IPTV Android aplikacije

Učlanjen(a)
16.09.2014
Poruka
47
da u pitanju je android box, a primetio sam da postoje razlike sa repozitorijumima u odnosu na mob ili win instalacije....
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
68
Ima i green revolution ali mi avast kuka da je neki virus u pitanju kada se instalira na win platformi
 
Učlanjen(a)
01.07.2022
Poruka
21
Ja sam instalirao balkan green pre jedno mesec dana ako je to isto kao green revolution...
 
Učlanjen(a)
01.07.2022
Poruka
21
Kao addon da...skoro nista vise ne radi... ali ne znam jel to isto sto i green build? :( Nekako ne volim da instaliram 'full build'-ove...
 
Učlanjen(a)
31.01.2015
Poruka
92
Kao addon da...skoro nista vise ne radi... ali ne znam jel to isto sto i green build? :( Nekako ne volim da instaliram 'full build'-ove...
Ni meni skoro nijedan ne radi mora da je client software onaj blue thunder crkao, isto tako ne volim ni ja da instal full build, a pitam se sad da li se moze pojedinacno instalirati addon os ovih buildova za ex yu kanale?
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1
@Replicant
Naravno da moze,bez builda.
Ubacis adresu u File menager>install from zip>install from repository>greenrevolution>video addons>
greenaddons kao i greenklik.
BlueThunder ce se automatski instalirati.Doci ce poruka da istalitas wizard, potvdris, kad dodje poruka da instaliras build klikni na ignore.Odes na my addons, pvr client,konfiguriras BlueThunder i to je to.
Ako hoces da gleda domace serije ili filmove klikne na green addon.
ako je nesto nejasno samo pitaj
Poz
Buca
 
Učlanjen(a)
01.07.2022
Poruka
21
Ako sam dobro shvatio... BlueThunder je PVR za green build? Nisam znao...

A kako konfigurises BlueThunder? Isto ubacujes neki server i mac ili...?

Poz.
 
Natrag
Top