Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.470 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.694
Član
Učlanjen(a)
14.08.2010
Poruka
165
Pozdrav svima na ovom forumu!

Dolazim iz Slovenije, pitam ako ima šanse, da se dobije stream od našeg Sport TV1 i 2, ili možda kojeg od SPORT KLUBOVA, ARENE (1,2,3,4).

Ako ima, može da mi netko napiše na pp listu i proxy?

Pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2011
Poruka
8
neka bude tako kako kaze a za klince neznam mozda sigurno ce se nadje neko sa foruma koi cevam pise istinu
a bolje i da cute ima ih par njih
ja samo kazem da zavlacis ljude bez potrebe...svi free kanali mi rade na ipD1 playeru sa probnim kljucem a pink film i rtl sam provalio, sa istog servera idu sa razlicitim kodovima na kraju linka jer su u razlicitom paketu...link im je totalno drugaciji sa istom ip adresom servera.
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
119
posmatram ovaj forum vec duze vreme alextv vas sve zavlaci i folira sme da posalje samo free kanale a za njih i moj klinac od 3 ipo godine nadje linkove.nema ostalih kanala iz srbije samo ovi free,i za ostale pakete ne moze sa sa probnim kljuce manite se da vas ne zavlaci vise....



n-i-s-i- u p-r-a-v-u
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
148
ja samo kazem da zavlacis ljude bez potrebe...svi free kanali mi rade na ipD1 playeru sa probnim kljucem a pink film i rtl sam provalio, sa istog servera idu sa razlicitim kodovima na kraju linka jer su u razlicitom paketu...link im je totalno drugaciji sa istom ip adresom servera.

lepo sto si provalio rtl i pink film
aj budi drug pa pusti kod za to
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.499
Probajte ovo

Ko ima ID player neka skine ovo
Kod:
 [FONT=Courier New][URL]http://citymedialive.net:554/ntp_player_310/ntvplayer.exe_NEW[/URL][/FONT]
Desni klik na fail and open with ID player.exe koji imate instaliran . popup da updejtujete -> ok i radice vam kanali
neka moja saznanja probajte i iznesite svoja misljenja
Pozdrav
 
Natrag
Top