Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.469 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 872 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 183 5,0%

  • Total voters
    3.691
Član
Učlanjen(a)
03.08.2009
Poruka
27
Koliko traje probni ključ za IP D1 Player?
I mogu li ga u probnom periodu koristiti vise njih????
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Koliko traje probni ključ za IP D1 Player?
I mogu li ga u probnom periodu koristiti vise njih????

IP D1 kljuc mogu vise njih da koriste koliko meni poznato ali samo iz srbije ( jos nisu aktivirali zastitu koju ima i Nettv Plus ) inace van srbije samo preko proxy a znas klasika kao nettv reklamisanje servisa

adrese koje su radile bez proxy smo nocas zakljucali i menjali sistem sifriranja tako da ruske i ceske kanale preko tog sitema su down danas u toku dana cete verovatno imati tai servis ponovo online nezavisi od mene jasam im samo dao sistem kodiranja i oni updatuju sobstvene sisteme

primer DMSAT link onai koi radio bez proxy

inace da budemo fer D1 ako zeli da zacepi rupe, nase znanje kosta 2500 evra ako zeli da to odkupi dobija protiv zastitu toje cena koja vazi za programere nas rad po satu 25 sata x 100 evra = 2500 evra

uplate samo u kesh u rusiji - ceskoi austriji toje cena odkup materiala i uputstvo da zacepe sisteme mi cemo to ukoliko ne odkupi neko autorska prava publicirati javno (ceo Sorsecode)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
119
Alex bre, daj malo ovi srpski kanali sto ne moze da se uvate, a ne sve te druge sto guras srbima :)
iako ja uvek kazem da svi imaju srpsko poreklo, al' bre bas si sve zajebao, vidim gore davas italijanski kanal
za neko testiranje, e bas taj kanal svi su cekali da nagaze, :) a ti im gurnu,
E bre Alex, kad se vec pravis da znas nesto stavi Pink, HTV ili neki sport kanal i to ne samo na pet minuta,
sad' ces sigorno da lupis nesto i to pokazes sliku, lako je to kad imas pretplatu ili si dobio
da gledas dzabe.I na kraju jesi li ti rumun iz Rumunije ili iz Srbije ??
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
Alex kad če cjenik izač da vidimo kolko košta taj tvoj nestabilni proizvod?Koji šteka a i štekat če i dalje dok nesmanjiš rezoluciju na .flv.Tek onda češ moći pustiti više kanala istovremeno ,ali još uvjek če te jebati štošta a ta kinesko japanska sranja kao p2p svima su poznata.
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
dobro dosli svi koi su beta testeri servisa :p idemo veselo u 2011 :p
svi na pp koi dobijaju linkove od mene da nedaju nikome i cute i uzivaju
ocekujem vasa misljanja
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
Kod:
http://www.myp2p.eu/software.php?part=software
Tu imate kojekakvih playera pa isprobajte možda nađete nešto za sebe.
 
Natrag
Top