Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 186 5,0%

  • Total voters
    3.696
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Da li se mozda jos neki kanal promjenio da li znate i da li kod vas rade Hayatovi kanali kod mene ne rade ni sa novom ni starom adresom!!!
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2011
Poruka
138
do pre neki dan bilo je vecina kanala kao na netv samo trenutno su crkli bosanski i hrvatski..ali tu su pink paket arene sportklubovi srpski kanali itd--pozzic

ne verujem da je trenutno, bas su sve ugasili bosanske i hrvatske, izgleda da ce ostaviti samo srpske kanale, ali da pink arena i sk radi i srpski kanali.
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2012
Poruka
256
ne verujem da je trenutno, bas su sve ugasili bosanske i hrvatske, izgleda da ce ostaviti samo srpske kanale, ali da pink arena i sk radi i srpski kanali.
pa da verovatno nije samo trenutno ali realno najbitniji mi je sport uostalom pink paket je odlican i btw ne secka nikada...a i za 480 din je odlicno..uostalom postavicu nastavak javno pa svako moze videti..pozz
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2011
Poruka
138
pa da verovatno nije samo trenutno ali realno najbitniji mi je sport uostalom pink paket je odlican i btw ne secka nikada...a i za 480 din je odlicno..uostalom postavicu nastavak javno pa svako moze videti..pozz

pa da zavisi od potreba,nekome treba sport, nekome kolazni program, ali da za te pare nema bolje.
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2012
Poruka
256
pa da zavisi od potreba,nekome treba sport, nekome kolazni program, ali da za te pare nema bolje.
da upravo tako do pre samo dva dana su bili svi kanali ili bar vecina kao na nettvplus bar ja sam poslozio nekih 120 kanala ..a ti hrvatski ili bosanski me nisu preterano zanimali uglavnom sportklubovi arene kao i nasi srpski kanali..
 
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
176
Da li neko zna sta je s h1wowzom da li je u funkciji, ako jeste nek mi send na pp...hvala i pozz
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2012
Poruka
314
molio bi link za rts 1 uli rts sat da mogu pogledati seriju na putu za monte video hvala
 
Natrag
Top