Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.100
Šota, sad dobro vidi, dakle po tom tvom ja bih trebao imati 70 ili 100 postova da bih gledao određenu stvar,bez obzira od kad sam član foruma.Realno to ne bi bilo u redu prema meni i meni sličnima, bez obzira na broj postova,jer sudjelujemo u ovoj zajednici na kulturan i lijep način bez uvreda,psovanja, nepotrebnog pisanja itd...da ne nabrajam.Podržavamo tebe,alexa i vama slične koji ovaj forum održavaju na ovaj način na koji isti i funkcionira...
Dakle ne bi bilo lijepo od mene da sada uzmem tipkovnicu i pišem kojekakve gluposti, da bih imao 70 ili 100 postova, jer se ne razumijem previše u ono za što si ti majstor.
Bilo bi mi drago kada bih mogao pomoći,ali svatko je u nečemu dobar,a ti si u ovome, ne bi imalo svrhe kada bih sada izvlačio nekakve streamove iz nekih tv-a koji su več postani i samo duplirao postove.
Napomenuo bih samo još ovo, neki od forumaša imaju dosta postova ali su na ovom forumu napravili takve stvari, da si i ti još malo odustao od svega ovoga, neki dijele sve što se ovdje postavi na raznim forumima za par sekundi, neki su jednostavno ovdje da bi se sve što prije blokiralo, a neki su ovdje iz dobre namjere...
Nemam namjeru ovim komentarom nikoga uvrijediti, samo iznosim svoje mišljenje i na kraju ću se složiti sa bilo kojom vašom odlukom...
Hvala!!!!

Ambrela


Podrzavam tvoje misljenje i moram da dodam u 99% slucajeva se zna ko je ko ovdje na Forumu ja osobno pratim sve i jedan Post koji se postuje od bilo kog clana na Forumu sajt po sajt.... napisao sam da nije zlonamjerno

U tvom slucaju i tebi slicnim zna se od kad ste registrovani na ovom Forumu neznam kako drugi to gledaju ali ja sam te u vecini slucajeva zapamtio kad sam nesta postovao na osnovu tvojih zahvalnica na moj Post a da komunikacija izmedju nas postoji preko Pm ili Skyp ili Email itd... to svi znamo u tvom slucaju uvijek ces moci da dobijes preko Pm ono sto je skriveno u HIDE npr na 50 Postova ili vise ako se sa tvoje strane pokaze zainteresiranost za taj Post e sad.... sto se neko od vas manje ili vise isticao nije na osnovu ovog zahtjevno ili moranje, prisiljavanje clanova ovog Foruma da postuju nebuloze ili bilo sta da bi na osnovu toga stekli odgovarajuci broj postova s tim shodno da bi ispunili neke od kriterijuma i uvecali te iste nije rijec o tom vecina od nas uvijek ce prepoznat doticnog kao ja tebe na osnovu registracije itd...

Jedan od primjera

Ako u par stranica unazad pogledam koliko si ti meni puta izjasnio svoje hvala mog Posta bilo tijec o Streamovima nekom mom napisanom komentaru sto sam postovao itd.... to je dovoljan dokaz da pomno pratis ovaj Forum i zbivanja na njemu vjerujte mi da veliku vecinu pratim mislim na clanove sad dali su se ti isti manje ili vise isticali ja to negledam tako ali znam kom mogu a kom nemogu vjerovat
Ovo je iskljucivo namjenjeno ako se usvoji za one clanove Foruma koji su se registrovali npr Jan 2010 imaju 1 ili 2 posta ili registrovan Aug.2009 3 Posta o tom je rijec

Svakodnevno velika vecina posjecuje ovdje Forum i komunicira sa ostalim clanovima putem Pm znaci vec svi odprilike znamo ko je ko kako ja tako i vi i ko je i kad od koga sta trazio pomogao dao predlog doticnom na Pm ili vec kako.

Sto se tice znanja i neznanja ja sam svima vama vec u vise navrata napisao da nedjelim ljude na neznanje i znanje da su za mene svi ljudi isti i mogu da kazem ako imas u bilo kom slucaju sumnju da ces bit zapostavljen to vazi i za druge clanove ovog foruma slicni tebi da cu se osobno ja potrudit da vama streamovi koje nemozete da vidite
dostavim na Pm ili Email ili vec gdje to obecavam a vjerujem da vas ima dosta koji ste mog misljenja i zelite na ovaj ili onaj nacin da doticnim clanovima izadjete u susret je nisu u mogucnosti da vide Post vezano za ovaj moj prijedlog.

Jos da dodam da se to iskljucivo odnosi na Domace programe i sve sto je vezano za te programe svi znate o cem pisem tako da bi na osnovu tog izbjegli prenosenje streamova na druge Forume ili slicnog

Jos jedne stvari sam si svjestan da ti ili neko drugi u svakom trenutku moze da prenese dobijene streamove nekom drugom clanu koji je imao 1 ili 2 Posta a registrovan je vec godinu ili vise dana na forumu da bi taj isti to dalje zlonamjerno postao na drugom forumu ali vjerujte mi svi ako pazljivo procitate ovaj moj Citat da niko od nas nece pociniti take greske jer zasto bi?? ako se dotican doticnom nikad nije javljao ima 2 posta registrovan od Jul 2009
jednostavno ti ili tebi slicni clanovi kao u tvom slucaju te Clanove IGNORISITE

Nadam se da me niko nece shvatit pogresno jer sam se trudio za ovaj post da ga napisem onako kako mislim da svi budemo zadovoljni ispravite me ako grijesim

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
zanimljiva tema....;) ljudi se navikli na arene i sportklubove a sad kad jih nema počelo je prepucavanje....
 
Učlanjen(a)
01.04.2010
Poruka
351
Hteo bih da kazem,vidim da ovaj zlocko1974 pise i ponasa se kao jedan koga smo ovde vec videli,uporedio sam par posta od oboje i na jednom PP od mene sam toliko toga slicnog nasao,na kraj sam gotovo siguran daje zlocko1974 i totoska ista persona,i ne samo on vec jos najmanje trojica su iste persone samo drugi nicknamme.Pod imenom "zlocko" samo sa drugim brojem iza,ima jos 12 registrovanih i svi su najverovatnije vec banovani.

Mozda i gresim,ali ne verujem.!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
vidite sta mi pise da si jebem i td nije vazno
SOTA mislim da bi ovog clana trebalo trajno skinuti sa foruma jer nekome psovati mater to je krajnji bezobrazluk bilo sto da mu je rekao to nije nacin da se tako reagira,neznam reci mu ti si lazov prekinuti s njim bilo kakav dogovor ili nesto slicno ali takva psovka na to smo svi osjetljivi mozda taj clan nije pa se tako ponasa.
 
Član
Učlanjen(a)
04.03.2010
Poruka
49
Piktv hd live

Kod:
rtsp://95.140.82.2/live/piktv3pik3tv

bestofmusic

Kod:
rtsp://93.114.44.21:1936/live/eventtv
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
SOTA mislim da bi ovog clana trebalo trajno skinuti sa foruma jer nekome psovati mater to je krajnji bezobrazluk bilo sto da mu je rekao to nije nacin da se tako reagira,neznam reci mu ti si lazov prekinuti s njim bilo kakav dogovor ili nesto slicno ali takva psovka na to smo svi osjetljivi mozda taj clan nije pa se tako ponasa.
Da nebi neko ovo krivo shvatio ova kritika se odnosi na ZIVELA 2011 a ne ZLOCKO 1974.
 
Natrag
Top