IPTV Android aplikacije

VIP IPTV
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
332
Jeste, Tivi Mate radi sa MAC adresama... i mozete se igrati u podesavanju , deljenje ekrana..sakrivanje pojedinih grupa ....
 
Učlanjen(a)
02.11.2020
Poruka
96
Može li TiVIMate Pro crackovan koji radi sa stb emu na PM.Puno hvala unapred...
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
37
TiViMate se kupuje ako zelite da imate mozda i najbolji program za gledanje IPTV-a. Koliko znam krekovana verzija programa koja radi sa Macovima ne postoji. Starije krekovane verzije ne rade sa macovima i vrlo su bagovite i bolje je onda koristiti neki drugi program.Free verzija ima dosta ogranicenja.
 
Učlanjen(a)
03.01.2020
Poruka
53
TiViMate se kupuje ako zelite da imate mozda i najbolji program za gledanje IPTV-a. Koliko znam krekovana verzija programa koja radi sa Macovima ne postoji. Starije krekovane verzije ne rade sa macovima i vrlo su bagovite i bolje je onda koristiti neki drugi program.Free verzija ima dosta ogranicenja.
Ova aplikacija TiviMate radi sa macovima , provereno i testirano
Kod:
http://www.mediafire.com/file/meyuv26g1dfjhl8/Tivimate_v3151.apk/file
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
03.01.2020
Poruka
53
Za mene najbolja aplikacija za android box je IptvExtreme sa mag portalom , provereno radi sa macovima i drugim listama a ima i EPG
lp.png

Kod:
https://www.mediafire.com/file/7dbxpsph3tsol6k/com_pecana_iptvextreme_110_0_1110_minAPI16armeabi_v7anodpi_apkmirror.apk/file
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    101,4 KB · Pregleda: 132
  • v.jpg
    v.jpg
    73,8 KB · Pregleda: 129
Poslednja izmena od urednika:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
332
Nema krekovane Premium verzije......Za sada....
 
Učlanjen(a)
30.08.2020
Poruka
78
Također :D

Mislim da je tivimate meni licno najbolja.

A verzija od 3.1.1 podržava mac adrese cini mi se.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
MOLIM kad bude da me se sjetis!!!
HVALA pozdrav!!!
Momci, ne kosta sad ta aplikacija toliko da ce te bankrotirati, sve se te aktivacije se krecu u rangu 2, 3, 5 eura, onoliko koliko kosta postena kutija cigareta. Obzirom na nacin kako je ta aplikacija zasticena vrlo je malo vjerovatno da ce je neko u skorije vrijeme krakovati tako da...
 
Natrag
Top