt doneo je i opciju gledanja lista za MAG/Salker portale sa MAC adresama. Vredno paznje i koriscenja u svakom smislu za onog ko voli da je sve full.
svako odlucuje sta je za njega dobro neki hoce platiti neki nece neki bi dzabe sve neki nebi sve je to izbor ljudi
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
34
Sa cenom od 1.19e i da otvara mag portal i njegov VOD, trenutno je najbolja kupovina.
A koristim lifetime Tivimate i Stbemu pro plaćenu verziju.
PS:nema potrebe citirati post ukoliko se piše odmah posle istog.
 
Učlanjen(a)
20.01.2016
Poruka
30
Duplex iptv vrhunska android aplikacija
Kod:
https://www.duplexiptv.com/index.html
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.10.2009
Poruka
57
SFVIP-PLAYER.MOD2 instalirao ali mi traži ime servera ako neko ima volje da mi malo objasni bio bih mu jako zahvalan.Instalirao sam ga na smart tv philips ako to nešto znači
 
Natrag
Top