IPTV Android aplikacije

VIP IPTV
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
329
Imate dve Mogucnosti za placanje, koriscenje na god dana i dozivotno :) . Cena za god dana je 600 din oko 5 evra, a dozivotvo mislim 2500 din.
imate na google play pa proverite , Kao sto rece kolega @kljuki29 jedna dve kutije cigareta za celu godinu a dobijate dobar player.
Premium verzija trenutno nema VOD , verovatno ce biti u narednim verzijama .
 
Učlanjen(a)
16.02.2011
Poruka
99
Imate dve Mogucnosti za placanje, koriscenje na god dana i dozivotno :) . Cena za god dana je 600 din oko 5 evra, a dozivotvo mislim 2500 din.
imate na google play pa proverite , Kao sto rece kolega @kljuki29 jedna dve kutije cigareta za celu godinu a dobijate dobar player.
Premium verzija trenutno nema VOD , verovatno ce biti u narednim verzijama .
Da dodam, kupljenu aplikaciju je moguce koristiti na 5 razlicitih uredjaja. Ja je nisam cak ni kupio, nego moj prijatelj, pa mi proslijedio user/pass.
 
Učlanjen(a)
25.11.2020
Poruka
13
Imate dve Mogucnosti za placanje, koriscenje na god dana i dozivotno :) . Cena za god dana je 600 din oko 5 evra, a dozivotvo mislim 2500 din.
imate na google play pa proverite , Kao sto rece kolega @kljuki29 jedna dve kutije cigareta za celu godinu a dobijate dobar player.
Premium verzija trenutno nema VOD , verovatno ce biti u narednim verzijama .
Ne vjerujem da je TiviMate godisnje samo 5 eura, mislim da je ta cijena negdje za mjesec dana i tako se placa mjesecno, bar koliko sam ja cuo!!
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
124
2.8.0 premium verzija:

Kod:
https://files.moddroid.com/TiviMate%20IPTV%20Player/_TiviMate_2.8.0_Premium.apk
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top