Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
Član
Učlanjen(a)
09.04.2011
Poruka
138
Hteo bih da kazem,vidim da ovaj zlocko1974 pise i ponasa se kao jedan koga smo ovde vec videli,uporedio sam par posta od oboje i na jednom PP od mene sam toliko toga slicnog nasao,na kraj sam gotovo siguran daje zlocko1974 i totoska ista persona,i ne samo on vec jos najmanje trojica su iste persone samo drugi nicknamme.Pod imenom "zlocko" samo sa drugim brojem iza,ima jos 12 registrovanih i svi su najverovatnije vec banovani.

Mozda i gresim,ali ne verujem.!

Zato sam ja lepo i predlozio IP pool proveru pa da vidimo ko je ko od novih
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
OVDE MOZETE GLEDATI HRT1,HRT2,KN,CINESTAR TV SA HRVATSKIM PROXYEM
Kod:
http://internetska-televizija.weebly.com/kanali.html
[/U][/B]
 
Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
35
Pozdrav, slažem se, da treba napraviti red, jer ovo što čitamo ponekad stvarno nije kultura komuniciranja na forumu. I znam, da je teško reći, ko si zaslužuje i tko ne, da koristi linkove za domaće kanale, objavljene na ovom forumu. Posebno smo sumljvi mi, koji smo prijavljeni na forum i imamo mali broj postova. Slažem se, da je dosta takvih, koji se priključe forumu samo zbog toga, da bi se dočepali linkova i širili ih dalje po drugim forumima. A ima nas i takvih, koji doista imamo mali broj postova i ne uključujemo se tako često u događaje i komentare i za koje sam, samnom na čelu uvjeren, da nismo nkakvi špijuni i da se radujemo svakom linku koji se objavi i upotrebljavamo ih za vlasitu upotrebu, za gledanje preko vlc-ja. Eto ja primjerice sam iz Slovenije, gde nemamo mogučnosti gledati večinu kanala sa prostora ex-yu, a pošto volim te kanale i rado bih jih gledao. Zato sam tu, jer si želim napraviti vlastitu playlistu sa domačim kanalima. Jer kod nas primjerice na kablovskoj kada je liga prvaka u nogometu u pitanju zakodiraju hrt2, jer ima kod nas Kanal A prava na ligu prvaka, tako da nisam u mogučnosti pratiti utakmice Dinama na HRT2, a još manje na Novoj TV, jer Nove uopšte nema u ponudi ni jedne kablovske u Sloveniji.

Trudim se i sam tražiti po internetu i uz pomoč URL Helpera i sličnih programa, ali nisam vješt u tome, ni u programiranju, tako da se razveselim svakog linka, koga objavite na forumu. A to što ne postujem, eto nisam vješt u strimovima, a da bi pisao postove samo zbog skupljanja broja postova, to mislim, da nije u redu.

Nikad nisam nikoga vrijeđao na forumu i ponekad sam se zahvalio za strimove (znam, da premalo puta ali ipak). Tvrdim, da znam pravila ponašanja.

Pa ako može, da mi se omoguči doći do strimova domačih kanala zahvaljujem, a ako ne poštovat ću odluku.

Lijep pozdrav i puno uspjeha ovom forumu želim,

Jani73
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
237
Šota hvala na komentaru i sugestijama,bez suvišnih riječi...Ma u biti i sam sam znao da si korektan i fer čovjek,ali sam morao ovako javno komentirati, nek i drugi vide i drago mi je što poneki članovi misle, zajedno s tobom, kao i ja.
Hvala na podršci i idemo dalje...
Puno podrške od mene...
Hvala i prijatno !!!
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
RTV IN CRNA GORA
Kod:
http://tvsrbija.weebly.com/3/post/2011/08/tv-in.html
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.771
evo ja idem odavde ima jos foruma da znate,a vi nalzite kljuceve.....................................
od mene moze dobiti samo moja familija a vas zaobilazim,jer vidi se kakvi ste...........................
papapa





@zlocko1974


znam da si Totoška...ja reko da nikog neću banovati...ali nikad ne reci nikad........izgleda ćeš mi ti biti prvi...i to jedini.ili lepo piši...ili....e da,ne odgovaram ti ni na PP,a ni ovako....mislim da je dovoljno.......inače pozdrav ekipi,i Šoti sve nabolje
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Za sve streamere Net....v znate na koje mislim su poceli da banuju IP Adrese Streamera to naravno pored Blokirane kljuceva u narednih par dana su dosta kljuceva placenih bili Blokirani a i streamer IP adrese banovane od njihove strane

evo jos jedan link koi ide preko drugog servera

IZBEGAVAITE DA STREAMUJETE SA JEDNOG KLJUCA VISE OD 2 KANALA INACE BICE BLOKADA GARANT

otvoriti u VLC
Kod:
http://gulispulis:pusi22@93.104.213.155/v2/?u=lHuslKi8&p=KlU7Ghf&channel=5o8B6PF6D6mS2alrqIJpc8LeifGfAHwgK56zsINFgO_V-LHC5rQYPBStdFtHoJCOOC6u-IGhWw-aN9r_CotZqA


Kod:
http://gulispulis:pusi22@93.104.213.155/v2/?u=lHuslKi8&p=KlU7Ghf&channel=bZ_Za7V3uQej_83pQJxRMDoukZzClLKgfNHooB97SC4KrkBHeIlxdF32aJ_S2VgQWgLxPmgL5kohIwXA7kETkQ

P.S znam dasu ovde i da citaju pa nemoitese momci cuditi kad nadjete ovai ip na vasoi Black listi a i dalje radi stream :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.11.2011
Poruka
6
MOze li meni neko odgovoriti na ovo pitanje, ako ja sad kupim kljuc od Nettv, recimo za pocetak cu kupiti od mjesec dana, i izdvojim linkove one, dali cu ja moci podjeliti drugima da gledaju na vlc player, ili ce prekidati to i nece se moci gledati, ako ima ikakav nacin ja sam voljan putem paypala kupiti mjesec dana kljuc da pokusamo, i nemojte se svadjati bezveze ajmo pokusati sta rijesiti, moze i na pvt da mi se javite oko ovoga, odgovoricu samo adminima moderatorima i urednicima foruma i osobe koje su dugo na ovom forumu novim clanovima ili oni koji samo smetaju po forumu neodgovaram.
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
mozes to da uradis ali nemozes da das drugima jer u momentu kad se vise ljudi zakacu da gledaju blokiraju kljuc
mozes da remitujes tai kanal ali u tom slucaju samo 1 ili 2 kanala po kljucu inace blokiraju i kljuc i Banuju IP adresu streamera

toje naravno provereno pa zato vam i kazem da svi znaju
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2011
Poruka
6
mozes to da uradis ali nemozes da das drugima jer u momentu kad se vise ljudi zakacu da gledaju blokiraju kljuc
mozes da remitujes tai kanal ali u tom slucaju samo 1 ili 2 kanala po kljucu inace blokiraju i kljuc i Banuju IP adresu streamera

toje naravno provereno pa zato vam i kazem da svi znaju
Znaci ja mogu izdvojiti u vlc i gledati koliko god zelim sa svoje ip, necu imati problema, jer ja imam dedicated server 100mb uploada imam, mozda da to restream neke bitnije kanale ili nesto, inace taj server koristim za stream utakmice i tako to
 
Natrag
Top