Internet TV (Skripte i Aplikacije)

¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
Zadnja verzija STALKER PORTAL PLAYER FOR PC V3.0

Brat Turcin opravio
dole desno stavio da biras gde oces zvuk da pusta

spassahbaz7490f2899668787a.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Imao sam problem sa zvukom i pisao mu tamo i covek doradio.
ja brisao drajvere pa ponovo instalirao nove drajvere i sva moguca podesavana za zvuk i onda se setim da su kompijuter i TV-android povezani HDMI kablom i cim sam iskljucio-ugasio TV zvuk poceo da radi na kompijuteru,menjam kanale i radi zvuk , a cim upalim TV-android i promenim 1 kanal neradi zvuk na kompijuteru ,to jest radi samo 1 put kad pokrenem Stalker Portal Player v2.0 .
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



1-jpg.3356
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
Stalker Player v3.0
 

Prilozi

  • 1580146103949.png
    1580146103949.png
    569,9 KB · Pregleda: 91
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
6
Zadnja verzija STALKER PORTAL PLAYER FOR PC V3.0

Brat Turcin opravio
dole desno stavio da biras gde oces zvuk da pusta

spassahbaz7490f2899668787a.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Imao sam problem sa zvukom i pisao mu tamo i covek doradio.
ja brisao drajvere pa ponovo instalirao nove drajvere i sva moguca podesavana za zvuk i onda se setim da su kompijuter i TV-android povezani HDMI kablom i cim sam iskljucio-ugasio TV zvuk poceo da radi na kompijuteru,menjam kanale i radi zvuk , a cim upalim TV-android i promenim 1 kanal neradi zvuk na kompijuteru ,to jest radi samo 1 put kad pokrenem Stalker Portal Player v2.0 .
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



1-jpg.3356
Da li moze da se ubaci prevod kad se gledaju filmovi iz videoteke?
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
Da li moze da se ubaci prevod kad se gledaju filmovi iz videoteke?
Mogao bi da koristis programe

gfSubtitlePlayer
i
SRT Player
ili
PenguinSubtitlePlayer
Skines prevod i pokrenes preko ovih gore programa.

A imas i Titlespeak program ako ti komp cita na srpskom sa ovim programom bi ti citao prevod filma na srpskom jesiku.
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Kolika je sansa da se dobije Stalker Player iz SF riznice?
Imas mnogo vise povjerenje u rad nasih ljudi kao sto su Denis,Losmij,SaleDobri,Kljuki,White i ostali koji nisu nabrojan ovaj put.
Pozdrav i ugodno vece
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Kolika je sansa da se dobije Stalker Player iz SF riznice?
Imas mnogo vise povjerenje u rad nasih ljudi kao sto su Denis,Losmij,SaleDobri,Kljuki,White i ostali koji nisu nabrojan ovaj put.
Pozdrav i ugodno vece
To je stvar do onoga tko je to i uradio,a što se playera tiče nama to i ne treba jer je drugčije bolje...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Kolika je sansa da se dobije Stalker Player iz SF riznice?
Imas mnogo vise povjerenje u rad nasih ljudi kao sto su Denis,Losmij,SaleDobri,Kljuki,White i ostali koji nisu nabrojan ovaj put.
Pozdrav i ugodno vece
To je obican plejer kao i svi ostali i nema niceg sto je posebo u njemu. Mogu da se ubace liste na u&p ili na mac adrese.
Isto to moze i u VLC preko lua fajla:
500.png

Poznato je da je SF tacnije losmij prvi probio playtoken. Nacin na koji to radi je unikatan. Kako to radi za sada ostaje tu i toliko o tome.
Da ne bi sve to procurelo van i sam nacin gledanja preko SF Stalker plejera je unikatan i zasticen. Jednostavno ne moze da se gleda i da se SF Stalker plejer javno postavi za download.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
mislim da je mislio na ovaj,vec me pitali neki na poruci... ali i on ima zastitu sve i da neko posalje i postavi javno ,nece raditi......u vip se dolazilo i dolazi zaslugama na samom forumu i to sto imaju ti ljudi te privilegije svakako su zasluzili svojim radom..

10.png

Ashampoo_Snap_2020.01.29_23h10m54s_004_.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
6
Mogao bi da koristis programe

gfSubtitlePlayer
i
SRT Player
ili
PenguinSubtitlePlayer
Skines prevod i pokrenes preko ovih gore programa.

A imas i Titlespeak program ako ti komp cita na srpskom sa ovim programom bi ti citao prevod filma na srpskom jesiku.
hvala, zavrsava posao..
 
Natrag
Top