IPTV Android aplikacije

Učlanjen(a)
31.01.2015
Poruka
92
Pitanje, jel vam se desava da u ott navigatoru neke liste ne rade, moze li predlog nekog besplatnog solidnog programa za android trenutno koristim tivi mate koji je dobar al dosta ogranicen u besplatnoj verziji, dok navigator totalno nece da podrzi neke liste izbacuje mi nesto (404 kljuc kontaktirajte provajdera), tako da par predloga za neke druge besplatne bio bih zahvalan.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
497
Отт навигатор је изванредан програм. Дешава се да листе повремено неће да раде како треба, па прораде, без правила.
 

thb

Učlanjen(a)
11.01.2010
Poruka
30
Zdravo, koji program je najjednostavniji/najkomforniji za korišćenje, da čita MAC liste na android box-u (a da nije OTT navigator ili IPTV Extreme)?
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
497
Upravo to, moze predlog za neki stabilan program.
Очигледно погрешно протумачена моја објава. У питању су листе, а не програм. Дешава ми се то и са другим плејерима, не само са ОТТ навигатором.
 
Učlanjen(a)
31.01.2015
Poruka
92
Очигледно погрешно протумачена моја објава. У питању су листе, а не програм. Дешава ми се то и са другим плејерима, не само са ОТТ навигатором.
Nisu uvek u pitanju liste, jer sve rade na vlcu a dosta njih na ott ne rade, vlc je ubedljivo najjaci ikad, neprevazidjeni program iskreno, stara skola, bar za mene...samo sto je tezak, smaranje za koristenje na androidu, dok je za windows najjaci uz sf vip naravno.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.582
Koristim OTT Navigator i jos mi se nije desilo da mi lista ne radi na istom a ubacio sam do sad neznam broja
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
31.01.2015
Poruka
92
Koristim OTT Navigator i jos mi se nije desilo da mi lista ne radi na istom a ubacio sam do sad neznam broja
Pozdrav
E ne znam stvarno, pise mi kao nesto 404 provajder kljuc nije ispravan, jos sam ga update, ubacim istu tu listu u vlc ili tivimate radi bez problema na istom android boxu. Nista probacu obrisati pa opet install pa cu cisto videti dal pomaze, al jos ljudi je spominjalo isti problem sa OTT. Hvala pozdrav
 
Natrag
Top