Internet TV (Skripte i Aplikacije)

Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
21
Neznam, koliko gledam njihov popis kanala ima, samo izgleda maknuli negde. Po njima u start bi trebao biti SK1, a za ostala dva trebao bi pro paket...
A možda i nema, tko bi znao. I ovdje u Sloveniji SIOL neko vreme bio bez sportklubova, dok se nisu dogovorili, pa i T-2 prije isto, a T-2 još do danas nisu mogli da se dogovore za SK3.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
266
jel se zna kada će opet pšroraditi iskon, ako uopšte proradi
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Iskon radi, samo sto u njemu ne rade sport klubovi. Razlog je engleska liga i u zavisnosti od ugovora operater-sport klub-fa england zavisi gde je sve ugaseni kanali i iz kojih operatera a gde su na blacku za vreme utakmica, a gde su sport klubovi izbaceni sa webtv paketa kako ne bi pravili problem sa fa england. Vec sam pisao kako je trenutno stanje sto se tice sva iskon, bneta i max tv i njihove veze sa sport klubom. Jbg, fa england je od marta resila da izgleda izgubi gledaoce, ja drugacije ne umem da objasnim ove njihove poteze za derbije i utakmice od 16 (najbitniji termin za engleze, po njihovom vremenu od 15:00).
Pozz
jel se zna kada će opet pšroraditi iskon, ako uopšte proradi
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Al jazeera jeotkupila pravo na englesku ligu kao i na ligu sampiona od sledece sezone.tako da se verovatno moraju ispotpisivati novi ugovori.pozzz
Nema to veze sa AL jazeerom, pogotovu sto vode africko trziste i jedino za njih mogu otkupiti exluzivna prava, dok ako bi to uradili za evropu bilo bi velike pobudne od svi znamo koga...takodje i ove godine isto al jazeera prenosi i ligu sampiona i engelsku ligu pa su u prvom delu sezone svi funkcionisali normalno...stvar je jednostavna, fa england nesto pokusava, veliki je ulog u pitanju, videcemo ko ce izaci pognute glave...pozz
 
Učlanjen(a)
12.01.2014
Poruka
63
Hteo sam nesto da pitam u vezi ovih m3u8 lista. Kada pustim neki kanal, slika se posle nekog vremena jednostavno zaledi i vidim da je CPU Usage 100%. Racunar mi je nesto stariji, da li je to do procesora ili cega vec?

I D3n1s je pominjao da m3u8 ''jede'' procesor...
Da li je moguce ovo nekako resiti?
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Hteo sam nesto da pitam u vezi ovih m3u8 lista. Kada pustim neki kanal, slika se posle nekog vremena jednostavno zaledi i vidim da je CPU Usage 100%. Racunar mi je nesto stariji, da li je to do procesora ili cega vec?

I D3n1s je pominjao da m3u8 ''jede'' procesor...
Da li je moguce ovo nekako resiti?
Skini Pot Player,ili pređi na XBMC.Do procesora ti je.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
2.763
Za one kojima je smor da stavljaju tagove za xbmc listu rucno, ovo mozda pomogne.
Samo se potrudite da vam nazivi kanala budi isti kao epg i logo tagovi...
Grupe i user-agent cete ipak morati rucno odraditi.
u vlc.m3u stavite kanale i onda na run.bat i xbmc.m3u bi trebalo da se pojavi...

Kod:
https://www.dropbox.com/s/ee2g7smj9frjc0s/konvertor.rar


pozdrav

sYXjaLs.gif
 
Natrag
Top