Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.470 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.694
Član
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
247
Izgleda da vecina od vas nije shvatlia o cemu se radi???
Jel sam ja rekao dat Alexu sta mu je potrebno mislim na nastavak od nettv Plus Kljuca jel sam dao jesam
Jel sam rekao da ako bude sve ok dacete gledat sve dok ja budem imao te nastavke i Kljuceve jesam

Ocito da vi ne kapirate o cemu se radi u ovom slucaju ne kritikujte Alexa ja mu dam nastavak on ubaci u svoj Player tako smo se dogovorili ili i tako i bi hvala Alex
E sad cete gledat ono malo sto ste do sad gledali ocito nista imao sam da vas snabdijevam za cijelu iducu godinu 2012 sto se tice Net Tv Plus programa a vi sad postajte dalje javno i nek pukne neide vam u korist sa vama se stvarno nemoze i nikad se necete naucit pameti covjek vam izadje u susret a vi to sve zeznete u roku 24 Sata svaka cast samo naprijed

Nekolicina od vas je dobijala od mene na ovom Forumu nastavke mimo ovog sto sam dao Alexu i rekao sam doticnom dokle traje nastavak i da kad istekne da se javi za dalje

Nemojte vise da trazize preko Pm nastavke ili Kljuceve od mene toliko svaka takva Pm upucena meni bice ignorisana sa moje strane

Pozdrav

Idioti stvarno ste idioti šlampavci i đubrad čovjek nam želi pomoči a vi to sve razjebete u roku od 1 minute a ne 24 sata!Sad više ništa nećete gledati kad ste budale nad budalama!SOTA MAJSTORE!
 
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
362
Izgleda da vecina od vas nije shvatlia o cemu se radi???
Jel sam ja rekao dat Alexu sta mu je potrebno mislim na nastavak od nettv Plus Kljuca jel sam dao jesam
Jel sam rekao da ako bude sve ok dacete gledat sve dok ja budem imao te nastavke i Kljuceve jesam

Ocito da vi ne kapirate o cemu se radi u ovom slucaju ne kritikujte Alexa ja mu dam nastavak on ubaci u svoj Player tako smo se dogovorili ili i tako i bi hvala Alex
E sad cete gledat ono malo sto ste do sad gledali ocito nista imao sam da vas snabdijevam za cijelu iducu godinu 2012 sto se tice Net Tv Plus programa a vi sad postajte dalje javno i nek pukne neide vam u korist sa vama se stvarno nemoze i nikad se necete naucit pameti covjek vam izadje u susret a vi to sve zeznete u roku 24 Sata svaka cast samo naprijed

Nekolicina od vas je dobijala od mene na ovom Forumu nastavke mimo ovog sto sam dao Alexu i rekao sam doticnom dokle traje nastavak i da kad istekne da se javi za dalje

Nemojte vise da trazize preko Pm nastavke ili Kljuceve od mene toliko svaka takva Pm upucena meni bice ignorisana sa moje strane

Pozdrav
__________________________________

Zitat:"Ako ovako oficijalno postujete,necete dugo gledati,uskoro ode mast u propast! "

Bas tako sam i predvideo u postu 7525,i dao odgovor onom "TOTOLSKA",da nece dugo potrajati kad se javno postuje!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
kanale koje dao Sota radu ali kao sto znate naradu u srbiji
mogucnost postoji dase to sredi da radi i u srbiji ali sad ipak nevredi jer vidim daje objavljeno javno i neverujem dace vise od 24h da drze

sota sledeca tura ako hoces ce se zakljuca samo mi nabavi neki free webspace na jak server bez trafik limita :p

naravno onda je decodiranje linka cisto nemoguce :)

poz

P.S
Svima koi neradu kanali jer im se trazi da se instalira VLC plugin uradite sledece

Download Player v3.0
zatim download Bug fix
Kod:
[URL]http://alextv.eu/d/updates/301.mep[/URL]

pokrenete fail 301.mep player se updatuje zatim kliknite na neki vlc kanal ukoliko otvarate neki vas link umesto http://xxxxx:xxxx ukucate vlc://xxxx:xxx

player vam javi da je potreban VLC Plugin pretisnite OK i pokrenese instalacija VLC Player plugina

nakon toga bi trebao player da podrzava vlc Streamove
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.04.2011
Poruka
138
E sada lepo urednik foruma da banuje tu budalu i lepo sota drzi kljuceve za sebe a u kurac vise neko ko nema kablovsku strada zbog ovih idiota kao sto je totoska i njemu slicni
 
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
predi nekoliko dana sam se predomislil da dam kontra neki stremovi i odmah mi se javili dvama(sad nema da ih nazovem) i mi kazat:nemoj molim ti se da mu dasch nischta on ej 4lan nekoliko foruma i odmah 4e to postirati tamo na ovaj netreba da imasch nikakva vera,a pa za Beric sta sa mi rekli nema da pri4am.Sami se davite be i uobschte nemislite sta radite.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Alex ja otvaram sve kanale ali rade mozda 1 minut slika stana zamrzne se i vise nista sto bi mogao biti problem probao sam sa najnovijom verzijam ali isto.
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
119
Ne znam zbog cega toliko sr@nj@ oko ti linkovi, pa to se videlo iz aviona da oni
nece da rade vise nego linkovi sto su pre bili.Ne znam a i ne zanima me mnogo
al' zbog cega ti Soto forciras jos neki player da ljudi skidaju a na njemu nista,
kad vec drzis kod tebe ti produzeci za kljuc daj napravi ga da radi na dugacko
pa ga daj ljudima u koje verujes da gledaju.Zar mora to da ide na neki poseban player?
Moje misljenje je da je sve ovo ovde veliko izivljavanje nad ljudima i jedini forum
u svetu gde treba linkovi da se dele na pp, na drugim forumima za linkove sto nisu iz bivse YU
uzmes javno i oni rade mesecima, niko ne spomnje da se deli na pp.
To samo postoji ovde.Da skratim....... ko daje taj i zatvara....
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Alex ja otvaram sve kanale ali rade mozda 1 minut slika stana zamrzne se i vise nista sto bi mogao biti problem probao sam sa najnovijom verzijam ali isto.

pitai shotu on ceti kaze sta treba da uradis da ide bolje kanali se nonstop updatuju tako da cim ima nesto bolje automatski ces da dobijes kao sto mozda vidis da vec imas drugu listu sa vise kanala i neki koji ne prekidaju ako je nemas ostavi player paljen automatski cetise updatuje

samo nem,oite kanale javno da postavite nezasticene jer ce se napuni za 15 minuta ceo internet i ce se pogasu pa posle djaba sve hehehehe opet mora da jurimo nove linkove
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
119
@DIVAK22

K
o ti bre sta reko za mene, i sta ja to radim ??
Ko je taj sto sere.

Ja jesam clan na nekoliko foruma isto kao i svi vi ostali ovde al'
jos nisam postao tako z@je6an kao neki ovde sto optuzuju druge
(i dali bi svasta samo da imaju neki kanal da ne propuste nesto)
za nista, ja se bar svuda vidim sa isti "nick" latinica il' cirilica a ne kao
spijuni sa razliciti"nick" za svaki forum.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top