Internet TV (Skripte i Aplikacije)

Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
weebtv ne radi vise... skripta SF-WebTV otvorim 83 kanala i vlc se pokrene al nema slike
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
weebtv ne radi vise... skripta SF-WebTV otvorim 83 kanala i vlc se pokrene al nema slike

Radi.....do tebe je problem......

Ashampoo_Snap_2014.06.19_23h12m10s_001_ea2dc.png


Ashampoo_Snap_2014.06.19_23h13m41s_002_b939f.png
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
21
Meni kad onaj .exe fajl pokrenem napiše da može da izvuće fajlove..., neznam zbog čega. I kod one sport isto. A kod onog SF Telekoma normalno mi otvorilo, pa i listu mi napravi normalno. Ne znam gde je sad razlika....

Ne radi ni kod mene :)

Neće ni kod mene, pa i neznam otdak, nisam gledao več neko vreme.

Primedba urednika: Izbegavajte postavljanje vise uzastopnih postova, mozete izmeniti vec postojeci post, i dodati tekst, ukoliko se obracate vecem broju clanova mozete uraditi to navodjenjem posta tog clana, ili uobicajeno je koristiti na internetu tag @imeclana
 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
2.763
ja sad probao i kad raspakujem pise da je virus...al radi :beee:
probajte da obrisete login podatke pa pokrenete i pustite neki kanal
a zatim se logujte ponovo i probajte, zna nekad da ne bude praznih slotova
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
21
Ma ću još da probam onaj iškon... Za ovo što nije htjelo da mi raspakuje, kapnulo mi u čemu može da bude problem. Imao sam otvoren onaj SF Telekom, pa sam ga onda zatvorio i onda mi normalno raspakovalo. Izgleda neki isti fajlovi, pa kada su oni bili u upotrebi, nije mogao da raspakuje.

Za iškon listu napravi, samo onda vlc javi grešku
Your input can't be opened:
VLC is unable to open the MRL 'rtmp://213.202.73.202:1935/iskon/htv1_b3.stream?username=iskontv.demo&s=332be72119acd4250d932b1b0c1f2df4'. Check the log for details

Uh, sada sam se sjetio, možda problem u vlc, jer sam stavio onaj 2.1.3, a prije mislim da bio 2.1.1, sada ako ostalima radi na ovome zadnjem, onda mi možda nešto promjenilo u settings...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Ma ću još da probam onaj iškon... Za ovo što nije htjelo da mi raspakuje, kapnulo mi u čemu može da bude problem. Imao sam otvoren onaj SF Telekom, pa sam ga onda zatvorio i onda mi normalno raspakovalo. Izgleda neki isti fajlovi, pa kada su oni bili u upotrebi, nije mogao da raspakuje.

Za iškon listu napravi, samo onda vlc javi grešku
Your input can't be opened:
VLC is unable to open the MRL 'rtmp://213.202.73.202:1935/iskon/htv1_b3.stream?username=iskontv.demo&s=332be72119acd4250d932b1b0c1f2df4'. Check the log for details

Uh, sada sam se sjetio, možda problem u vlc, jer sam stavio onaj 2.1.3, a prije mislim da bio 2.1.1, sada ako ostalima radi na ovome zadnjem, onda mi možda nešto promjenilo u settings...

Trenutno Iskon ne radi, ako i kada bude preoradio, bicete obavesteni!
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
21
Nije od vlc izgleda, probao sam sada onu verziju portable i isto.

Trenutno Iskon ne radi, ako i kada bude preoradio, bicete obavesteni!

A kako neki pišu da jim radi..., e pa hvala da se ne mučim više.

Procitaj primedbu u tvom prethodnom postu o nacinu postovanja na forumu.


Sto se tice Iskona, radi samo onima koji su imali od ranije napravljene liste, u medjuvremenu se nesto promenilo...
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top