Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 186 5,0%

  • Total voters
    3.697
Član
Učlanjen(a)
20.04.2012
Poruka
256
Moje misljenje da ne treba kritikovati Sotu nego prvo polaziti od samoga sebe i ko je kome je sta delio ako dobio na poverenje i ovo sad ne bi bilo

Nema šta neko kritikovati Šotu čovek je bio meta osoba kojima je mozda u poverenju podelio neke liste i sve te osobe se kite tudjim perjem i kako nekome ne daju ..koliko korisnika im verovatno posalje pp a oni s ene udostoje odgovoriti a sve te liste imaju jer su iskoristili neciju veru da su iskreni i normalni..ne razumem te clanove koji kritikuju pravilo da se javno ne dele neke liste pa koliko ce to trajati znaci bas neki minimalan period.koliko puta ste trazili na pp od nekih clanova koji se hvale tudjim listama i ne udostoje vam odgovoriti na njih..a onda se zestoko popale kada vide da im te iste liste koje su dobili iskoristivsi necije poverenje da te iste liste im padaju ..hahhahahah--Zato pokazimo respekt za Šotu koji ulaze ogroman trud godinama i kada se neki kite njegovim perjem normalno da postupi i tako.Najbolji su uvek mete najgrubljih napada.Lep Pozdrav svima
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.386
Ja sam za to da ne kritikujemo nikog ni Bokija ni Sotu,obojica su ovde dugoooooooooo vremena i postali su zastitni znak foruma,svako na svoj nacin. Jeste da se desio propust sinoc,pa sta svakom se moze desiti da pogresi niko nije savrsen,uostalom covjek je uputio izvinjenje i jedan i drugi.
Potpuno se slazem sa tobom u vezi ovoga jer i ja i ti sjecas se da smo imali slican problem i sjevale su i rjeci kojima nije mjesto ovde i bilo je bas zategnuto ali kod nas je preovladao razum i pomogli su neki nam dragi prijatelji da prevazidjemo probleme na cemu sam i sad zahvalan onima koji ce se sami prepoznati.Hajde da i sada bude pameti i razumjevanja da usijane glave malo popuste obostrano i da situaciju vratimo u normalu,da nastavimo kao ljudi,kao oni koji se vec dugo dugo poznajemo.Zelim da i ovaj put pobjedi razum i pamet kao sto je pobjedila i onda kada smo ja i Wolf imali onaj nemili dogadjaj.
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
78
bind citat..Ajde ljudi postavljajte liste ,sta se desilo desilo se ,uzeli liste odavde i postavili na druge sajtove,forume, to je ono sto mi,vi radimo.
Isto uzmete naidjete na listu na nekom drugom mestu ,iskopirate je i postavite ovde.

Jedina razlika je sto ovde ima vise ljudi koji na vise nacina znaju kako da dodju do tih adresa i zato vecina dolazi na ovaj forum da bi iskopirali linkove .
Dokaz koji ide u prilog tome je sto ovih dana nije isla nijedna lista sa ovih prostora .
I cim je ovde postavljeno par listi odma su iskopirane i pokrenuto je mrtvilo na forumima i sajtovima koji su zavisni od ovog i jos nekih foruma .


To je sve normalno idemo dalje ...


tako je...sve se krade pa i tooo,,filmovi muzika,,itd...to je net,,par puta sam dobio liste koristio za svoje potrebe dok nije stalo,,sad vise niko nista neda..i moje misljenje je da se ovde neki tv operateri dobro reklamiraju besplatno..mozda grijesim..hvala Soti i onim koji su mi ponekad izasli u susret,,hvala punoo
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
143
Kod:
[URL]http://188.227.167.114:1313/[/URL]
[URL]http://188.227.167.114:2323/[/URL]
[URL]http://188.227.167.114:3333/[/URL]
SALON 1
SALON 2
SALON 3
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Svakako Boki71 ima svoje kvalitete i veliko znanje,ostaje da se ljudski dogovore oko nesuglasica kako se nebi ponovile iste greske.

