Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.470 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.694
Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
511
Radio S Beograd u Winamp:

Kod:
http://sh1.beotel.net:8002/;stream.nsv
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
119
Pa dobro Sota, ja mislim da je ta "nekolicina" sto kobajagi ne moze da gleda na vlc samo izmisljotinja,
i kad vec izlazis u susret ljudima za kanale iz bivse YU zasto ne izadjes "vecini" ovde na forumu i
stavis javno da mogu da gledaju pa makar i preko dvogleda.
I zasto vam to uvek smeta sto ljudi postavljaju linkove (ja s'tim nemam veze,
ja sam ovde da uzmem ako ima i gledam dzabe i nije moj poso da ja sirim
po drugim forumima neka to rade ti sto ih i postavljaju)

valjda su forumi da se nesto postavlja javno a ne da se igra cucumis sa linkovima,
ako vec 'ocete da delite na pp to mozete da radite i preko msn, skype itd.
Moje misljenje je da vi to samo stavljate u vase svrhe i 'ocete da imate nadzor
nad linkovima zbog vase kontrole.
I kad vec 'oces da pomazes (sto je dobar gest od tebe)
pomazi bre svima i to javno a ne samo "nekolicinama".

I batalite vise da stavljate i gasite odma' i optuzujete forumase da je to do njih,
postalo je predvidljivo i dosadno.


Druze ja ne Forsiram nikakav Player ali sam htio da izadjem nekolicini ljudi u susret koji nemogu da gledaju iste preko Vlc Playera a vi ostali znate kako da gledate e sad sto ste postali javno nije do mene nego do vas

Drugo

Kad nema nasih Programa svi kukaju stacenam Bugari , Rusi , Rumuni itd... daj nesta Domace ... kad vam covjek da domace i to za.....te pa sta vi hocete??? ajd sad mi recite sta vi hocete da zezate ili da pomazete jedni na druge

Trece

To sto sam dao nije na kratko .... a trebalo je da bude samo pocetak ali izgleda da se zavrsilo i prije nego sto smo poceli zahvaljujuci vama

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
78
Cudan smo mi narod balkanski...jedni daju linkove da se samo reklamirju,pa ubrzo to gase,jedni daju da raja gleda,dok ide,drugi sire dalje,
i tako dalje...nikom ugoditi..a svi ce te se u ovom postu prepoznati..sve je ovo cini mi se na kraju BIZNIS..a mi obicni smrtnici zivimo u nadi moze bit bidne...poz dobrim ljudima..
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
167
znal neko kako da s nekog strima na primer arena sport 1 preko brouswer-a,snimam ton taj
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.486
Pa dobro Sota, ja mislim da je ta "nekolicina" sto kobajagi ne moze da gleda na vlc samo izmisljotinja,
i kad vec izlazis u susret ljudima za kanale iz bivse YU zasto ne izadjes "vecini" ovde na forumu i
stavis javno da mogu da gledaju pa makar i preko dvogleda.
I zasto vam to uvek smeta sto ljudi postavljaju linkove (ja s'tim nemam veze,
ja sam ovde da uzmem ako ima i gledam dzabe i nije moj poso da ja sirim
po drugim forumima neka to rade ti sto ih i postavljaju)

valjda su forumi da se nesto postavlja javno a ne da se igra cucumis sa linkovima,
ako vec 'ocete da delite na pp to mozete da radite i preko msn, skype itd.
Moje misljenje je da vi to samo stavljate u vase svrhe i 'ocete da imate nadzor
nad linkovima zbog vase kontrole.
I kad vec 'oces da pomazes (sto je dobar gest od tebe)
pomazi bre svima i to javno a ne samo "nekolicinama".

I batalite vise da stavljate i gasite odma' i optuzujete forumase da je to do njih,
postalo je predvidljivo i dosadno.

Ja stvarno neznam vise sta da kazem dali imate uopste mozak za razmisljanje ili se pravite glupi i nervirate ovdje po forumu ili koji vam je
kad kazem nekolicini mislim na one ljude iz SRBIJE BREEEEEEE JEL SAD JASNIJE ILI TREBA DA CRTAM
Ovo sto pises
i kad vec izlazis u susret ljudima za kanale iz bivse YU zasto ne izadjes "vecini" ovde na forumu i
stavis javno da mogu da gledaju pa makar i preko dvogleda.
ti izgleda imas Komplekse al stvarno pa vecini i izlazim u susret Non Stop

Ja ne stavljam pa gasim ja dam na duze vrijeme zapamti to a ako se Blokira nisam ja postao javno nego vi o tom se radi

Ajd sad ja necu vise nista da Postujem i da komentiram vase Postove ovdje na Forumu ajd stavi sad ti Nettv Plus nastavak ili Kljuc ili neko od vas al ne na 2 Dana nego najmanje na 1 Mjesec ajd da vidimo ko je toliko Hrabar bas sam radoznao ko ce da ga stavi

