Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.695
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
ahahah sve radi od a do z ali nesmejem davam dam linkove osim od ovih stosu besplatno na satelitu
ja to radi samo iz hoby pa da naucim nesto tako da samo za test nijemi cilj da nikoga sjebem
a ujedno da skupim informacije kad bi ja uso u biznisu kako da najibolje zastitim sve hehehe to vam priznam
sve ovo sto radi to je rec o programiranju sa max. 2000 slova :p i 4 dana posla za algoritam :)

pozdrav

hocete jos neki kanal ali molims amo za one koje su free na sat
cuvam dragevolje kodiram
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
alex,kad preko URL snooper-a,izvucem Source ip,sta snjim dalje da radim?!

indy saljimi na pp listu pacuti iskljucim proxy :p

Milepile Pozdrav tebi i porodici srecna nova godina i pisi nesto lepo ahahaha nikomi neveruje :p
idemoooo veselooo u novoi 2011 godini

a za sve ostale maistore koje su u pozadini ocekujem na pp poruku koja se iza ovoga krije
Kod:
Un1IYxHZBKuWwvGTLq8NQSi7oDv61M83eohQzcebOcfuZWVcWoxzACCSOzqCu19qT75kmAbbh2fji9kVUku4bVmVJcdhyt6DLghyH_rddyofnMOGnGXkwubtbqysQeRV

nije podjebavanje vec samo test koi programerima pomaze da zacepe rupice
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.130
Što se tiče enkripcije preporučio bi ti da se reg. na neki hakerski ili coderski forum pa se tamo možeš prepucavati vještinama mi ovdje smo samo obični ljudi(mislim večina nas).Pozz!
Još nešto ova tema je otišla predaleko daj otvori novu temu za te stvari.Da se ljudi nebune,molim te.Odeš tamo pod programiranje otvoriš temu enkripcija ili slično kako oš i deri.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.01.2011
Poruka
8
indy saljimi na pp listu pacuti iskljucim proxy :p

Milepile Pozdrav tebi i porodici srecna nova godina i pisi nesto lepo ahahaha nikomi neveruje :p
idemoooo veselooo u novoi 2011 godini

a za sve ostale maistore koje su u pozadini ocekujem na pp poruku koja se iza ovoga krije
Kod:
Un1IYxHZBKuWwvGTLq8NQSi7oDv61M83eohQzcebOcfuZWVcWoxzACCSOzqCu19qT75kmAbbh2fji9kVUku4bVmVJcdhyt6DLghyH_rddyofnMOGnGXkwubtbqysQeRV

nije podjebavanje vec samo test koi programerima pomaze da zacepe rupice

posmatram ovaj forum vec duze vreme ALEXTV vas sve zavlaci i folira sme da posalje samo free kanale a za njih i moj klinac od 3 ipo godine nadje linkove.nema ostalih kanala iz srbije samo ovi free,i za ostale pakete ne moze sa sa probnim kljuce manite se da vas ne zavlaci vise....
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
posmatram ovaj forum vec duze vreme ALEXTV vas sve zavlaci i folira sme da posalje samo free kanale a za njih i moj klinac od 3 ipo godine nadje linkove.nema ostalih kanala iz srbije samo ovi free,i za ostale pakete ne moze sa sa probnim kljuce manite se da vas ne zavlaci vise....

neka bude tako kako kaze a za klince neznam mozda sigurno ce se nadje neko sa foruma koi cevam pise istinu
a bolje i da cute ima ih par njih
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2011
Poruka
8
indy saljimi na pp listu pacuti iskljucim proxy :p

Milepile Pozdrav tebi i porodici srecna nova godina i pisi nesto lepo ahahaha nikomi neveruje :p
idemoooo veselooo u novoi 2011 godini

a za sve ostale maistore koje su u pozadini ocekujem na pp poruku koja se iza ovoga krije
Kod:
Un1IYxHZBKuWwvGTLq8NQSi7oDv61M83eohQzcebOcfuZWVcWoxzACCSOzqCu19qT75kmAbbh2fji9kVUku4bVmVJcdhyt6DLghyH_rddyofnMOGnGXkwubtbqysQeRV

nije podjebavanje vec samo test koi programerima pomaze da zacepe rupice

jebala te enkripcija
 
Natrag
Top