Internet TV (Skripte i Aplikacije)

Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
124
eto ima i neke koristi u svemu tome... :beee: ne pa vidi imamo mi napravljen status na server i videli ko ga koristi.....znali smo da je napustio mracnim kanalima vip i nismo pravili problem ,rekli ok ,neka ljudi koriste,ide po porukama ,nije javno sluzice mnogima po principu kako i to ide ,,u poverenju,,.....ja dam tebi ti das dvojici ,oni drugoj dvojici....i presli smo preko svega toga ,ali taj bezobrazluk da neko javno postavlja cak ne i na sf gde je i nastao bio...e preko toga nismo mogli preci......mislim da je to ok,a drago mi je da sam uticao na tebe dakrenes tim putem......znacu od koga da trazim liste kada se iptv penzionisem .....:beee:.na mladjima svet ostaje uvek bilo i uvek ce da bude.......:mig:

Ma sve razumljivo , isto bi i ja uradio jer uljeza imati u svojim redovima je nešto najodvratnije, nadam se da ste ga otkrili i sankcionisali ;)

A čovjek nikada u životu ne zna šta je dobro za njega , kad ti se čini da je propast svijeta ono vrlo brzo ispadne da je ustvari prosperitet ...svi smo mi to u zivotu iskusili bar jednom .., a lista će biti , nek smo živi i zdravi ;)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Nikad ti to neću zaboraviti, mene je to gasenje toliko izriritiralo da sam rekao sebi , nece Dadoxy niko to tebi ispred nosa gasiti pa sam se zakleo sam sebi da ću imati sve najbolje svjetske skenere današnjice sa najboljim i najaktualnijim konfiguracijama i od tad do sada sam za malo više od mjesec dana nabavio ih desetak , zadnji krik mode :D zatim naučio i provaljivati direktno u panele , koristiti servere sa playtoken zastitom i jos dosta toga ...tako da , meni ste tom blokadom bili korisni zato sto se izazvali u meni zvijer :D grrrrrrrr, inace TV skoro i ne gledam kao i ti isto :D
Ne krivi bokija sto je taj skener ugasen, ugasio ga tvorac :). Inace skenirao je /c (v1,v2, xtream codes reborn) kao i stalker_portal/c.
Razlog gasenja je poznat. Sad se pojavilo brdo skenera i svedoci smo na brutalno unistavanje servera. Po meni su veci krivci oni sto su napisali config i dali to. Ocito otislo u pogresne ruke.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ma sve razumljivo , isto bi i ja uradio jer uljeza imati u svojim redovima je nešto najodvratnije, nadam se da ste ga otkrili i sankcionisali ;)

A čovjek nikada u životu ne zna šta je dobro za njega , kad ti se čini da je propast svijeta ono vrlo brzo ispadne da je ustvari prosperitet ...svi smo mi to u zivotu iskusili bar jednom .., a lista će biti , nek smo živi i zdravi ;)
slazemo se potpuno.......ma vidi svi mi smo u iptv desetak godina i liste,skeneri i ostala cudesa su nam preko glave i vecina nas gotovo nista i ne gleda......problem je u tome jedino sto ne dozvoljavamo da nas neko pravi na budale jer zapravo to nismo....samo nas je jos vise otreznilo i pojacali smo vid zastite mi mislimo na maksimum.......i to je ta prica,svako je izvukao po malo koristi od svega toga........
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
124
Ne krivi bokija sto je taj skener ugasen, ugasio ga tvorac :). Inace skenirao je /c (v1,v2, xtream codes reborn) kao i stalker_portal/c.
Razlog gasenja je poznat. Sad se pojavilo brdo skenera i svedoci smo na brutalno unistavanje servera. Po meni su veci krivci oni sto su napisali config i dali to. Ocito otislo u pogresne ruke.
Problem je najveci sto su sitni kokošari vidjeli priliku da za sitne bijedne pare prodaju macove pa imamo stranice gdje za 2-3 eura mjesecno ljudi dobivaju svakodnevno svjeze update listi i mac adresa , da ne spominjem iste takve facebook grupe što je dovelo u konačnici do širenja informacije o mogucnosti besplatnog gledanja IPTV-a širokom krugu narodnih masa , babama , dedama, tetkama , strinama itd pa bi danas svako IPTV za džaba jer zna da tamo to neki ljudi po facebooku dijele za nikakve pare...
e tu je nastao problem , na šta će sve izaći vidjet ćemo ...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Problem je najveci sto su sitni kokošari vidjeli priliku da za sitne bijedne pare prodaju macove pa imamo stranice gdje za 2-3 eura mjesecno ljudi dobivaju svakodnevno svjeze update listi i mac adresa , da ne spominjem iste takve facebook grupe što je dovelo u konačnici do širenja informacije o mogucnosti besplatnog gledanja IPTV-a širokom krugu narodnih masa , babama , dedama, tetkama , strinama itd pa bi danas svako IPTV za džaba jer zna da tamo to neki ljudi po facebooku dijele za nikakve pare...
e tu je nastao problem , na šta će sve izaći vidjet ćemo ...
Zbog ovakvih stvari je i ovaj sf vip. Nudili su i meni pare da prodajem strimove, nikad nisam prihvatio i nikad necu. Odrzavali smo ja i neki vipovci jedan server privremeno dok se vlasnik snade. Nikad nismo trazili nadoknadu. Znamo se tamo ko kako dise, zajedno smo godinama. Neki vise vole sarmu :beee: .
Naravno vip nije zatvoren...
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
124
Zbog ovakvih stvari je i ovaj sf vip. Nudili su i meni pare da prodajem strimove, nikad nisam prihvatio i nikad necu. Odrzavali smo ja i neki vipovci jedan server privremeno dok se vlasnik snade. Nikad nismo trazili nadoknadu. Znamo se tamo ko kako dise, zajedno smo godinama. Neki vise vole sarmu :beee: .
Naravno vip nije zatvoren...
Vidi , ovdje je koliko se sjećam većina ljudi bila uvijek ok , 2012. sam prvi put došao na ovaj forum i sjecam se harmonije i sloge koja je vladala , sjećam se Denisa koji je pravio neke rtmpGUI skripte pa bi bio presretan tad kad bi u onoj rumunskoj našao DolceSport , a DIGISport da ne pricamo ... :) A pogledaj ti gdje je IPTV danas....
Zao mi je sto njega nema vise tu jer je bio super lik , moj Bosančeros :)
Izvinjavam se na offTopic i tebi @ironaca , onaj dan kad si na kajgani objavio sliku onog alatića shvatio sam to kao nadmenost i foliranje, a na to sam osjetljiv pa sam reagovao kako sam reagovao... takva sorta jebiga , lako zapaljiv al dobronamjeran ;)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
kada pomenu Denisa svraca kada stigne,javi se i ostali smo u odlicnim odnosima...nazalost nema vise vremena zbog posla koji je odgovoran,radi od jutra do sutra i lepa je vest da glavni je programer jedne ogromne visokoprofitabilne IT organizacije u Bosni....
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
kada pomenu Denisa svraca kada stigne,javi se i ostali smo u odlicnim odnosima...nazalost nema vise vremena zbog posla koji je odgovoran,radi od jutra do sutra i lepa je vest da glavni je programer jedne ogromne visokoprofitabilne IT organizacije u Bosni....
Boki pozdravi Denisa i u moje ime jer je zaista mnogo pomogao svojim savjetima i aplikacijama. Mislim da treba da sazna da ga ljudi na ovom forumu zaista cijene za njegov doprinos.
 
Natrag
Top