Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.695
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Sve ove kanale mozete takodje pustati u GOM Playeru........
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
slazem se sa tobom , probao sam ovaj toolbar i prosto receno uzasan je malo mi je raz.ebo explorer a od kanala nista samo ovi free kanali sto ima vec na forumu i jos nesto sam primetio odem na taj sajt slucajno gde je napravio toolbar i ima nesto da ovaj zaradjuje sa korisnicima koji instaliraju toolbar tako da ako on zaradjuje na nama red bi bilo da mu se i ovde naplati reklama posto on tako smelo ostavlja linkove i reklame ....

aha znaci sve da bude djabe i neko da se danima muci da nesto uradi i kad je u pitanju neki baner od nekog sponzora i to vam smeta.
da ne slucaino neko zaradi nesto..........


pa prijatelju nisu ovi ludi sto naplacuju gledanje tv-a preko interneta

P.S lako je prekopirati neke liste a kad bi neko visio na PC da napravi te liste i da
nonstop updatuje onda je zajebano :???:
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Rts, uzivo prenos utakmica sa svetskog prvenstva
Kod:
http://uefa.videostreaming.rs/uefa
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
14.05.2010
Poruka
75
Oprosti prvo bih ti popravio pravopisne greske koliko mogu
aha znaci sve da bude dzabe i neko da se danima muci da nesto uradi i kad je u pitanju neki baner od nekog sponzora i to vam smeta.
da slucajno neko ne zaradi nesto..........


pa prijatelju nisu ovi ludi sto naplacuju gledanje tv-a preko interneta

P.S lako je prekopirati neke liste a kad bi neko visio na PC da napravi te liste i da
nonstop updatuje onda je zajebano :???:

Smisao foruma i jeste razmena informacija gde pojedinci koji su vise upuceni pomazu drugima koji su manje upuceni u toj oblasti...
Sto se naplate i banera tice nisam primetio da alex tv tako bezobrazno kao ovaj doticni reklamira sebe pritom ne ostavljajuci ni jedan stream nego deli svoje rezultate rada sa ostalim korisnicima foruma za dobrobit zajedinice.
Ovi sto naplacuju internet tv da ne spominjem firme nisu ludi to ja nisam ni rekao , sto bi rekli eto nasli nacin da zarade na nama koji smo u inostranstvu posto mi beremo pare sa grane .
Koliko sam do sada primetio prateci forum ovde je samo par pojedinaca sposobno da odradi "posao" sto je i normalno jer da svi znamo to da radimo ovakvi forumi ne bi ni postojali , a ni firme koje ovo naplacuju .
I jos jednom za kraj da ti se izvinim sto sam ti malo korigovao tekst ali primetio sam da si isto iz AT kao i ja sto ne opravdava tako velike pravopisne greske .
:yea:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
10
Jel ima neko linkove od nasih RTS1 (a da nije rts satelit), RTS2, Fox, Aala, B92,Pink.
Hvala u napred!
 
Natrag
Top