Prekrsicu obecanje ovaj put i reci ti par reci.....da rascistimo situaciju do kraja.....

Ja jesam pogresio,nenamerno i iz neznanja da je ta lista toliko bitna i stavio njen deo u jedan video tutorijal u trajanju od 7 sekundi...

Sotu sam licno ja postavio za moderatora na moju inicijativu bez nekog velikog dogovora sa ostalima jer sam smatrao da je on to zasluzio......Tako da nema nekih nesuglasica....on ostaje da radi svoj posao kao sto je radio i do sada ,i ni tu nevidim problem....

Ja bi odreagovao mnogo ranije da sam znao da je rec o meni.....cak sam pitao Sotu na privatnoj poruci ko ga je naljutio i nisam dobio odgovor.....

Nesuglasica nema,ja sam ovaj deo prepustio na uredjivanje moderatorima i urednicima jer u njih imam puno poverenje i to je to...Nastavicu rad na odrzavanju foruma i pomoci u drugim delovima gde je moja pomoc potrebna a vama u ovom delu zelim svu srecu i sto vise dobrih strimova i postovanja pravila foruma......

Pozdrav......
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.431
Evo ja sam stariji clan ovog foruma, pa da nesto kazem. Ovo je bio pionirski forum, kombinacija warez+diskusije sto je meni bilo veoma drago jer samo malo vremena potrosis i pronades sve ono sto ti treba ne lutajuci puno na net, da bi danas bio pozamasna forumcina. Kad mi je trebalo bilo koji program jednostavno odes u warez deo i tamo Boki, dezurni ucitelj, on sve ti nacrta pa i da ne znas lako se snades. Nosili ga na leda svi pioniri kaoi i svi clanovi koji su manje ili vise zasluzni za ono sto je sad.
Kako se pojam televizije sirio u smislu iptv, striming itd. tako se i rodila ova tema. Poznajem Sotu jos od samog pocetka, a on je "krivac" sto ovaj deo foruma ima najvise poseta. Greske i svade ce uvek biti, kako ovde tako i gore u delu kojeg mi ne vidimo (tamo mozda i vise). Pogresio sam i ja u vezi clana @bobanku, pa sam mu fino objasnio sta je to bilo u pitanje, a bio sam veoma besan.
Da ne sporimo autoritet Bokija i Sotu, svako neki put pogresi, ali da to ne bude razlog da se razvije svada jer ce to biti na stetu ovog dela foruma. Nije greska dati ruku i pomiriti se.
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2011
Poruka
1.613
Prekrsicu obecanje ovaj put i reci ti par reci.....da rascistimo situaciju do kraja.....

Ja jesam pogresio,nenamerno i iz neznanja da je ta lista toliko bitna i stavio njen deo u jedan video tutorijal u trajanju od 7 sekundi...

Sotu sam licno ja postavio za moderatora na moju inicijativu bez nekog velikog dogovora sa ostalima jer sam smatrao da je on to zasluzio......Tako da nema nekih nesuglasica....

Ja bi odreagovao mnogo ranije da sam znao da je rec o meni.....cak sam pitao Sotu na privatnoj poruci ko ga je naljutio i nisam dobio odgovor.....

Nesuglasica nema,ja sam ovaj deo prepustio na uredjivanje moderatorima i urednicima jer u njih imam puno poverenje i to je to...Nastavicu rad na odrzavanju foruma i pomoci u drugim delovima gde je moja pomoc potrebna a vama u ovom delu zelim svu srecu i sto vise dobrih strimova i postovanja pravila foruma......

Pozdrav......
ma kakva greska nije to nikakva greska mali propust koji moze svakom da se desi objavljivale su se ovde i bolje liste pa nikom nista i nezaboravite da ovo nije jedini forum iako ima zabrana objavljivanja NA DRUGIM SE UVELIKO OBJAVLJUJE SVE prema tome nista strasno liste su tu dok traju kad stanu dodju druge i tako u zacarani KRUG
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2013
Poruka
122
ljudi večeras sam na poslu pa ako može kakav link da gledam malog princa torino- roma. hvala unaprijed
 
Natrag
Top