Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 187 5,1%

  • Total voters
    3.698
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
Sinoc je bila usijana atmosfera pa nisam htjeo nista komentarisati ali nije viska da se opet nesto rece sto neki od vas vec znaju,bili smo svjedoci nekoliko puta sto je Sota sve napisao na forumu kakva je sve vredjanja,psovanja,omalovazavanja i sto sve ne dozivljavao od pojedinih clanova putem PP i ostalih komunikacija,a zasto,zato sto je bio dosljedan u sprovodjenju onoga sto su se dogovorili u administraciji ovoga foruma,desio se jedan propust od mislim boki71,jer je stavljeno nesto sto nije trebalo a da niko nije rekao nista vezano za to znaci nije ni sankcionisano sto je naravno iritiralo njega kao jednog postenog covjeka,govorim tako jer ga znam vec dugo,mozda je trebalo nesto napraviti zbog ostalih clanova jer mnogi su zbog slicnih stvari bili banovani,znam da je boki71 mnogo zasluzan sto se ovaj forum nalazi tamo gde je sad ali eto moglo se bar putem nekog posta obratiti svim clanovima ovoga foruma i objasniti da nije postojala namjera nego se samo desio previd ili neko drugo objasnjenje,da skratim na kraju smo zapravo svi izgubili jer cemo vrlo brzo biti uskraceni gledanja svih onih listi koje su postavljene ako vec nisu stale,toliko nadam se da sa ovakvi i slicni propusti nece desavati i da ce ovaj forum biti tamo gdje mu je i mjesto a to znaci u samom vrhu!!!! (Nikakve lose namjere nemam prema nikome znaci nista licno samo govorim ono sto mislim ,tako da ne vjerujem da ce se neko naci uvredjen)
da ne bude da sam na neciju stranu ali verovatno si sinoc propustio finis boki71 se oglasio i dao saopstenje plus rekao da na ovu temu vise nece postati nista
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
bez obzira kako ko misljenje imao o soti, pogledajte ljudi prve stranice ove teme jos pri otvaranju kad mnogi od nas nisu ni bili aktivni i videcete sota je sve pokrenuo. Da nije on pokrenuo, pitanje da li bi ova tema u ovakvom broju zivela danas - to su cinjenice, bez obzira voleo neku sotu ili ne, on je zasluzan u vecini za ovo.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
da ne bude da sam na neciju stranu ali verovatno si sinoc propustio finis boki71 se oglasio i dao saopstenje plus rekao da na ovu temu vise nece postati nista
Vidio sam ja to ali to je bilo posle svega onoga sto se desilo,o tome sam i napisao u mom postu da je trebalo to ranije uraditi i onda vjerovatno nebi bilo nista od svega ovoga!!
 
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
1.514
Moje misljenje da ne treba kritikovati Sotu nego prvo polaziti od samoga sebe i ko je kome je sta delio ako dobio na poverenje i ovo sad ne bi bilo
 
Član
Učlanjen(a)
29.04.2011
Poruka
270
ljudi i sota i boki su ok ustvari vecina je ovde ok ajde da se manemo toga i posvetimo onome zbog cega smo na ovom forumu da se nesvadjamo i ostalo svakom dodje zuta minuta ali idemo dalje
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Ja sam za to da ne kritikujemo nikog ni Bokija ni Sotu,obojica su ovde dugoooooooooo vremena i postali su zastitni znak foruma,svako na svoj nacin. Jeste da se desio propust sinoc,pa sta svakom se moze desiti da pogresi niko nije savrsen,uostalom covjek je uputio izvinjenje i jedan i drugi.
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
121
Svakako Boki71 ima svoje kvalitete i veliko znanje,ostaje da se ljudski dogovore oko nesuglasica kako se nebi ponovile iste greske.
 
Natrag
Top