Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.469 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 872 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 183 5,0%

  • Total voters
    3.691
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
maj ni su basch u 4as ako go dasch na neki ili nekoliko ljudi odmah 4e se pojavi na sve forumi pa 4e ti blokiraju ovi pla4eni klu4 i tada 4e gledasch prozor.Ovo mozje da gledat opredelen broj ljudi bez da se usetat ovi iz Nettv.Na ovaj forum svi znaju za ovo pa se pravat na ludi i 4ekat nekoi kao tebe da im da neschto ,i go s...at odmah.Treba i ti da se pravisch na lud a ne da pri4asch na sve da imasch takuv nastavak.Tako 4e s.....esch i ovi drugi koi gledat sa ovi nastavak ako produzisch tako.
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2011
Poruka
14
maj ni su basch u 4as ako go dasch na neki ili nekoliko ljudi odmah 4e se pojavi na sve forumi pa 4e ti blokiraju ovi pla4eni klu4 i tada 4e gledasch prozor.Ovo mozje da gledat opredelen broj ljudi bez da se usetat ovi iz Nettv.Na ovaj forum svi znaju za ovo pa se pravat na ludi i 4ekat nekoi kao tebe da im da neschto ,i go s...at odmah.Treba i ti da se pravisch na lud a ne da pri4asch na sve da imasch takuv nastavak.Tako 4e s.....esch i ovi drugi koi gledat sa ovi nastavak ako produzisch tako.


Cemu onda ovaj forum ako necete da podelite sa nama to sto imate???
 
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
Da se pischat neki gluposti i neki da se hvale za to sto imat za to je forum.Vidi deset straniza nazad da li ima neschto sto mozje da ti je ot korist .Absolutno nischta
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
67
Cemu onda ovaj forum ako necete da podelite sa nama to sto imate???
<br>
<br>
Pa čemu da dijele kad sve proširite dalje i to javno.I onda na kraju niko vise nista ne moze gledat. To se nije desilo par puta nego uvijek.delija1307 ne odnosi se to na tebe, nego opčenito kažem.<br>Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
119
Ne mogu ja ovo da precutim bre nikako, sve sami 100% spijuni zato nista i ne radi,
dok je radilo oni su to 'teli jer su nabacivali linkove samo sto su oni 'teli
tako da bi mogli da isprobaju njihove servere da bi mogli ljudima da naplacuju
i da im ide bez seckanja, otvorite oci vi koji niste upleteni u ovo da vam niko
i bas niko ne pomaze da gledate kao sto se ovde pise nego "oni" rade sta
'oce ovde na forumu.
 
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
362
Cemu onda ovaj forum ako necete da podelite sa nama to sto imate???

Ja mislim da ti nisi shvatio sta je cilj ove teme,ko ti je uopste rekao da neko tebi treba nesto dati,i sta za uzvrat ti dajes,ti si ovde od juce i sa 5 postova do sada 5 puta si ponovio:"Cemu onda ovaj forum ako necete da podelite sa nama to sto imate".Trebas znati da ovo nije Crveni Krst.Sa time sta ti radis nikad nista od nikog neces ni da dobijes,ili ti u opste nije ni stalo do necega,vec hoces samo da nerviras ljude ovde.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Dobar Dan dobri Ljudi

Dal sam nesta propustio ako jesam i od vaznosti je moze na Pm

U medjuvremenu sam pokusao da vam obezbjedim sve Tv Programe i samim tim omogucim te iste za gledanje ali... i ja sam puko sa nekoliko Kljuceva

Samo da dodam ako neko misli da ce da me spreci u ovom grdno se vara 1000% je u zabludi ja i dalje nastavljam gdje sam stao a vecina vas zna o cem pisem uzivajte u onom sto ste dobili od mene nekad i negdje postoji nesta sto se iz nama poznatih razloga nebi trebalo javno da postuje a dokaz je kako smo prosli sa
Kod:
http://bubi.hqbox.net
programima da neduljim
moje ucesce u tom je bilo da svi budete zadovoljni nazalost nije urodilo plodom nije do mene
sadasnja situacija mi govori da se mora malo pricekat dok nenadjemo neko novo rijesenje

Molio bih sve Clanove Foruma da im uvijek bude u podsvjesti SOTA ostaje SOTA

Pozdrav

 
Natrag
Top