Internet TV (Skripte i Aplikacije)

Član
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
45
ako moze meni skripte ove koje imate, bio bih veoma zahvalan, imam neku sf skriptu gde imam arene i iskon za sport klubove ali oni vise ne rade, pa ako bi mi neko poslao ove skripte, hvala mu do neba, sta da kazem, pozdrav ziveli
 
Član
Učlanjen(a)
20.09.2009
Poruka
40
Imam jedno pitanje u vezi skripte volimtv. Vidim da u folderu postoje liste za m-kabel i radijus vektor kako se za njih dobija hash ? Za volim tv odradim i sve bude kako valja, da li mogu isto tako da dobijem liste za ova dva sajta ? Hvala unapred
 
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
105
Imam jedno pitanje u vezi skripte volimtv. Vidim da u folderu postoje liste za m-kabel i radijus vektor kako se za njih dobija hash ? Za volim tv odradim i sve bude kako valja, da li mogu isto tako da dobijem liste za ova dva sajta ? Hvala unapred
Evo,da probam ja da ti pomognem iako je i moje znanje skromno.
Znaci ode na sajt volim.tv,pustis neki kanal i zapamtis stranicu kao nestocbdshfdfksdkf.htm
Otvoris taj fajl sa notepad-om i pomocu pretrage u notepad-u nadjes pojam "hash" . Pretraga ce ti naci hash kod i njega iskopiras na mesto "hash" u tvojoj listi i kao takvu je zapamtis i pustis u playeru.
Ako treba detaljnije (jer i ja sam posao od "0") javi se pa ce ti vec neko pomoci.
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
20.09.2009
Poruka
40
Ok hvala na odgovoru, ja sam mislio da se napravi i lista na nacin kao i za volimtv pomocu create. Nista onda cu da pokusam tako a mogu da pokusam i pomocu url helpera da izvucem hash.
Hvala jos jednom.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Ok hvala na odgovoru, ja sam mislio da se napravi i lista na nacin kao i za volimtv pomocu create. Nista onda cu da pokusam tako a mogu da pokusam i pomocu url helpera da izvucem hash.
Hvala jos jednom.


Aplikacija je ispravljena, skini ponovo.

Dodao sam izbor, znači samo odaberi stranicu sa strelicom dole i kad dobiješ hash i stream klikni create, možeš odma ponovit i za ostale...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
21
ako moze meni skripte ove koje imate, bio bih veoma zahvalan, imam neku sf skriptu gde imam arene i iskon za sport klubove ali oni vise ne rade, pa ako bi mi neko poslao ove skripte, hvala mu do neba, sta da kazem, pozdrav ziveli

Da i meni neće više sportklubovi da rade na Iskon, baš sada kad sam htio el clasico da pogledam....
 
Natrag
Top