Vidis druze ja sam ga stavio zapamti to

Nemoj molim te da se vise pravis pametan i pises tu neke nebuloze dosta mi te ti samo cekas da komentarises necije dobro u negativnom smislu mozda imas sve nase kanale pa zato se tako rigorozno i ponasas batali to ne prolazi kod mene

Kad pises Nadzor na Linkovima ja imam nadzor i bez linkova ali ti ga nemas
i nije mi potrebno da se prepucavam ovdje na Forumu sa tobom ali izgleda tebi je drago da ti imas a drugi da moli zato sto nema jer da nemas te kanale i ti bi molio bilo kog ovdje na Forumu da ti ih da

Koliko se ja sjecam ti si vec davno napustio Forum ??? a jos si tu hmmmm

Tvoje Postove i odgovore ove vrste ubuduce Ignorisem Ok


Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Cudan smo mi narod balkanski...jedni daju linkove da se samo reklamirju,pa ubrzo to gase,jedni daju da raja gleda,dok ide,drugi sire dalje,
i tako dalje...nikom ugoditi..a svi ce te se u ovom postu prepoznati..sve je ovo cini mi se na kraju BIZNIS..a mi obicni smrtnici zivimo u nadi moze bit bidne...poz dobrim ljudima..

ahahaha
a pod kojom grupom spadas ti ???
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Kod:
[URL]http://alextv.eu/repositorio/view.php?file=Paket+Channel/Jugoslavija.mcp[/URL]


Nemacka - Schweicarska - austrija ako neko ima jaci php proxy nek javi Skyfrei poceo da naplacuje ljudima n ovo malo secka ali dok nema bolje .....

Kod:
[URL]http://alextv.eu/repositorio/view.php?file=Paket+Channel/Canais+Novos.mcp[/URL]


Svi dostupni kanali Sopcast (Paket Kanala)
Kod:
[URL]http://alextv.eu/repositorio/view.php?file=Paket+Channel/P2P-Broadcast.mcp[/URL]
svi ostali ovde

Kod:
[URL="http://alextv.eu/repositorio/index.php?dir=Paket+Channel"]Media Pretrazivac "ALEXTV" - Viewing Directory - Paket Channel[/URL]

ako neko ima nesto novo nek javi :p

napomena gasite proxy u browser jer ako ga imate ubacen nece vam otvori sait a iz BG neradi nikako
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.486
Isto tako Bundesliga Sky se moze pratit pomocu odredjenog Programa onaj koji sa ljudima zna da komunicira ima sve ajd sad da vidimo ko ima da Postuje to kad se neko pravi toliko pametan nek ih Postuje bas me zanima......
takodjer sve kanale preko Vlc Swiss, Austrija, Germany, France i Italy
Takodjer imate drugacije nacine kako Nettv Plus programe gledat samo za 10 minuta imate Kljuc npr na 2 ili 3 mjeseca ima ovdje na Forumu par Ljudi koji znaju kako

Molio bih ko ima Net Tv Plus programe takodjer Swiss , Austria, Italy.... itd... za Vlc

ili Kljuc ili nastavak za Nettv Plus da Postuje jako mi je vazno

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
119
Da, da, napad je velika odbrana, sad' sam ja kriv, a da imas ti i tvoja bliza grupa predzor to jest
i onda ko ne vidi vas izmedju redova on je naivan, vidi se da ste svi upleteni u te kanale radi biznisa.
Al' vas boli istina.To sto radite ovde ne mozete na drugo mesto, kao da ste zakupili forum za
vase privatno reklamiranje.Uostalom, radite sta 'ocete jer nije vredno da se ja raspravljam s'vama,
i nisam ja nigde otiso ne mesaj me s'nekim.Vidi se iz aviona da se vi sami medju sobom i
falite i svadjate.I na kraju ovo zadnje sto ste naveli ljude da skidaju player ja na to nisam naseo,
jer sam znao sta ce da bude, a kljuceve od NetTV imate samo vas nekoliko i davate kad 'ocete
da isprobate nesto.Ne znam ja za koga vi ovde dezurate 24h al' sigurno nije zbog nas,
i sto rece da su ta nekolicina iz Srbije sto njima cinis uslugu a ovde pisu ljudi da nisu mogli
da gledaju ni sa proxy u Srbiju,e, neka sad' to ljudi procene.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
quote_icon.png
SOTA pitao sam ALEXA ali on me uputio na tebe,o cemu se zapravo radi.Ja mogu da otvorim skoro sve kanale iz playera ali kad otvorim neki kanal to traje mozda jedan minut slika stane kao zamrznuta i nista poslije toga.Probao sam nekoliko puta i uvek isto i sa starom i sa novom verzijom VLC.Sada trenutno koristim 1.0.5 jer mislim da je jedan od boljih.Da li moze sto da se napravi da slika ide stalno inace je dobra sa dosta dobrih kanala,internet mi nije toliko spor i trenutno sam u Kanadi.Hvala na pomoci!!!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top